#262Valerius De Saedeleer Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
"Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.No longer availableDim. 54 x 61cmEstimate: € 100 / 200 -
#306Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.
#543Vaas van blauw en wit Chinees porselein.
Blue and white porcelain vase. Chinese work.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 320 / 360 -
#386Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
A wooden pedestal with a green marble top.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#80Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#527Een bronzen hoofd van een Romeins figuur.
A bronze sculpted head of a Roman figure.No longer availableDim. 9cmEstimate: € 120 / 180 -
#583Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.
A pedestal in Chinese style. Black wood with a round marble top. Turning tablets on two levels and a central quadruped. Some parts loose.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#233DelvauxEen zijden sjaal in originele doos.
A table lamp with a marble base and lightly gilded metal parts.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 40 / 60