#6Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
#122Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
A paper collage by Jacques Villeglé.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 2800 / 3500 -
#533Een bronzen beeld van twee panters.
#324Walter Vaes“Bosgezicht met stal”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
#136ImexcotraEen vintage vitrinekast van het merk Imexcotra uit Aalst.
#560Een lang parelhalssnoer, drie rijen met zilveren slot.
#350Ice Watch QuartzEen rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
#187Een lot van 6 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
An old brass land surveying instrument, circa 1900, in its original wooden carrying case.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#508Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
#616Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 196 x 127cm & 143 x 99cmEstimate: € 60 / 80