#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#446Een handgeknoopt Perzisch tapijt met medaillon.
A hand-knotted Persian carpet with medallion.No longer availableDim. 292 x 188 cmEstimate: € 120 / 200 -
#91Een Edwardiaanse gezwart houten graphoscope met gegraveerde details. Openklapbaar, met bijhoredende etsen.
#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#482Een Louis XV spiegel in polychroom houten kader met floraal gesculpteerd ornament. Medio 1750.
#298Amphora, CzechoslovakiaEen art-deco Amphora vaas met een floraal decor en 2 vogels, onderaan gemerkt.
An Art Deco Amphora vase with floral decoration and 2 birds, marked at the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een aardewerken beeld van een adelaar op rots, getekend HK. op de zijkant van de rots.
A faience sculpture of an eagle on a rock, signed HK on the side of the rock.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#107Leon Bertaux“3 Puttis”. Een faux marmeren bas reliëf sculptuur met verguld geornamenteerd houten kader. Verso ingewerkt bronzen plaquette, gedateerd 1889.
"3 Putti". A faux marble bas relief sculpture with a gilded ornamental wooden frame. On the back, there is an embedded bronze plaque, dated 1889.No longer availableDim. 35,5 x 27cmEstimate: € 150 / 250 -
#581MärklinMärklin Ho, RET 800 elektrische locomotief, gefabriceerd tussen 1965-1969, met originele verpakking.
Märklin Ho, RET 800 electric locomotive, manufactured between 1965-1969, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#441Een lot van 2 Chinees porseleinen famille rose vazen met diverse personages in het decor.
A lot of 2 Chinese porcelain famille rose vases with various figures in the decoration.No longer availableDim. 42,5 x 18cmEstimate: € 120 / 180