#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
#528Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a kneeling woman. West African craftsmanship.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#293Een set van 8 wit metalen onderborden, Jean Couzon, met hun originele verpakking.
A set of 8 white metal underplates, Jean Couzon, with their original packaging.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 15 / 20 -
#270Een 18 k witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18k white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 700 / 800