#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#202P. Steyaert“Paysage Automne”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Landscape Autumn." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 30,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
A mahogany display cabinet in 2 parts with 4 doors and 1 drawer.No longer availableDim. 276 x 138 x 54Estimate: € 200 / 300