Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.

An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.48 ct. FVVS1.
Dim. 4 g
SKU: 3001240320.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #320
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #690

    Een lot van 6 zegelringen van zilver, sommige zegels van gegraveerd granaat. Archeologische vondsten, Romeins.

    A lot of 6 silver signet rings, some seals engraved with garnet. Archaeological finds, Roman.
    No longer available
    Dim. 75,25 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #107

    Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.

    A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    A. Matthys

    ‘Zeilboten aan het staketsel’, olieverf op doek, gesigneerd A. Matthys.

    "Sailboats on the Jetty", oil on canvas, signed A. Matthys.
    No longer available
    Dim. 36 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #384

    Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.

    A silk painting featuring three Oriental warriors.
    No longer available
    Dim. 70 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.

    An extendable oval table in mahogany with a central column-like leg, extendable with an extra central leg. Extendable by 2 x 42.5 cm.
    No longer available
    Dim. 73 x 132 x 114 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #681

    Een grote oude porseleinen vijzel met stamper afkomstig van een apotheek, kleine schilferschade en enkele haarlijnscheurtjes, onderaan genummerd 8.

    A large antique porcelain mortar with pestle from a pharmacy, small chip damage and some hairline cracks, numbered 8 on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 15.5 x Ø 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #351
    Jema, Holland

    Een zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.

    A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.

    A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 13.5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #284
    Jules Dubois

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.

    "Harbor View." Oil on canvas. Signed Jules Dubois.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.

    A typical high-pile Chinese Aubusson carpet with Peking flower design.
    No longer available
    Dim. 183 x 122 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #275

    ‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.

    "War and Occupation, as seen by Oscar Liedel. A Dutch deluxe edition out of 152/500 with color prints of watercolors, signed by the author."
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een lang parelhalssnoer, drie rijen met zilveren slot.

    A long three row pearl necklace with a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 450 / 550
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More