#101Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.
#502Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 100 / 140 -
#685Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1Een beeld van een uil in gegoten kunststof, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte.
A cast plastic owl sculpture by Guiseppe Armani for Capo Di Monte.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#26Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.
An old solid oak chest with carved motifs on the front.No longer availableDim. 33 x 60 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.
#14Een spiegel in vergulde kader met polychroom bloemdecor. Begin 20ste eeuw.
A mirror in a gilded frame with polychrome floral decoration. Early 20th century.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#393Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
'Sonnets luxurieux de L'Arétin', a lot of 18 erotic engravings. Show traces of moisture.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 120 / 180