#628Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
A mandolin, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italian, year 1908-09.Added a non-functioning metal flute marked Ch. Mathieu, Paris.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Een 3-delig Engels houten nest of tables met glazen bovenblad en lederen bekleding met vergulde details.
A 3-piece English wooden nest of tables with glass top and leather upholstery with gilded details.No longer availableDim. 54 x 41 x 54cmEstimate: € 60 / 90 -
#373Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.
A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
#582Rolls RoyceEen groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.
#420Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
A necklace adorned with small and large pearls of various colors and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 230 / 280 -
#568Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.
#14Een spiegel in vergulde kader met polychroom bloemdecor. Begin 20ste eeuw.
A mirror in a gilded frame with polychrome floral decoration. Early 20th century.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#191“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 400