#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#391Een bronzen beeld van een samoerai.
A bronze statue of a samurai warrior.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#85Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#233Lladro‘Opening Night’, een Lladro beeld, modelnummer 5498 in originele verpakking.
'Opening Night', a Lladro figurine, model number 5498 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
A vintage dress form on a 3-legged metal stand.No longer availableDim. 157cmEstimate: € 80 / 100