#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#132“Strand en zeezicht”. Olieverf op doek. Begin 20ste eeuw. Sporen van signatuur.
"Beach and sea view". Oil on canvas. Early 20th century. Traces of a signature.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
#118Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A cut crystal vase with green throughout the body. Marked and signed.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 70 / 100 -
#349Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80 / 120