#397“Boeddha zittend op een lotustroon”. Een bronzen beeld. Onderaan gemerkt.
"Buddha sitting on a lotus throne." A bronze statue. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x 20 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#506Een grote Chinese massief houten salontafel.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#487Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#51Een groen gepatineerde bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel, achteraan getekend Nelson.
A green patinated bronze bust of a young boy on a marble pedestal, signed Nelson on the back.No longer availableDim. h 41.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
"Landscape with windmill and farmhouse."No longer availableDim. 60x100 cmEstimate: € 40 / 60