#27Een lot van 3 zilveren servetringen.
#357Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.
#137MeissenEen handbeschilderde porseleinen schaal met een decor van bloemen, onderaan gemerkt met het Meissen teken.
A hand-painted porcelain bowl with a floral decor, marked with the Meissen trademark at the bottom.No longer availableDim. 14.5 x 27 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#112Araki NobuyoshiEen polaroid foto van de Japanse Kunstenaar Nobuyoshi Araki.
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#33Een lot van 6 zilveren lepeltjes in origineel doosje, bijgevoegd strooilepeltje met zilveren heft.
A set of 6 silver spoons in original box, including a spreading spoon with a silver handle.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 60 / 80 -
#14Een spiegel in vergulde kader met polychroom bloemdecor. Begin 20ste eeuw.
A mirror in a gilded frame with polychrome floral decoration. Early 20th century.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#691Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.
#105Een zilveren bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 gram.
A silver bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 grams.No longer availableDim. h 11.5 x Ø 16 cmEstimate: € 180 / 240