Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.

Een 18 kt roze gouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. Met certificaat.

An 18 kt rose gold ring set with a central citrine of approximately 9.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. With certificate.
Dim. 7,50 g
SKU: 3001240150.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #437

    Grote terracotta vaas. Bankoni, Mali

    Large terracotta vase. Bankoni. Mali.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #609
    Alfons Strijbol
    Period: 1927 - 2005

    ‘Winterzicht’, olieverf op doek met een besneeuwde hoeve, getekend A. Strijbol.

    "Winter scene" oil on canvas with a snow-covered farmhouse, signed A. Strijbol.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #488

    Witmarmeren buste naar de oudheid.

    White marble bust inspired by antiquity.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #309
    Francis Dekoninck

    ‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.

    'Still life', mixed media on paper, signed Fr. Dekoninck and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 37 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #622

    Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.

    A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.
    No longer available
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #583

    Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.

    A pedestal in Chinese style. Black wood with a round marble top. Turning tablets on two levels and a central quadruped. Some parts loose.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #245

    Een luipaard van koudgepatineerd brons op marmeren voet.

    A cold patinated bronze leopard on a marble base.
    No longer available
    Dim. H. 8 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #566

    Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.

    A wooden carved French piano stool with upholstered swivel seat. Supported by 3 legs.
    No longer available
    Dim. 36 x Ø51cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #213
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voetstuk “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt met label.

    A vase with pedestal "Gary" made of cut crystal, colored red throughout. Marked with label.
    No longer available
    Dim. H. 30,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #168
    Val Saint-Lambert

    Een grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A large vase "Teniers" made of cut crystal, with a red tint throughout. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 125 / 200
  • #525
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #262
    Valerius De Saedeleer Armand Apol

    “Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.

    "Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.
    No longer available
    Dim. 54 x 61cm
    Estimate: € 100 / 200
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More