#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#238Een lot boeken met diverse thema’s, waaronder “De Dry Musketiers”, “De twee bastaardkinderen”, “De twee wezen”, etc. 19e eeuws literatuur.
A lot of books with various themes, including "The Three Musketeers", "The Two Bastard Children", "The Two Orphans", etc. 19th century literature.No longer availableDim. 24 x 20cmEstimate: € 50 / 80 -
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
A round timer/pigeon clock in copper with lid and leather closure.No longer availableDim. Ø 22.5 cmEstimate: € 30 / 50