#58Een retro tafellamp met metalen voet en Tiffany stijl glas in lood kap.
A retro table lamp with a metal base and a Tiffany-style stained glass shade.No longer availableDim. 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#660Een 18 K geelgouden ring bezet met een malachiet cabochon.
An 18 carat yellow gold ring set with a malachite cabochon.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 350 / 400 -
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
#431Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.No longer availableDim. h 30 x Ø 11 cmEstimate: € 100 / 150 -
#356Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#100Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
#181Een lot archeologische bodemvondsten van Neolithische werktuigen bestaande uit steen en silex mes, pijl-en speerpunten.
#490Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sloepenweg, Antwerpen”. Een ets op papier. Onderaan, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.
"Sloepenweg, Antwerp". An etching on paper. Signed and numbered 47/100 below, outside the plate.No longer availableDim. 28,5 x 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.
An old solid oak chest with carved motifs on the front.No longer availableDim. 33 x 60 x 35 cmEstimate: € 40 / 60