#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#299“Het voederen van de geit”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1931. Met sporen van restauratie.
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#288Een oud model pomp in metaal en glas aan een houten plank voor wandbevestiging.
An old model pump in metal and glass on a wooden plank for wall mounting.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 25 / 50 -
#371Een grote Chinese vaas met een decor van bloemen op een houten sokkeltje.
A large Chinese vase with a floral decoration on a wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
A set of 3 Chinese blue and white vases with floral hand-painted decorations.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 25 / 50