#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#408Een paar dekselvazen van Chinees porselein met schouwspel voor Fu, Lu, Shou.
A pair of Chinese porcelain covered vases depicting scenes for Fu, Lu, Shou.No longer availableDim. 48 cm Ø 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#84‘Schaatspret’, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt handtekening links onderaan.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#204Een set van 8 gravures van Forten in Frans Vlaanderen in de 18de eeuw.
#188NAPAKOEen vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
A vintage mid-century design table lamp with 2 light points on a metal base, chrome top, and milk glass globe. Marked Napako and numbered 85206.No longer availableDim. 46 x Ø30cmEstimate: € 250 / 350 -
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80