#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#59‘Naakte dame in rust’, olieverf op karton, niet gesigneerd.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#278LladroEen lot van 2 Lladro Eskimo beeldjes, ‘Eskimo Riders’, modelnummer 5353 en ‘Eskimo Boy With Pet’, modelnummer 5238, beide zonder verpakking.
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#236Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
A wooden display cabinet with a sliding glass front and 2 shelves, adorned with copper fittings.No longer availableDim. 120 x 100 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
A set of 2 miniatures in a bone frame.No longer availableDim. h 11.5 x b 10.5 cmEstimate: € 40 / 60