#220
Een 18 kt witgouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en telkens een Tahiti parel.
An 18 kt white gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct. and each with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#159Raymond De Baux
“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#491Antoine Nelson
#155
#422Helmut G. Tollmann
Een modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, EA. en gedateerd 2003.
#130Pomellato Arabesque
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.
#471Stef Uiterwaal Crystal LeerdamPeriod: 1889-1960
#52
#467Lucan
Een lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
#22J. GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Boomse pannen IX”. Een ets. H.C. Gesigneerd.
“Roof tiles from Boom IX”. An etching. Signed and H.C.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 25 / 30 -
#279Jean-Jacques Foulon
“Heidezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#8
Een set van een vaas en bonbonnière met een decor van onderwaterfauna en flora, beide onderaan gemerkt.
A set of a vase and a bonbonnière with a decor of underwater fauna and flora, both marked at the bottom.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 30 / 50