#314‘Zicht op bos en ruïne’, olieverf op doek, met scheur en reeds op meerdere plaatsen gerestaureerd.
'View of forest and ruin', oil on canvas, with tear and already restored in several places.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Delvaux BruxellesEen lot van 3 Delvaux handtassen, alle drie met gebruikssporen.
A lot of 3 Delvaux handbags, all three with signs of wear.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#465Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 365 x 228 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Een platina ring bezet met een centrale diamant van +- 1.09 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#152Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#428‘Hop’“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
"On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.No longer availableDim. 26 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#520Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,75 ct. FVVS1.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.75 ct, FVVS1.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 800 / 900 -
#373Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.
A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 40 / 60