#104Karel Jan Van den Heuvel‘Dorpszicht met hooischoven’, olieverf op doek, linksonder gesigneerd.
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
#58Een retro tafellamp met metalen voet en Tiffany stijl glas in lood kap.
A retro table lamp with a metal base and a Tiffany-style stained glass shade.No longer availableDim. 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#236Een houten Louis XVI-stijl halkastje met 7 laden en bronzen elementen versierd.
A wooden Louis XVI-style hallway cabinet with 7 drawers decorated with bronze elements.No longer availableDim. 101 x 30 x 39cmEstimate: € 120 / 180 -
#57Amphora, CzechoslovakiaEen paar aardewerken Art Deco vazen door Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt en genummerd.
A pair of ceramic Art Deco vases by Amphora Riessner, Czechoslovakia, decorated with parrots and flowers. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 31 x Ø14cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een massief houten zitbankje met licht gebogen rug en waaiervormige spijlen. Engels, begin 20e eeuw.
A solid wooden bench with a gently curved back and fan-shaped spindles. English, early 20th century.No longer availableDim. 102 x 110 x 53cmEstimate: € 200 / 300