#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#537Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700