#87Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#13Een messingen inktstel met saterhoofd.
#456Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#356Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#622Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.
A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.No longer availableDim. 65cmEstimate: € 120 / 180 -
#204Een paar girandoles van metaal en kristal.
#451Kinkozan SatsumaEen paar Japans porseleinen Kinkozan Satsuma vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt. Meiji periode.
A pair of Japanese porcelain Kinkozan Satsuma vases with floral decoration. Marked on the bottom. Meiji period.No longer availableDim. 31 x Ø15cmEstimate: € 200 / 300 -
#69Edm. Lagaert‘Stadszichten’, een lot van 2 aquarellen op papier, beide gesigneerd Edm. Lagaert.
"Cityscapes", a lot of 2 watercolors on paper, both signed by Edm. Lagaert.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Paul Smolders‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.
'Boy with Striped T-shirt', oil on canvas, signed P. Smolders.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#32BV VanderseypenMerklap, een ingekaderd gobelin borduurwerk. Gemerkt BV Vanderseypen, Everbergh 1873.
Sampler, a framed tapestry embroidery. Marked BV Vanderseypen, Everbergh 1873.No longer availableDim. 60 x 75cmEstimate: € 40 / 60