#588Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.
A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#504Leonardo TorfsPeriod: °1927“Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.
"Landscape with water". Watercolor. Signed.No longer availableDim. 25 x 35,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#232Een lot van 2 maritieme miniatuurtjes in vergulde kader, olieverf op paneel, beide dragen links onder het monogram WS.
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with a grey pearl.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 130 / 160