#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#349Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#463Devos“Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#566Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
A set of 2 antique Chinese wooden desks, each with 2 drawers.No longer availableDim. 82 x 93 x 48 cmEstimate: € 400 / 500