#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#195Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.85 ct in total.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
A white porcelain lamp with swan handle. 78 cm with shade.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 40 / 70