#357Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.
#463Een polychroom Oud-Grieks aardewerken oliekruikje of Lekythos met afgebroken hals. Vermoedelijk 5e eeuw vC.
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#542Enki BilalEen lot van 7 strips door Enki Bilal. Hardcover, diverse titels, uitgeverij Dargaud. NL/FR.
A lot of 7 comics by Enki Bilal. Hardcover, various titles, publisher Dargaud. NL/FR.No longer availableEstimate: € 175 / 225 -
#26Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.
An old solid oak chest with carved motifs on the front.No longer availableDim. 33 x 60 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Een 18 K geelgouden ring bezet met een pink saffier van +- 0,65 ct.
An 18K yellow gold ring set with a pink sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 400 / 500 -
#153‘Dante’. Een beeld van gebeeldhouwd albast, deels gepatineerd, op marmeren voetstuk.
'Dante'. A sculpture made of carved alabaster, partially patinated, on a marble pedestal.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#397Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
A set of 8 porcelain monkey band figurines. 5 with damage.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 80 / 120 -
#648Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
A silver salt and pepper set on a base with monogram, later transformed into a table lamp, with 2 crystal bowls.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 80 / 120