#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#14Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
A hand-painted miniature portrait of a lady in a bone frame. France, circa 1830.No longer availableDim. h 14 x b 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#187Een schouwgarnituur in 3 delen in kobaltblauw met de voorstelling van een fluitspeler die een dame het hof maakt, dragen onderaan het merkteken van Sèvres.
A three-piece cobalt blue fireplace garniture depicting a flute player courting a lady, with the Sèvres mark at the bottom.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#213LladroEen lot van 3 Lladro beeldjes van eenden, ‘How Do You Do’, modelnummer 1439, ‘Little Ducks After Mother’, modelnummer 1307 en ‘Ducklings’, modelnummer 04895 in originele verpakking.
A lot of 3 Lladro figurines of ducks, 'How Do You Do', model number 1439, 'Little Ducks After Mother', model number 1307, and 'Ducklings', model number 04895, in original packaging.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#421Een masker met zwart patina. Mali.
A mask with black patina. Mali.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 80 / 120