Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.

Een 18 kt roze gouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. Met certificaat.

An 18 kt rose gold ring set with a central citrine of approximately 9.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. With certificate.
Dim. 7,50 g
SKU: 3001240150.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #35

    Een parasol in zwarte kant, Brussel 1880, de punt dient te worden gerepareerd.

    A black lace parasol, Brussels 1880, the tip needs to be repaired.
    No longer available
    Dim. l 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #324
    Walter Vaes

    “Bosgezicht met stal”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.

    "Forest view with stable". An etching on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 17 x 14,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

    An 18 kt white gold ring set with a central blue topaz of approximately 3.35 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.47 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 5,62 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #166

    Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.

    A dark oak linen cabinet. Two doors with beautiful carving. Late 19th century. Small damage at the back of the crown.
    No longer available
    Dim. 205 x 146 x 58cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #124
    Cor Van Reken

    “Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #435

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.

    A hand-knotted Bidjar carpet from India.
    No longer available
    Dim. 115 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353

    Een lot van 60 strips waaronder eerste drukken bestaande uit 30 Rode Ridders, 11 Nero’s, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibbers, 1 Kari Lente, 1 Man Van Staal, 1 Bessy en 1 Suske en Wiske.

    A lot of 60 comic books, including first editions, consisting of 30 Red Knights, 11 Nero's, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibber's, 1 Kari Lente, 1 Man of Steel, 1 Bessy, and 1 Suske en Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #361

    Een oude scheepslamp in koper en rood glas, in oorspronkelijke staat.

    An old ship lamp in copper and red glass, in its original condition.
    No longer available
    Dim. 30 x 22 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #178
    Val Saint-Lambert

    Een grote vaas “Uruguay” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A large vase "Uruguay" made of cut crystal, colored in cranberry red throughout. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #219
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 54 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #555
    Kaiser, Germany

    Een Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.

    A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More