#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#61Een lot van 3 Italiaanse aardewerken zeebodemvondsten uit de baai van Napels, bestaande uit een bovenstuk van een amfoor en twee kruiken. Vermoedelijk Romeins of Etruskisch.
A lot containing 3 Italian pottery underwater finds from the Bay of Naples, consisting of a fragment of an amphora and two jars. Presumably Roman or Etruscan.No longer availableDim. H: 16-20.5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#512“Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.
"Village view with bridge and figure." Oil on panel. Presumably 19th century. Signs of aging.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#213LladroEen lot van 3 Lladro beeldjes van eenden, ‘How Do You Do’, modelnummer 1439, ‘Little Ducks After Mother’, modelnummer 1307 en ‘Ducklings’, modelnummer 04895 in originele verpakking.
A lot of 3 Lladro figurines of ducks, 'How Do You Do', model number 1439, 'Little Ducks After Mother', model number 1307, and 'Ducklings', model number 04895, in original packaging.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
An antique dress form with linen upholstery, standing on a 3-legged wooden stand.No longer availableDim. 164cmEstimate: € 80 / 120