Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

An pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and sapphires with a total weight of approximately 0.80 ct.
Dim. 3,42 g
SKU: 2111230400.
Category: Uncategorized.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #400
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #252

    “Studie van een Stadsgezicht met brug.” Houtskool op papier. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.

    "Study of a Cityscape with Bridge." Charcoal on paper. Illegibly signed in the bottom left corner.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #322

    “Abstract landschap.” Litho. Draagt handtekening buiten de plaat.

    "Abstract landscape." Lithograph. Bears signature outside the plate.
    No longer available
    Dim. 38 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #342

    “Collage met roze achtergrond.” Collage op papier. Lijst beschadigd.

    "Collage with pink background." Collage on paper. Frame damaged.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #494
    Mathieu Kitanda

    “Een geschiedenis van Kongo, met Mobutu, Mgr Monsengwo en vele anderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.

    "A history of Congo, with Mobutu, Mgr Monsengwo, and many others." Oil on canvas. Signed and dated 1992.
    No longer available
    Dim. 82 x 106 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #339

    “Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.

    "Abstract still life." Oil on canvas. Wear.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Een paar 14 kt geelgouden manchetknopen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.

    A pair of 14 kt yellow gold cufflinks set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and rubies totaling approximately 1.20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,85 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #314

    “Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.

    "Abstract collage in two parts." Mixed media on paper.
    No longer available
    Dim. 50 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #319

    “Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.

    "Cosmic abstract." Mixed media.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #413
    Zannata

    Een klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.

    A small model racing bike, size 46, from the brand Zannata, team pro replica.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #139
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Farm in a landscape with pond." A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 61 x 99cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #579

    Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.

    A rectangular mirror in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 89 x 56cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Lladro

    Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.

    A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347

    Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.

    A lot of 2 decorative pieces with copper bases, made from faucet handles.
    No longer available
    Dim. 55cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #562
    Jan Vaerten

    “Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.

    "Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.
    No longer available
    Dim. 27 x 19cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #549

    Een polychroom houten masker. West-Afrika.

    A polychrome wooden mask. West Africa.
    No longer available
    Dim. 50 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133
    Delvaux

    Een grote lederen bruine handtas. Gemerkt.

    A large brown leather handbag. Marked.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #522
    Fred Bervoets

    Een affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.

    A poster with possibly a figure in pencil by Fred Bervoets.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #433

    Een grote Interbellum smeedijzeren luchter met geornamenteerd melkglazen platen, coupes en 8 lichtpunten.

    A large Interbellum wrought iron chandelier with ornamental milk glass plates, cups, and 8 light points.
    No longer available
    Dim. 120 x 100cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #161

    Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.

    A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.
    No longer available
    Dim. 73 x 35cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #559

    Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.

    Wall decoration in plywood with raised wooden elements. Numbered at the back.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #291

    Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.

    A round timer/pigeon clock in copper with lid and leather closure.
    No longer available
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More