#550Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,51 ct. GVVS2.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant of approximately 0.51 ct. GVVS2.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#29Frans Van ImmerseelEen reeks van 6 spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
A series of 6 proverbs with illustrations by Frans Van Immerseel. Signed outside the image.No longer availableDim. 23.5 x 14.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#392R. Anthonissen“Dansend koppel.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2010.
"Dancing couple." Oil paint on paper. Signed. Dated 2010.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231Een Hollywood Regency tafellamp met als voet een messing lotusbloem. Ca. jaren 80 van de vorige eeuw.
A Hollywood Regency table lamp with a brass lotus flower base. Approximately from the 1980s.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#326Een 19e eeuws Engels bijzettafeltje met 1 lade, Mahoniefineer en zeer fijn inlegwerk.
A 19th-century English side table with 1 drawer, mahogany veneer, and fine inlay work.No longer availableDim. 71 x 41 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#422Marc“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
#562Jos Moens“Landschappen”. Een paar litho’s. Gesigneerd en genummerd 5/22 buiten de plaat. Gedrukt in het Masereelcentrum te Kasterlee.
#83Een koperen Art Nouveau tafellamp met geslepen glazen center. Medio 1920.
A copper Art Nouveau table lamp with a cut glass center. Mid-1920s.No longer availableDim. 63cmEstimate: € 120 / 180 -
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
A designer handbag made of braided leather. Marked.No longer availableDim. 41 x 32cmEstimate: € 300 / 400