#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,61 ct. FVS1 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.61 ct. FVS1 and baguette cut diamonds and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.43 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#145Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#226Een serie van vijf mahoniehouten stoelen in Victoriaanse stijl. Met losse, met stof beklede zitten en versierd met een licht houten biesje.
A set of five mahogany chairs in Victorian style. With detachable, fabric-covered seats and adorned with a light wooden border.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#438Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#210Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,34 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.34 ct in total.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 1150 / 1250 -
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
"Teruko", a Lladro figurine, model number 1451 in original packaging.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80