Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.

Een 18 kt roze gouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. Met certificaat.

An 18 kt rose gold ring set with a central citrine of approximately 9.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. With certificate.
Dim. 7,50 g
SKU: 3001240150.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #585

    Een Art Nouveau luchter met glaspasta coupe en 1 lichtpunt.

    An Art Nouveau chandelier with glass paste cup and 1 light point.
    No longer available
    Dim. L: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Een eikenhouten armstoel met getorsde poten en bruine gobelin stof met florale motieven.

    An oak armchair with twisted legs and brown tapestry fabric with floral motifs.
    No longer available
    Dim. H: 112 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #14

    Een spiegel in vergulde kader met polychroom bloemdecor. Begin 20ste eeuw.

    A mirror in a gilded frame with polychrome floral decoration. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #668

    Een lampje in gebrand glas met een danseres in art-deco stijl.

    A lamp in stained glass with an art deco-style dancer.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #411

    Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.

    A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.
    No longer available
    Dim. h 30 x l 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309
    Francis Dekoninck

    ‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.

    'Still life', mixed media on paper, signed Fr. Dekoninck and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 37 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voetstuk “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt met label.

    A vase with pedestal "Gary" made of cut crystal, colored red throughout. Marked with label.
    No longer available
    Dim. H. 30,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #68

    Een tinnen jardinière met rozen in bas-reliëf en kobaltblauwe schaal.

    A pewter jardiniere with rose bas-relief and cobalt blue dish.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 39cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #283

    Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.

    A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. Ø 31 en 22 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #4
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    ‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.

    "Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.

    A 14K yellow gold ring set with a semi-precious stone.
    No longer available
    Dim. bruto: 10,77 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #175

    Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.

    A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."
    No longer available
    Dim. 175 x 118 cm
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More