Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.

Een 18 kt roze gouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. Met certificaat.

An 18 kt rose gold ring set with a central citrine of approximately 9.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. With certificate.
Dim. 7,50 g
SKU: 3001240150.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #184

    Een emaillen reclamebord “Chevron”.

    An enamel advertising sign "Chevron".
    No longer available
    Dim. 130 x 68 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #291
    Beautycord

    Een oude Beautycord 120, Japan 1955, Medium formaat camera. Met originele lederen draagtas.

    An old Beautycord 120, Japan 1955, Medium format camera. With original leather carrying case.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 x 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #350
    Ice Watch Quartz

    Een rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.

    A red limited edition wristwatch. 'Design by Jean-Pierre Lutgen.'
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #674

    ‘Fluisterende jeugd’, een overwegend rood portret van twee kinderen, olieverf op paneel.

    "Whispering Youth," a predominantly red portrait of two children, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37.5 x 44.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #491

    Bronzen zittende Boeddha. Thailand.

    Bronze seated Buddha. Thailand.
    No longer available
    Dim. H.30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #70

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.

    A pair of 18K yellow gold earrings, each set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 3,32 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #329

    “Les plus belles fleurs de G. Van Spaendonck, 1746-1822. Choisies et Composées par Karl Li Handler”. Ed. Librairie Gründ, Paris. Onvolledig (8 chromolitho’s).

    "The most beautiful flowers by G. Van Spaendonck, 1746-1822. Selected and composed by Karl Li Handler". Pub. Librairie Gründ, Paris. Incomplete (8 chromolithographs).
    No longer available
    Dim. 30 x 26 cm (lijst)
    Estimate: € 25 / 35
  • #558

    Zes grote en zes kleine porseleinen keukenpotten en een olie en azijn stel versierd met bloemen.

    Sixe large and sixe small porcelain kitchen pots, oil and vinegar set decorated with flowers.
    No longer available
    Dim. H: 22, 20 en 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #334
    Limoges

    Een lot van twee kobaltblauwe en met goudverf gedecoreerde vaasjes, het ene gemerkt M-fres Limoges en de schildering vooraan getekend M Mille, het andere draagt binnenin een merkteken A.

    A lot of two cobalt blue and gold-painted vases, one marked M-fres Limoges with a front painting signed M Mille, the other has a marking A on the inside.
    No longer available
    Dim. h 20.5 en h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09. Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.

    A mandolin, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italian, year 1908-09. Added a non-functioning metal flute marked Ch. Mathieu, Paris.
    No longer available
    Dim. l 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97
    Mangani

    Een porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.

    A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 82cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #592

    Een spiegel van geslepen glas met vergulde gesculpteerde lijst.

    A mirror with a cut glass and gilded sculpted frame.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 28,5cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More