#18TootsietoyEen lot van 2 die-cast auto’s, ca 1930, Tootsietoy, made in U.S.A., een Graham en een Graham Wrecker. In bespeelde staat.
A lot of 2 die-cast cars, circa 1930, Tootsietoy, made in U.S.A., one Graham and one Graham Wrecker. In used condition.No longer availableDim. l 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#631Een Indonesische Wajang pop.
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#257Een houten polychroom schommelpaard uit het midden van de vorige eeuw.
A wooden polychrome rocking horse from the middle of the previous century.No longer availableDim. h 78 x l 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.
"Father with dog." Biscuit figurine. Marked 22 L&M.No longer availableDim. h 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
#439Dorothéa Tanning‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.
"The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.No longer availableDim. 26 x 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#688Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.
A crater vase "Bordeaux" made of cut crystal, colored in mauve. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 24,5 cmEstimate: € 120 / 200