#166Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#1Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.
#388“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492Georges Ebrin AdingraPeriod: 1933-2005“Maskers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
A carved wooden spoon. Likely from Congo.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 60