#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#202P. Steyaert“Paysage Automne”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Landscape Autumn." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 30,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Een lot zilver bestaande uit een schaaltje gemerkt met Nederlandse keuren, 6 vorken en 5 lepels met monogram gemerkt A800 en 6 borrelglaasjes gemerkt 900.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#328Een set van 4 Chinese kommetjes met een bloemdecor en opschriften, onderaan gemerkt.
#222Juliette PintelonPeriod: °1897“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#292“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
A zamak statue of a man with a wild horse on a wooden base.No longer availableDim. h 54 x l 46 cmEstimate: € 20 / 30