#260Een 18 kt witgouden ring met een centrale briljant van 0,60 ct. IP1, en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct, IP1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.48 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#246Een massief eikenhouten trog op bijbehorend onderstel met vooraan gesculpteerde florale motieven.
A solid oak trough with matching base, featuring sculpted floral motifs in the front.No longer availableDim. 95 x 123 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#586Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#518Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.
A Chinese jewelry box made of wood with jade inlay and bronze elements.No longer availableDim. 28 x 18,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
#517Vic Heuninck“Man en vrouw”. Een paar beelden van terracotta.
"Man and woman." A pair of terracotta sculptures.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#91“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
"Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#108Val Saint LambertEen grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with green throughout. Marked and signed.No longer availableDim. Ø39cmEstimate: € 60 / 80