#202Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.
A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.No longer availableDim. 183 x 96cmEstimate: € 125 / 175 -
#258‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.
"Father with dog." Biscuit figurine. Marked 22 L&M.No longer availableDim. h 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#488Witmarmeren buste naar de oudheid.
#560Een lang parelhalssnoer, drie rijen met zilveren slot.
#242Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 64,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#106Een massief houten zitbankje met licht gebogen rug en waaiervormige spijlen. Engels, begin 20e eeuw.
#443Terracotta beeld, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta sculpture attributed to the Nok people. West Africa.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#376Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.
A Chinese carved wooden stand with a marble top.No longer availableDim. h 33,5 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60