#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#597Een grote kleurloze glazen vaas.
#219Jan Vercammen“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#599Karel de PossonPeriod: 1889 - 1960‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.
"Village View with Dark Clouds," an etching drawn outside the plate by Karel de Posson.No longer availableDim. h 20 x b 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#251Een lot van 3 opgezette krokodillen, allen met ouderdomsschade.
A lot of 3 taxidermy crocodiles, all with damage from age.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
A fine blue and white Delft plate with peacock tail decoration. 18th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", numbered 200.No longer availableDim. Ø27cmEstimate: € 175 / 225