#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#499Mabiala“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"An African Market". Oil on canvas. Signed and dated 1989.No longer availableDim. 94 x 154 cmEstimate: € 200 / 240 -
#60Een 18 kt wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white and yellow gold necklace set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 21,67 gEstimate: € 850 / 950 -
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
#251Een lot van 3 opgezette krokodillen, allen met ouderdomsschade.
A lot of 3 taxidermy crocodiles, all with damage from age.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#250Poncet - FaguetEen 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold watch with an 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 45,35 gEstimate: € 1600 / 1700