#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#124Cor Van Reken“Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#640Een 18 K geelgouden harpvormige broche bezet met vier kleine diamantjes oude slijp en vier robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18K yellow gold harp-shaped brooch set with four small old-cut diamonds and four rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 180 / 220 -
#164Een oude Venetiaanse spiegel met bronzen cherubijnen versierd.
#433WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#188Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en “PU”.
A large vase "Teniers" made of cut crystal, with a green tint. Marked at the bottom and with "PU".No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#423PunuEen gepatineerd uit hout en textiel gesculpteerd masker. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and textile sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 75 / 125 -
#389Pol MaraPeriod: 1920-1998“Abstract portret.” Litho op papier. Buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 22/55.
"Abstract portrait." Lithograph on paper. Signed outside the plate. Numbered 22/55.No longer availableDim. 54,5 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#561Een bronzen beeld van een beer op een marmeren voet.
Bronz sculpture of a bear. On a marble base.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 220 / 240