#263Le Tallec à ParisEen Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
A French porcelain vase, multicolored with floral decoration and gilded details. Marked at the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø14cmEstimate: € 120 / 180 -
#386Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#622“2 kreeften”. Een schilderij, olieverf op doek.
"2 lobsters." A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 38 x 48cmEstimate: € 80 / 120 -
#652“Aartsengel Michael”. Een icoon op paneel. Signatuur onderaan. Resten van label op paneel.
"Archangel Michael." An icon on panel. Signature at the bottom. Remnants of label on panel.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 60 / 80 -
#362Pat WoutersEen lot van 8 etsen en een drukplaat van 7 van de 8 etsen door Pat Wouters uit Hoboken, gedateerd 1991, 2 etsen en de drukplaat zijn ingekaderd. Allen buiten de plaat gesigneerd.
A set of 8 etchings and a printing plate of 7 out of the 8 etchings by Pat Wouters from Hoboken, dated 1991. 2 etchings and the printing plate are framed. All are signed outside the plate.No longer availableDim. h33 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Luc Goossens“Stilleven met vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Still life of colander and wooden head”. Oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 38cmEstimate: € 200 / 250