#293Een set van 8 wit metalen onderborden, Jean Couzon, met hun originele verpakking.
A set of 8 white metal underplates, Jean Couzon, with their original packaging.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 15 / 20 -
#435Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - James Macarthur’s Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years old
Collection Single Malt quantity: 6 bt- James Macarthur's Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur's Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur's Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years oldNo longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
A Mechelen solid oak table with turned legs, including 3 extensions of 50 cm each.No longer availableDim. 77 x 126 x 115 cmEstimate: € 60 / 80