#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#58Fried Krupp AG EssenEen decoratief tweeloops jachtgeweer, onklaar gemaakt met dichtgelaste loopmonding. Gemerkt met gravering.
A decorative double-barrel hunting rifle, deactivated with a welded barrel muzzle. Marked with engraving.No longer availableDim. 114cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#5Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Consisting of 12 cups, 12 saucers, 12 dinner plates, 12 soup bowls, a tureen, a gravy boat, 12 dessert plates, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 25 / 50