#662Een vaas van Murano glas.
A vase made of Murano glass.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
#311Gouda HollandEen lot van 2 art deco stukken, gemerkt Regina, Gouda. Het lot bestaat uit een vaas en een kandelaar.
A set of 2 Art Deco pieces, marked Regina, Gouda. The lot consists of a vase and a candlestick.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
#368M. HohnerEen mondharmonica ‘Echo Bell Metal Reeds’, ‘Made in Germany.’ G C 57/120.
A harmonica 'Echo Bell Metal Reeds', 'Made in Germany.' G C 57/120.No longer availableDim. 21 x 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#393Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#444Luc Heirbaut“Surrealistisch portret”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Surrealist portrait". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 39 x 39cmEstimate: € 120 / 180 -
#152Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400