#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64A. Matthys‘Zeilboten aan het staketsel’, olieverf op doek, gesigneerd A. Matthys.
"Sailboats on the Jetty", oil on canvas, signed A. Matthys.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#384Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.
A silk painting featuring three Oriental warriors.No longer availableDim. 70 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.
#681Een grote oude porseleinen vijzel met stamper afkomstig van een apotheek, kleine schilferschade en enkele haarlijnscheurtjes, onderaan genummerd 8.
A large antique porcelain mortar with pestle from a pharmacy, small chip damage and some hairline cracks, numbered 8 on the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#351Jema, HollandEen zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.
A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
"Harbor View." Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#275‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.
"War and Occupation, as seen by Oscar Liedel. A Dutch deluxe edition out of 152/500 with color prints of watercolors, signed by the author."No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Een lang parelhalssnoer, drie rijen met zilveren slot.
A long three row pearl necklace with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 450 / 550