#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#294Felix TimmermansEen paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
A pair of prints. "Procession." & "Peasant scene."No longer availableDim. 16,5 x 16,5 & 14 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#513Val Saint LambertEen lot van 3 geslepen kristal parfumset, bestaande uit juwelen dekselpotje, pompflacon en parfumfles met dop. Gelabeled Val Saint Lambert.
A set of 3 cut crystal perfume items, including a jeweled lidded jar, a pump bottle, and a perfume bottle with stopper. Labeled Val Saint Lambert.No longer availableDim. H: 8-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#149‘Préhistorisch tafereel’, olieverf op doek met de voorstelling van een eetfestijn aan de grot.
#252“Studie van een Stadsgezicht met brug.” Houtskool op papier. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
#369Een decoratief werk in de stijl van Rothko. Bijgevoegd een kader in de zelfde stijl.
A decorative piece in the style of Rothko. Frame included in the same style.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
#566Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#537Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#492Georges Ebrin AdingraPeriod: 1933-2005“Maskers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
A Chinese hand-painted tureen in 3 parts.No longer availableDim. h 13 x Ø 14 cmEstimate: € 25 / 50