#306Een set van 2 armstoelen in Louis VI stijl, ecru geschilderd hout en oud-roze fluwelen bekleding.
A set of 2 armchairs in Louis VI style, ecru painted wood and antique pink velvet upholstery.No longer availableDim. 96 x 58 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Obiti FeraghanEen handgeknoopt Iraanse loper, gemerkt Feraghan. Klassieke Herati tekening en verfijnd coloriet. Met certificaat.
#274Alexander Tielens“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#568Eel lot van 2 authentieke Afrikaanse speren in hout en metaal met afgeronde punten.
#248Paar Frans opaalglazen lampenvoeten Napoléon & Joséphine. 1 wiekglas manco.
#186Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#216Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#76František Jirák TATRAPeriod: 1960“Lollipop”. Een lot van 4 vintage Mid-Century design stoelen met plywood rug en gestoffeerde zitting. Model Lollipop, ontwerp door František Jirák voor TATRA.
#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
“Portrait of an old lady in mourning clothes.” Oil on canvas. Dated '40. Signed.No longer availableDim. 105 x 73 cmEstimate: € 120 / 200