#98Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.No longer availableDim. 44 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#373Een grote Chinese blauw-witte vaas met 5 figuren in het decor en zeepaardjes als oren.
A large Chinese blue and white vase with 5 figures in the decoration and seahorses as handles.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#116Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.No longer availableDim. 216 x 184 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#184Een langwerpig glas-in-loodraam, periode interbellum met floraal decor. Eén korte kant beschadigd.
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableDim. H: 5-23 cmEstimate: € 25 / 50