Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.

An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.26 ct.
Dim. 12 g
SKU: 2111230080.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #1

    Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.

    A vintage ceramic sculpture of an eagle, marked 'Germany' on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #501

    Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.

    A wooden sculpture of a seated woman. Congo.
    No longer available
    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169

    Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.

    A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.
    No longer available
    Dim. h 20 x l 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #386

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted panels, 2 drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 219 x 170 x 62cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #268
    Lladro

    Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.

    A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.

    A carved Breton solid oak cupboard with 1 door and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 196 x 83 c 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #393

    Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.

    A mask of carved wood with weaving. Bamum, Cameroon.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #197

    Een geslepen en gesneden witglas met vergulde randen en decor. Op gedreven zilveren voet, gemerkt 815‰. Vermoedelijk Boheems, midden 19e eeuws.

    A cut and etched white glass with gilded edges and decoration. On a silver plated foot, marked 815‰. Presumably Bohemian, mid-19th century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x Ø22 x 815‰
    Estimate: € 150 / 200
  • #178

    Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.

    A large crystal bowl, colorless and pink, marked on the bottom and with sticker, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #275
    Fischner

    Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.

    A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.

    A cut crystal Val Saint Lambert vase with red in the mass. Small chip damage to the side.
    No longer available
    Dim. 21 x Ø15cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444

    Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A large Persian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 200 x 303cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More