Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,51 ct. GVVS2.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,51 ct. GVVS2.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,51 ct. GVVS2.

An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant of approximately 0.51 ct. GVVS2.
Dim. 5,95 g
SKU: 3001240550.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #550
Estimate: € 1200 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #408
    Val Saint Lambert

    Een blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.

    A blue crystal bowl, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 10 x Ø32,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een lot van 2 Italiaans porseleinen schaaltjes en 1 vaasje met floraal decor.

    A lot of 2 Italian porcelain bowls and 1 vase with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 21cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #204

    Een paar girandoles van metaal en kristal.

    Pair of girandoles made of metal and crystal.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #568

    Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.

    An African granary door, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 68 x b 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #26

    Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.

    An old solid oak chest with carved motifs on the front.
    No longer available
    Dim. 33 x 60 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #56

    Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.

    A 19th-century oak single-door cabinet with drawer. Signs of wear on the legs.
    No longer available
    Dim. 111,5 x 83 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #92
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    ‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.

    "Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #340

    Twee zilveren zegelringen met gegraveerde afbeeldingen. Romeinse archeologische vondsten.

    Two silver signet rings with engraved images. Roman archaeological finds.
    No longer available
    Dim. 30,57 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #398
    Mamod

    Een stoomauto, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, Verenigd Koninkrijk.

    A steam car, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, United Kingdom.
    No longer available
    Dim. 14 x 40 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    “Julia Domna”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste van. Vermoedelijk 1e eeuw nC.

    "Julia Domna". A small carved bust of Julia Domna, made from red jasper. Presumably from the 1st century AD.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #104
    Karel Jan Van den Heuvel

    ‘Dorpszicht met hooischoven’, olieverf op doek, linksonder gesigneerd.

    "Village View with Haystacks", oil on canvas, signed on the lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More