#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
#29Frans Van ImmerseelEen reeks van 6 spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
A series of 6 proverbs with illustrations by Frans Van Immerseel. Signed outside the image.No longer availableDim. 23.5 x 14.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136ImexcotraEen vintage vitrinekast van het merk Imexcotra uit Aalst.
#379Leo CleymansPeriod: °1937‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.
#656Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 128 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
#104Karel Jan Van den Heuvel‘Dorpszicht met hooischoven’, olieverf op doek, linksonder gesigneerd.
#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
#209Grote vergulde spiegel met een mooie kuif.
"Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.No longer availableDim. h 45 x b 59 cmEstimate: € 40 / 60