#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#171G. FieravinoEen art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#104Rik SchaepherdersPeriod: 1863-1949‘Op het veld’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd Rik Schaepherders.
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#31Val Saint-LambertEen lot blauw kristal, bestaande uit twee 2 bonbonbières en wijnglas gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of blue crystal, consisting of two 2 bonbonnières and glass marked Val Saint Lambert.No longer availableDim. H: 7-21 cmEstimate: € 70 / 100