Een 18 kt geelgouden trouwring.

An 18 kt yellow gold wedding ring.
Dim. 3,62 g
SKU: 2111230310.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #310
Estimate: € 100 / 130

  • #316

    Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.

    A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.
    Dim. 107 x 46 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459

    Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.

    A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.
    Dim. 180 x 90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89
    Belfort

    ‘Kadezicht met platbodems’, olieverf op doek, gesigneerd Belfort en met certificaat?

    "Quayside View with Flatboats", oil on canvas, signed Belfort and with certificate.
    Dim. h 120 x b 140 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #537

    Een paar aardewerken rode en grijze balusters.

    A pair of earthenware red and grey balusters.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #98

    Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.

    A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.
    Dim. 44 x 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387
    Wilhelm Kralik

    Een Art-nouveau vaas in glaspasta, Wilhelm Kralik & Sohne voor Loetz.

    An Art Nouveau glass paste vase, Wilhelm Kralik & Sohne for Loetz.
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #547
    Karlsbader

    A pair of porcelain plates, gilded with romantic scene. Marked at the bottom.
    Dim. 32,5 x 14,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #365

    “Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.

    "Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #244

    "Adoration of the Kings", an engraving after P.P. Rubens, Lucas Vostermans sculpt. et excud.
    Dim. h 56 x b 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een houten beeld van een vrouw. Kongo.

    A wooden sculpture of a woman. Congo.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268
    Lladro

    Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.

    A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38

    Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.

    A marionette made of wood, fabric, and metal from a Punch and Judy theater.
    Dim. h 96 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 21 & 22 november 2023

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00