Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.

An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.48 ct. FVVS1.
Dim. 4 g
SKU: 3001240320.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #320
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #424
    Leo Cleymans
    Period: °1937

    ‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.

    'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #416

    Een handgeknoopt wollen Art Deco tapijt met geometrisch motief.

    A hand-knotted wool Art Deco rug with a geometric pattern.
    No longer available
    Dim. 120 x 59cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299

    ‘Vaartuigen op woelige zee’, waterverf op papier, onleesbaar gesigneerd.

    "Vessels on a stormy sea," watercolor on paper, signature illegible.
    No longer available
    Dim. 34 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #470

    Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.

    An 18K yellow gold floral-shaped bracelet set with turquoise.
    No longer available
    Dim. 10,95 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #326

    Een 19e eeuws Engels bijzettafeltje met 1 lade, Mahoniefineer en zeer fijn inlegwerk.

    A 19th-century English side table with 1 drawer, mahogany veneer, and fine inlay work.
    No longer available
    Dim. 71 x 41 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.

    A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.
    No longer available
    Dim. 69 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #215

    Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.

    An impressive solid oak Régence cupboard with 4 doors and 2 drawers. 18th century.
    No longer available
    Dim. 260 x 216 x 70
    Estimate: € 300 / 500
  • #311
    Gouda Holland

    Een lot van 2 art deco stukken, gemerkt Regina, Gouda. Het lot bestaat uit een vaas en een kandelaar.

    A set of 2 Art Deco pieces, marked Regina, Gouda. The lot consists of a vase and a candlestick.
    No longer available
    Dim. h 21.5 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376

    Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.

    A Chinese carved wooden stand with a marble top.
    No longer available
    Dim. h 33,5 x Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386

    Een houten piëdestal met groen marmeren blad.

    A wooden pedestal with a green marble top.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm; Ø: 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #96

    Een houten klapsecretaire met 7 kleine lade en 1 grote bodemlade.

    A wooden drop-front desk with 7 small drawers and 1 large bottom drawer.
    No longer available
    Dim. 100 x 50 x 98cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More