Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.

An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.48 ct. FVVS1.
Dim. 4 g
SKU: 3001240320.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #320
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #353

    Een lot van 60 strips waaronder eerste drukken bestaande uit 30 Rode Ridders, 11 Nero’s, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibbers, 1 Kari Lente, 1 Man Van Staal, 1 Bessy en 1 Suske en Wiske.

    A lot of 60 comic books, including first editions, consisting of 30 Red Knights, 11 Nero's, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibber's, 1 Kari Lente, 1 Man of Steel, 1 Bessy, and 1 Suske en Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #232
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Boer met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Farm with horse and cart". Oil paint on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 44 x 71 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #457

    ‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.

    'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #373

    Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.

    A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75

    Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.

    A Roman bone carved dice.
    No longer available
    Dim. 1,5 x 1,5 x 1,5 cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #496

    Een Kirman Royal tapijt met een bijzonder hoge knoopdichtheid, met bloesemtekening.

    A Kirman Royal carpet with an exceptionally high knot density, featuring a blossom design.
    No longer available
    Dim. 423 x 300 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #40

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,18 ct. FVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.18 ct, FVS1, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #344
    Jan Bosschaert

    Een potloodtekening van Jan Bosschaert, alsook genummerde litho, 38/100, buiten de plaat gesigneerd. en hierbij toegevoegd een ingekaderde prent met een naakte dame op een touwschommel.

    A pencil drawing by Jan Bosschaert, as well as a numbered lithograph, 38/100, signed outside the plate. Also included is a framed print with a nude lady on a rope swing.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.81 ct in total.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #257

    Een houten polychroom schommelpaard uit het midden van de vorige eeuw.

    A wooden polychrome rocking horse from the middle of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 78 x l 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #679
    Rik Schaefels

    Een met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.

    A hand-colored etching by Rik Schaefels.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #41

    “Pterophylum Scalare”. Een vintage beeld in brons van 2 maanvissen op zwart marmeren sokkel.

    A vintage bronze sculpture of 2 moonfish on a black marble pedestal.
    No longer available
    Dim. h 27 x l 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More