#316Een koffer met bronsbeslag en gesculpteerde panelen met decor van griffoenen. 19de eeuws.
A trunk with bronze fittings and sculpted panels with griffin decorations. 19th century.No longer availableDim. 65 x 108 x 48,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#343August Snieders“Antwerpen in brand”. Een lot van 3 boeken.
"Antwerp on fire." A lot of 3 books.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#448Een vintage meerkleurig glaspasta vaasjes. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Fulvio Bianconi. Gedateerd 1959.
#217Een Boheems kristallen vaas met vergulde putto en vergulde details aan de voet. Met bijpassend kistje.
A Bohemian crystal vase with gilded putti figurine and base. With accompanying box.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 100 / 120 -
#608Een cloisonné vaas met zwarte achtergrond en een decor van bloemen, bladeren en een vlinder.
#440Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee zirkonen.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with two zircons.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 200 / 250 -
#302Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003“Hoevezicht met boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm view with tree." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#310PontiacEen vergulde dames zakhorloge met bloemversiering aan de achterkant.
#160Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400