#380
Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with a sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 280 / 350 -
#595Roskopf Patent
Een zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#81Boch Frères
Een meerkleurige interbellum aardewerken vaas. Onderaan gemerkt.
#58Fried Krupp AG Essen
Een decoratief tweeloops jachtgeweer, onklaar gemaakt met dichtgelaste loopmonding. Gemerkt met gravering.
A decorative double-barrel hunting rifle, deactivated with a welded barrel muzzle. Marked with engraving.No longer availableDim. 114cmEstimate: € 80 / 120 -
#419
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#371
Een grote Chinese vaas met een decor van bloemen op een houten sokkeltje.
A large Chinese vase with a floral decoration on a wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254
‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#194Anto Carte
“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
"Les Aveugles" Lithograph, numbered 98/100, signed outside and inside the plate.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#62
“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#297
#108Val Saint Lambert
Een grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with green throughout. Marked and signed.No longer availableDim. Ø39cmEstimate: € 60 / 80 -
#521
Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
A helmet mask decorated with leather, fur, and pearls. Bakuba, Congo.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 70 / 90