#222Jozef Adriaan Callaerts“Kathedraal van Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#123ChanelEen zijden sjaal in originele doos.
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
A polychrome stake doll with dress. Mali or Ivory Coast.No longer availableDim. H. 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#601Bronzen Bodhisattva. Indonesië.
Bronze Bodhisattva. Indonesia.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#607Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
#41“Pterophylum Scalare”. Een vintage beeld in brons van 2 maanvissen op zwart marmeren sokkel.
A vintage bronze sculpture of 2 moonfish on a black marble pedestal.No longer availableDim. h 27 x l 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545Giraud / Charlier Luitenant BlueberryEen lot van 26 strips, Luitenant Blueberry, softcover, diverse titels reeks 1-27.
A lot of 26 comic books, Lieutenant Blueberry, softcover, various titles series 1-27.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#239Jan BosschaertEen portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.
#237Christian DelvauxEen lichtblauwe geldbeugel van crispy leder.
#274Bernard Charoy“Jeune femme au Touquet-Paris plage”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd, épreuve d'artiste en genummerd 12/20.
"Young woman in Touquet-Paris beach". Lithograph on paper. Signed at the bottom, artist proof and numbered 12/20.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Jules Dubois“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.
"Harbor View." Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120