Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.
Een 18 kt roosgouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van  +- 0,44 ct. Met certificaat.

Een 18 kt roze gouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. Met certificaat.

An 18 kt rose gold ring set with a central citrine of approximately 9.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. With certificate.
Dim. 7,50 g
SKU: 3001240150.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #109
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    ‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.

    "Farm with Draft Horse and Chickens," oil on canvas, signed A. Vermeir.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #259

    Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).

    Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #270
    Rado Switzerland

    Een herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 01.256.0706.3.016. In originele verpakking.

    A men's watch, model 'Ceramica.' 01.256.0706.3.016. In original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #425
    Avonturier-reeks

    “Avonturier-reeks”. Een lot van 7 strips, hardcover, diverse titels. Bijgevoegd 2 hardcover strips “Carapaces” door Luc en François Schuiten en “‘t Roelantslied” door Antonio Hernandez Palacios.

    “Avonturier”-series. A lot of 7 comics, hard cover, diverse titels. We add 2 hard covers “Carapaces” by Luc and François Schuiten and “’t Roelantslied” by Antonio Hernandez Palacios.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #431

    Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.

    A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 11 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #304

    ‘Heide aan het dorp’, olieverf op doek, draagt handtekening.

    "Heath by the Village", oil on canvas, bears signature.
    No longer available
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #695

    Een vierkante massief eiken salontafel.

    A square solid oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 100
    Estimate: € 25 / 50
  • #590

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

    An 18 kt white gold ring set with a central blue topaz of approximately 3.35 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.47 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 5,62 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #435

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.

    A hand-knotted Bidjar carpet from India.
    No longer available
    Dim. 115 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    P. Moreau

    ‘Vissersboten op een kabbelende zee’, olieverf op doek, gesigneerd P. Moreau.

    'Fishing Boats on a Calm Sea', oil on canvas, signed P. Moreau.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383
    Val Saint Lambert

    Een blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.

    A blue crystal bonbonniere. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 x Ø15cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More