#441Een lot van 2 Chinees porseleinen famille rose vazen met diverse personages in het decor.
A lot of 2 Chinese porcelain famille rose vases with various figures in the decoration.No longer availableDim. 42,5 x 18cmEstimate: € 120 / 180 -
#442“Entrée du quartier des plaisiers à Tokyo”. Een Japanse houtsnede op papier. Vroeg 20e eeuws. Draagt zegel, binnen en buiten de plaat gemarkeerd.
"Entrance to the Pleasure Quarter in Tokyo." A Japanese woodblock print on paper. Early 20th century. Bears seal, marked inside and outside the image.No longer availableDim. 30 x 38,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#453Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.
#358Chevalier, ParisEen toneelkijker uit messing en parelmoer.
#647Een Chinees aardewerken blauw-witte vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese earthenware blue and white vase with floral decoration. Marks at the bottom.No longer availableDim. 19,5 x 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#374Leendert Blok Westraven UtrechtEen vintage aardewerken kaarsenhouder. Onderaan gemerkt H17.5, ontwerp door Leendert Blok voor Westraven Utrecht.
#1Een aardewerken beeld van een adelaar op rots, getekend HK. op de zijkant van de rots.
A faience sculpture of an eagle on a rock, signed HK on the side of the rock.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70