#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#513Val Saint LambertEen lot van 3 geslepen kristal parfumset, bestaande uit juwelen dekselpotje, pompflacon en parfumfles met dop. Gelabeled Val Saint Lambert.
A set of 3 cut crystal perfume items, including a jeweled lidded jar, a pump bottle, and a perfume bottle with stopper. Labeled Val Saint Lambert.No longer availableDim. H: 8-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#565EGLO IOEen moderne hanglamp met vintage look, 3 lichtpunten en 5 meerkleurig rood, wit, zwart glazen coupes, waarvan 2 reserve.
A modern pendant lamp with a vintage look, 3 light points, and 5 multicolored red, white, black glass shades, of which 2 are spare.No longer availableDim. 110 x 70cmEstimate: € 80 / 120 -
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#67Baccarat, FranceEen milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
A crystal centerpiece by Baccarat on a silver-plated base.No longer availableDim. 16 x 37 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#349Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#451Een houten helmmasker getooid met twee kleine hoofden. Mogelijk Kameroen.
A wooden helmet mask adorned with two small heads. Possibly from Cameroon.No longer availableDim. 48 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200