Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en een smaragd van +- 2 ct. Met certificaat.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en een smaragd van +- 2 ct. Met certificaat.

Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en een smaragd van +- 2 ct. Met certificaat.

An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct. and an emerald of approximately 2 ct. With certificate.
Dim. 4,80 g
SKU: 2111230095.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 2600 / 2800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #229
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17

    Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.

    A lot of 5 crystal bowls and vase.
    No longer available
    Dim. H: 5-23 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #268
    Lladro

    Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.

    A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #550

    Een paar 14 kt geelgouden manchetknopen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.

    A pair of 14 kt yellow gold cufflinks set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and rubies totaling approximately 1.20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,85 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #232

    Een lot van 2 maritieme miniatuurtjes in vergulde kader, olieverf op paneel, beide dragen links onder het monogram WS.

    2 maritime miniatures in a gilded frame, oil on panel, both bear the monogram WS in the lower left corner.
    No longer available
    Dim. h 11 x b 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422
    Walter Vilain

    “Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 65 x 105cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #312

    “Venascle.” Litho, genummerd 5/60.

    "Venascle." Lithograph, numbered 5/60.
    No longer available
    Dim. 23 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54
    War Macken
    Period: 1883-1970

    “Hoevegevel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Farmhouse facade". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 36 x 39cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.

    A carved wooden mask. African craftsmanship.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #568

    Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.

    A wooden Buddha statue on a pedestal, both signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #359

    Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.

    A set of four posters by Rosina Wachtmeister.
    No longer available
    Dim. + 68 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #171
    G. Fieravino

    Een art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.

    An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 220 / 280
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More