#437Grote terracotta vaas. Bankoni, Mali
#488Witmarmeren buste naar de oudheid.
#309Francis Dekoninck‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.
#622Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.
A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.No longer availableDim. 65cmEstimate: € 120 / 180 -
#583Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.
A pedestal in Chinese style. Black wood with a round marble top. Turning tablets on two levels and a central quadruped. Some parts loose.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#168Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#262Valerius De Saedeleer Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
"Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.No longer availableDim. 54 x 61cmEstimate: € 100 / 200