#155Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#238Een lot boeken met diverse thema’s, waaronder “De Dry Musketiers”, “De twee bastaardkinderen”, “De twee wezen”, etc. 19e eeuws literatuur.
A lot of books with various themes, including "The Three Musketeers", "The Two Bastard Children", "The Two Orphans", etc. 19th century literature.No longer availableDim. 24 x 20cmEstimate: € 50 / 80 -
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#513Val Saint LambertEen lot van 3 geslepen kristal parfumset, bestaande uit juwelen dekselpotje, pompflacon en parfumfles met dop. Gelabeled Val Saint Lambert.
A set of 3 cut crystal perfume items, including a jeweled lidded jar, a pump bottle, and a perfume bottle with stopper. Labeled Val Saint Lambert.No longer availableDim. H: 8-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80