#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131Imhof Tempus FugitEen vintage 8-dagen klok, Imhof, “Tempus Fugit”, in werkende staat.
A vintage 8-day clock, Imhof, Tempus Fugit, in working condition.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#495Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.55 carat. ESI1.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Stad aan de stroom’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd L. Jordaens.
"City on the River", oil on panel in a gilded frame, signed L. Jordaens.No longer availableDim. h 42 x b 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#528Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a kneeling woman. West African craftsmanship.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 40 / 60