#123“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#303Een paar boekensteunen in de vorm van gestileerde paardenhoofden in albast.
A pair of bookends in the shape of stylized horse heads made of alabaster.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
#91“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
"Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#63Lladro‘Dress Rehearsal’, een Lladro beeld, modelnummer 5497 in originele verpakking.
'Dress Rehearsal', a Lladro figurine, model number 5497 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#540Een 18 kt één wit en één geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt one white and one yellow gold necklace with pendant, set with diamonds and rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 750 / 850 -
#451Een houten helmmasker getooid met twee kleine hoofden. Mogelijk Kameroen.
A wooden helmet mask adorned with two small heads. Possibly from Cameroon.No longer availableDim. 48 x 22 cmEstimate: € 60 / 80