#80Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#118Suske en Wiske, De belhamel-bende, luxe fluwelen hc met foedraal (1982)in nieuwstaat, genummerd exemplaar: nr 233/500 met de handtekening van Willy Vandersteen. Luxe versie ter gelegenheid van het verschijnen van het 100ste Suske en Wiske verhaal "De Belhamel-Bende"in "De Standaard" en in "Het Nieuwsblad".
Suske and Wiske, The Belhamel Gang, deluxe velvet hardcover with slipcase (1982) in mint condition, numbered copy: no. 233/500 with the signature of Willy Vandersteen. Deluxe version released on the occasion of the 100th Suske and Wiske story "The Belhamel Gang" in "De Standaard" and "Het Nieuwsblad".No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#48Een porseleinen interbellum beeldje als aromabrander.
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#257Een houten polychroom schommelpaard uit het midden van de vorige eeuw.
A wooden polychrome rocking horse from the middle of the previous century.No longer availableDim. h 78 x l 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#441“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
#239Jan BosschaertEen portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.
#652Peter Kindbergh‘Pirelli Calendar 96’, Timeless Views by Peter Lindbergh met Eva Herzigova, Nastassja Kinski, Kristen McMenamy, Navia, Carré Otis en Tatjana Patitz.Toegevoegd een kalender met bloemengeuren van Peter De Cupere van 2009.
‘Pirelli Calendar 96’, Timeless Views by Peter Lindbergh featuring Eva Herzigova, Nastassja Kinski, Kristen McMenamy, Navia, Carré Otis, and Tatjana Patitz. Also added is a calendar with flower scents by Peter De Cupere from 2009.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
A Guanyin in monochrome white porcelain in the Blanc de Chine style.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 80 / 120