#634Franz Genesen“Bospad in de herfst bij een vijver.” Olieverf op doel. Gesigneerd.
"Forest path in autumn by a pond." Oil painting on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493Een meerkleurig beeld uit resin van een voluptueuze danseres. Naar het werk van Niki de Saint Phalle.
A multicolored resin sculpture of a voluptuous dancer. After the work of Niki de Saint Phalle.No longer availableDim. 144cmEstimate: € 800 / 1000 -
#51Een art-deco fumé persglazen vaas met een decor van onderwaterfauna en flora.
An Art Deco smoked glass vase with an underwater fauna and flora decoration.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#59Jozef Adriaan Callaerts“Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#610Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#87Velsen Delfts BlauwEen Velsen Delfts porseleinen blauw-wit dekselvaas, met floraal decor en zeshoekige bodem. Onderaan gemerkt en genummerd “1381”.
#38Een donker notenhouten kolompendule met koperen details en florale toetsen. Eind 19e eeuws. Lichte sporen van schade.
#339“Le passage du Rhein par l’Armée de France... ”. Een gravure op papier.
#289Paul Schouten“Bosweg met dame in herfst.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Forest path with lady in autumn." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120