#102Théo IdserdaPeriod: 1915-1922“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#264Een lot van 4 diverse portret miniatuurtjes, waarvan 3 in serie. Bijgevoegd portretje in print.
#134Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Windmolen bij maanlicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Windmill in moonlight". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the verso.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
#370Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 150 / 200 -
#44Bernard Dufour‘Harbour scene’, olieverf en inkt op schilderspaneel, gesigneerd Bernard Dufour.
#4Jaak Gorus‘Bosrand’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat .
#180Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire diamant van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 1000 / 1300