#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#221A. Moreau‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
#65Twee 14 kt geelgouden ringen waarvan één trouwring en één bezet met fantasiestenen.
Two 14kt yellow gold rings, one of which is a wedding ring and the other set with fantasy stones.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 140 / 260 -
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#73Lladro‘Pretty Ballerina, een Lladro beeld, modelnummer 5499 in originele verpakking.
Pretty Ballerina, a Lladro figurine, model number 5499 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#355Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.
An antique tray with a beveled mirror and silver-plated rim, supported by lion's paw feet.No longer availableDim. 3 x 45 x 34 cmEstimate: € 40 / 60