Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.

An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.26 ct.
Dim. 12 g
SKU: 2111230080.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #90

    Een 18 kt geelgouden broche of hanger bezet met een camée.

    An 18kt yellow gold brooch set with a cameo.
    No longer available
    Dim. bruto: 25,65 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #369

    Een decoratief werk in de stijl van Rothko. Bijgevoegd een kader in de zelfde stijl.

    A decorative piece in the style of Rothko. Frame included in the same style.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #306

    Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.

    A foldable vintage stretcher with an aluminum frame and wooden handles.
    No longer available
    Dim. 230 x 53cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #312

    “Venascle.” Litho, genummerd 5/60.

    "Venascle." Lithograph, numbered 5/60.
    No longer available
    Dim. 23 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #151
    Bruno Gerrits
    Period: 1881 - 1970

    “Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars geklede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.

    "Orpheus". A patinated bronze sculpture of a sparsely dressed man with a harp and a puma at his feet. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 85cm
    Estimate: € 2200 / 2800
  • #344
    Lumio

    Een industriële stijl kunststoffen hanglamp.

    An industrial style plastic pendant lamp.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #403

    Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.

    A polychrome Chinese cloisonné incense burner with figures in the decoration, elephant handles, and a foo dog on the lid. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 22cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #479

    “Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.

    "Paris." An embroidery on canvas, on panel.
    No longer available
    Dim. 47 x 140cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    “Maria”. Een reliëf paneel uit gips.

    "Maria". A relief panel made of plaster.
    No longer available
    Dim. 70 x 53cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #598

    Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.

    A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.
    No longer available
    Dim. 120 x 65cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #22

    Een lot van vier zilveren ‘ex-voto’s’, een arm, een been, een koe en een driemaster.

    A lot of four silver 'ex-votos': an arm, a leg, a cow, and a three-master ship.
    No longer available
    Dim. 12.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More