#109Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.
#259Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#270Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 01.256.0706.3.016. In originele verpakking.
A men's watch, model 'Ceramica.' 01.256.0706.3.016. In original packaging.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#425Avonturier-reeks“Avonturier-reeks”. Een lot van 7 strips, hardcover, diverse titels. Bijgevoegd 2 hardcover strips “Carapaces” door Luc en François Schuiten en “‘t Roelantslied” door Antonio Hernandez Palacios.
“Avonturier”-series. A lot of 7 comics, hard cover, diverse titels. We add 2 hard covers “Carapaces” by Luc and François Schuiten and “’t Roelantslied” by Antonio Hernandez Palacios.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#431Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.No longer availableDim. h 30 x Ø 11 cmEstimate: € 100 / 150 -
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.
An 18 kt white gold ring set with a central blue topaz of approximately 3.35 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.47 ct. With certificate.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#435Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#82P. Moreau‘Vissersboten op een kabbelende zee’, olieverf op doek, gesigneerd P. Moreau.
#383Val Saint LambertEen blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.
A blue crystal bonbonniere. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60