#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#440Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
An 18 kt pendant with three circles in three colors of gold, set with diamonds with a total weight of 0.77 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 800 / 900 -
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#451Een houten helmmasker getooid met twee kleine hoofden. Mogelijk Kameroen.
A wooden helmet mask adorned with two small heads. Possibly from Cameroon.No longer availableDim. 48 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219Jan Vercammen“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100