#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#418Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#260Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt wit en geelgouden hanger en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with an 18 kt white and yellow gold pendant, set with diamonds with a combined weight of approximately 0.20 ct, and sapphires with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#583Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set made of black marble with engravings in the decoration, consisting of a clock and two cassolettes. With pendulum and key. Late 19th century.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#179Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.No longer availableDim. 165 x 25 cmEstimate: € 140 / 180 -
#283Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius.
A violin with case for restoration, inside which it bears a label indicating Antonio Stradivarius.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 80 / 120 -
#173Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#285Villeroy & Boch, MettlachEen paar sierborden met decor van eenden en bloemen. Gemerkt achteraan.
A pair of decorative plates with duck and flower motif. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#282Een lot van een portret schilderij op paneel en een gipsen beeldje. Naar Jean Gabriel Domergue.
A lot consisting of a portrait painting on panel and a plaster figurine. After Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 39 x 29 & h 20 cmEstimate: € 80 / 120