#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81“Straffordshire”. Een lot van vier paar hondjes. Begin 20ste eeuw.
"Staffordshire". A lot of four pairs of dogs. Early 20th century.No longer availableDim. 12,5 en 10 cmEstimate: € 110 / 130 -
#318Een lot stereoscopen waaronder een View-Master junior projector, een Sawyers View-Master en een opvouwbare stereoscoop. Met bijhorende schijfjes.
A lot of stereoscopes including a View-Master junior projector, a Sawyers View-Master, and a collapsible stereoscope. With accompanying discs.No longer availableDim. 12,5 x 16 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#225Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
#152Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#381Limoges FranceEen kobaltblauwe Limoges porseleinen vaas met vergulde details, naar Sèvres. Onderaan gemerkt.
A cobalt blue Limoges porcelain vase with gilded details, in the style of Sèvres. Marked on the bottom.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Een met emaille en zilverwerk beklede icoon. Russisch vermoedelijk 19e eeuw.
An icon covered with enamel and silverwork. Russian, possibly from the 19th century.No longer availableDim. 32 x 27cmEstimate: € 120 / 180 -
#458Terracotta beeld. Bankoni, Mali.
#611Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#483Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.
#625Een dekselvaasje geflankeerd door twee kinderen van blauw en wit porselein. Chinees werk.
A lidded vase flanked by two children. Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120