#103Lladro Society
‘Pocket Full Of Wishes’, een Lladro beeld, modelnummer 07650 in originele verpakking.
'Pocket Full Of Wishes', a Lladro figurine, model number 07650 in original packaging.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#419
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#586
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.
#355
Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.
#332
‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#301
Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#486
Een houten Art Deco sideboard vitrinekast, 2 verdiep met 2 glazen schuiframen.
#200
An 18 kt white gold necklace and matching bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.40 ct.No longer availableDim. 63,34 gEstimate: € 5200 / 5500 -
#194Anto Carte
“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
"Les Aveugles" Lithograph, numbered 98/100, signed outside and inside the plate.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#478
Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
A bronze group of musicians. Senegal.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 120 / 200