#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Belgische vluchtelingen’, een lithografie van Alfred Ost, gedateerd 1.5.XVII.
#276Een houten Louis XVI-stijl bijzetmeubeltje met 3 laden en bronzen elementen versierd. Fineer met enkele barsten.
A wooden Louis XVI style side cabinet with 3 drawers and decorated with bronze elements. Veneer with some cracks.No longer availableDim. 73 x 43 x 32cmEstimate: € 60 / 80 -
#146ImexcotraEen vintage boekenkast van het merk Imexcotra uit Aalst.
A vintage bookcase by Imexcotra from Aalst.No longer availableDim. 155 x 100 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#631Een Indonesische Wajang pop.
#7Een grote blikken speelgoed trein in zijn originele doos, aan 1 zijde ontbreekt een wieldeel. Gemerkt Giant Train.
A large toy train in its original box, missing one wheel part on one side. Marked Giant Train.No longer availableDim. h 14 x l 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#124Cor Van Reken“Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#393Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#616Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
#408Val Saint LambertEen blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
"Reinaart De Vos," a woodcut from 1941 by Antoon Herckenrath. Included is a booklet from a retrospective in Sint-Niklaas.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 60 / 80