#241Een bronzen beeld van een golvende dame op zwart marmeren sokkeltje. Draagt handtekening.
A bronze sculpture of a wavy lady on a black marble pedestal. Bears a signature.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#105Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
#213Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#219Vital Keuller“Vijverzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.
"Landscape with a pond." Oil on canvas. Signed. Dated 1945.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#85Val Saint LambertEen Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, stop nr. 9.
A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, stopper no. 9.No longer availableDim. h 21 x Ø 14 cm 1,4 kgEstimate: € 200 / 300 -
#545Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#252Marcel Vaes“Avondstemming op de Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso opschrift.
#76František Jirák TATRAPeriod: 1960“Lollipop”. Een lot van 4 vintage Mid-Century design stoelen met plywood rug en gestoffeerde zitting. Model Lollipop, ontwerp door František Jirák voor TATRA.
#265Hergé“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
A cutlery case, 12 persons, Solingen West Germany, 23/24 carat gold-plated parts.No longer availableDim. 9 x 45 x 32 cmEstimate: € 60 / 80