Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.

Een 18 kt roze gouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. Met certificaat.

An 18 kt rose gold ring set with a central citrine of approximately 9.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. With certificate.
Dim. 7,50 g
SKU: 3001240150.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #57
    Amphora, Czechoslovakia

    Een paar aardewerken Art Deco vazen door Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A pair of ceramic Art Deco vases by Amphora Riessner, Czechoslovakia, decorated with parrots and flowers. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø14cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672

    ‘Gestrande schepen bij laag water’, olieverf op doek in vergulde kader, afgeschilferde verf, draagt handtekening.

    "Stranded ships at low tide", oil on canvas in a gilded frame, chipped paint, bears signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #438

    Bronzen handvat van een kris. Verguld en met gekleurde glazen kralen. Bali.

    Bronze handle of a kris. Gilded and decorated with colored glass beads. Bali.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #92
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    ‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.

    "Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #597

    Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.

    A stone-carved Maya medallion of a face. Reverse label stating: "Found in the pyramid of Chicen-Itza, (Mexico)."
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #527

    Een bronzen hoofd van een Romeins figuur.

    A bronze sculpted head of a Roman figure.
    No longer available
    Dim. 9cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #272
    E. Braat

    ‘Nature Morte’, olieverf op doek met een fazant en een konijn, getekend E. Braat.

    "Still Life," oil on canvas with a pheasant and a rabbit, signed by E. Braat.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247

    Een paar aardewerken Art Nouveau, Hasseltse keramieken vazen met florale ornamenten.

    A pair of Art Nouveau earthenware ‘Hasseltse ceramic’ vases with floral ornaments.
    No longer available
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #222
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Kathedraal van Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Cathedral of Antwerp". Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #374
    Charles Mangin
    Period: Antwerpen 1892-1977

    “Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Mangin Charles.

    "Hunting still life." Oil on panel. Signed by Mangin Charles.
    No longer available
    Dim. 57 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #599
    G. V. D. Hoeven

    ‘Stilleven met kan en fruit’, olieverf op paneel in een rijkelijke vergulde kader, gesigneerd G. V. D. Hoeven.

    'Still life with jug and fruit', oil on panel in a lavish gilded frame, signed G. V. D. Hoeven.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402
    P. Madison

    Een groot abstract schilderij, olieverf op doek, getekend P. Madison.

    A large abstract painting, oil on canvas, signed P. Madison.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More