#574Een vliegenmepper van hout met runderhaar. Kongo.
A wooden fly swatter with cow hair. Congo.No longer availableDim. L. 70 cm tot.Estimate: € 35 / 45 -
#190Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#343Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
A lot of 17 cut glass items from the 1950s with a gold edge, 11 large and 6 small.No longer availableDim. h 15 x Ø 9.5 cmEstimate: € 25 / 50