#234‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#398MamodEen stoomauto, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, Verenigd Koninkrijk.
#184Een emaillen reclamebord “Chevron”.
An enamel advertising sign "Chevron".No longer availableDim. 130 x 68 cmEstimate: € 650 / 700 -
#326Een 19e eeuws Engels bijzettafeltje met 1 lade, Mahoniefineer en zeer fijn inlegwerk.
A 19th-century English side table with 1 drawer, mahogany veneer, and fine inlay work.No longer availableDim. 71 x 41 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 700 / 800 -
#294Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Heidezicht te Kalmthout’, aquarel op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.
"Heidezicht te Kalmthout", watercolor on paper, signed by Fr. Luyckx.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123ChanelEen zijden sjaal in originele doos.
#480Een 18 K geelgouden ring bezet met een pink saffier van +- 0,65 ct.
An 18K yellow gold ring set with a pink sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 400 / 500 -
#287ChristofleEen lot bestek Christofle voor 12 personen, allen gemerkt op de vismessen na.
#121Montblanc Meisterstuck AutomaticEen lot van drie vulpennen, bestaande uit een Montblanc Meisterstuck N.146, een Nino Cerutti en een Cross.
A lot of three fountain pens, consisting of a Montblanc Meisterstuck N.146, a Nino Cerutti and a Cross.No longer availableEstimate: € 200 / 300