#350Ice Watch QuartzEen rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
#285Val Saint LambertEen vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.
#522Martin Veyron. Bernard Lermite“Bernard Lermite”, een lot van 6 strips door Martin Veyron. Hardcover, FR, reeks 1-5 & 7.
"Bernard Lermite", a lot of 6 comics by Martin Veyron. Hardcover, FR, series 1-5 & 7.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#636Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 116 x 168 cmEstimate: € 40 / 60 -
#533Een bronzen beeld van twee panters.
#80Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#298Een houten folklore dienblad met floraal decor.
#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -