#561“Atlas van Fouquet”, boek met “103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam, alle naar het leven Getekend”, gravures.
"Atlas of Fouquet", book with "103 images of the widely renowned trading city Amsterdam, all drawn from life", engravings.No longer availableDim. h39 cm x b 51,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#414Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#594Paul SmoldersPeriod: 1914-1981“De papieren hoed”. Litho. Gesigneerd en genummerd 21/80.
"The paper hat". Lithograph. Signed and numbered 21/80.No longer availableDim. 29,5 x 27,5cmEstimate: € 50 / 80 -
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#338Een rode porseleinen Chinese theedoos met een goudkleurig decor van een kraanvogel.
A red porcelain Chinese tea caddy with a gold-colored decoration of a crane.No longer availableDim. h 12 x Ø 13 cmEstimate: € 25 / 50 -
#397“Boeddha zittend op een lotustroon”. Een bronzen beeld. Onderaan gemerkt.
"Buddha sitting on a lotus throne." A bronze statue. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x 20 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#252“Studie van een Stadsgezicht met brug.” Houtskool op papier. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Study of a Cityscape with Bridge." Charcoal on paper. Illegibly signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 30 / 40