#353Een lot van 60 strips waaronder eerste drukken bestaande uit 30 Rode Ridders, 11 Nero’s, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibbers, 1 Kari Lente, 1 Man Van Staal, 1 Bessy en 1 Suske en Wiske.
A lot of 60 comic books, including first editions, consisting of 30 Red Knights, 11 Nero's, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibber's, 1 Kari Lente, 1 Man of Steel, 1 Bessy, and 1 Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevegezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Summer farm landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 78,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#670Een lot herdenkingsmunten. 1 x 50p. St-Helena 1984. 1 x 50p. Falklands 1983. 1 x $5. New Zealand 2002. 1 x $5. Treasure Island. 1 x Christoffel Columbus (met 2 postzegels). 5 x 2 ecu. Sail ‘95. 1 x £2 1996. 5 x Spanje 1982 (Allemaal koper-nikkel). 6 x Argentina 1978 (waarvan 3 x 900/1000 AG). Aus$1 2001 (aluminium-brons). 3 x 10 en 2 x 5 roebel. Olympiade Moskou 1980 (900/1000 AG, 133 g). Evenals telefoonkaarten (1x Elvis, 3 x Olympische Spelen).
A lot of commemorative coins. 1 x 50p. St. Helena 1984. 1 x 50p. Falklands 1983. 1 x $5. New Zealand 2002. 1 x $5. Treasure Island. 1 x Christopher Columbus (with 2 stamps). 5 x 2 ecu. Sail '95. 1 x £2 1996. 5 x Spain 1982 (All copper-nickel). 6 x Argentina 1978 (including 3 x 900/1000 silver). AUS$1 2001 (aluminum-bronze). 3 x 10 and 2 x 5 ruble. Moscow Olympics 1980 (900/1000 silver, 133 g). Also telephone cards (1 x Elvis, 3 x Olympic Games).No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
'Nude', pastel on paper, dedicated to Isidoor Opsomer and signed by Robert Van Cauwenberghe.No longer availableDim. 70 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#337Twee boeken over sport. Benno Wauters, “De Flandriens”. Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-F° (met voorwoord van Michel Wuyts). Marc Mercy, “Sportissimo, 100 jaar sportwereld”. Ed. Uigeverij Kanibaal voor Het Nieuwsblad 2012. In-F°.
Two books about sports. Benno Wauters, "De Flandriens". Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-Folio (with a foreword by Michel Wuyts). Marc Mercy, "Sportissimo, 100 years of the sports world". Ed. Uigeverij Kanibaal for Het Nieuwsblad 2012. In-Folio.No longer availableEstimate: € 25 / 40