#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#372Marie-Christine Huybrechs“Koets op de dijk”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Carriage on the dike." A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 150 -
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#28LladroEen lot van 3 Lladro beeldjes van honden, ‘It Wasn’t Me’, modelnummer 07672, ‘A Friend For Life’, modelnummer 07685, beide in originele verpakking en ‘Bashful Bather’, modelnummer 5455 zonder verpakking.
A set of 3 Lladro figurines of dogs, 'It Wasn't Me', model number 07672, 'A Friend For Life', model number 07685, both in original packaging, and 'Bashful Bather', model number 5455 without packaging.No longer availableDim. h 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
A wooden carved French piano stool with upholstered swivel seat. Supported by 3 legs.No longer availableDim. 36 x Ø51cmEstimate: € 125 / 175