#364“Abstract wezen.” Sculptuur, herstelde poot. Draagt handtekening achteraan.
"Abstract creature." Sculpture, restored leg. Bears signature on the back.No longer availableDim. 28 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#148“Char de l’Amour”. Een beeld van kunstbrons. Naar Auguste Moreau.
"Char de l'Amour". A sculpture in bronze. Inspired by Auguste Moreau.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 220 / 300 -
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
A polychrome Chinese cloisonné incense burner with figures in the decoration, elephant handles, and a foo dog on the lid. Late 19th century.No longer availableDim. 35,5 x 22cmEstimate: € 180 / 220 -
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
An oak easel in a rustic design.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#166Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#519Hendrickx“Armee Belge”. Een lot van 4 kleurgravures op papier, door H. Hendrickx naar Simoneau.
"Armee Belge". A set of 4 color engravings on paper, by H. Hendrickx after Simoneau.No longer availableDim. 47 x 66cmEstimate: € 80 / 120