#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#555“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
#323Een lotje van 2 Chinese snuff-bottles in been.
A pair of 2 Chinese snuff bottles in bone.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 25 / 50 -
#528Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a kneeling woman. West African craftsmanship.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#284Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
#68Een lot van 5 Frans porseleinen beeldjes en wanddeco. Bijgevoegd biscuit beeldje van moeder met kind. Duimpje kind manco.
A lot of 5 French porcelain figurines and wall decor. Attached biscuit figurine of mother with child. Missing thumb of child.No longer availableDim. H: 5-16 cmEstimate: € 70 / 90 -
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#116Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.No longer availableDim. 216 x 184 x 64 cmEstimate: € 200 / 300