#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#236Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
A wooden display cabinet with a sliding glass front and 2 shelves, adorned with copper fittings.No longer availableDim. 120 x 100 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#599Karel de PossonPeriod: 1889 - 1960‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.
"Village View with Dark Clouds," an etching drawn outside the plate by Karel de Posson.No longer availableDim. h 20 x b 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#129Frans De Bruyn“Boswegel met hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wood path with hey stacks" translates to "Forest path with haystacks". It is a painting in oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 76cmEstimate: € 200 / 400 -
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#64Alphonse Mora‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in houten kader, getekend Alphonse Mora.
"Still life of flowers," oil paint on canvas in wooden frame, signed Alphonse Mora.No longer availableDim. h 70 x b 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#388“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100 / 120