#385Een lot van 7 kunstboeken, bestaande uit; Alphonse Mucha - Het complete grafische werk - Atrium Hardcover, Monet - N.B. Sinclair - Hardcover, Renoir - Nancy Nunhead - Hardcover, Modigliani - Tekeningen uit de collectie van Paul Alexandre - Noël Alexandre, Modigliani et Montparnasse - Roger van Gindertael, Mondrian - Ulrike Gauss - oplage 4000, De Brabantse Fauvisten - nav expo Gemeentekrediet van België.
A lot of 7 art books, consisting of; Alphonse Mucha - The Complete Graphic Work - Atrium Hardcover, Monet - N.B. Sinclair - Hardcover, Renoir - Nancy Nunhead - Hardcover, Modigliani - Drawings from the Collection of Paul Alexandre - Noël Alexandre, Modigliani and Montparnasse - Roger van Gindertael, Mondrian - Ulrike Gauss - edition of 4000, The Brabant Fauvists - accompanying exhibition by Gemeentekrediet van België.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#644Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
A lidded vase of Japanese porcelain with multicolored decoration of peonies, blossoms, and golden pheasants. Marked on the bottom. Circa 1950.No longer availableDim. h 31 x Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#74Joz. De Swerts“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
#208Tiffany & CoEen lot van 2 zilveren lepeltjes van Tiffany & Co, de ene met de afbeelding van een aapje, de andere met 3 acrobatische aapjes.
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met een brijanten met een gezamenlijk gewicht can +- van +- 0,50 ct. en een saffier van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with approximately 0.50 ct of diamonds and a 1 ct sapphire.No longer availableDim. 5,24 gEstimate: € 700 / 800 -
#88Hammand Creake & Co.Een Engels eikenhouten ijs of koekjes-emmer met keramische binnenkant en zilveren deksel. Gemerkt “HC & Co for “Hammand Creake & Co.”. 1886-1935 Sheffield, England.
An English oak ice or biscuit barrel with a ceramic interior and a silver lid. Marked "HC & Co for "Hammand Creake & Co." 1886-1935 Sheffield, England.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 120 / 180 -
#440Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee zirkonen.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with two zircons.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 200 / 250 -
#521Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#57Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een verguld spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl, een kleine wandconsole, een wapenschild, en vier ornamenten.
A lot of wooden objects, consisting of a gilded mirror in Louis XVI style, a small wall console, a coat of arms, and four ornaments.No longer availableEstimate: € 60 / 80