Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.

An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.26 ct.
Dim. 12 g
SKU: 2111230080.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #347

    Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.

    A lot of 2 decorative pieces with copper bases, made from faucet handles.
    No longer available
    Dim. 55cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #324

    “Stilleven met flessen op roze achtergrond.” Kleine vlekschade.

    "Still life with bottles on a pink background." Minor spots/damage.
    No longer available
    Dim. 48 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 700
  • #569

    Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.

    A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #92

    “Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #261

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.

    A wooden sculpture of a kneeling woman. Congo.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #116

    Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.

    An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.
    No longer available
    Dim. 216 x 184 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #473
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #33
    Lladro

    ‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.

    'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Lladro

    Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.

    A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365

    “Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.

    "Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More