#244Emiel Van DrommePeriod: 1913-1998“Landschap te Avila.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1963.
"Landscape in Avila." Watercolor on paper. Signed. Dated 1963.No longer availableDim. 31 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#270Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1 ct.
#231J. TairoEen bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.
A bronze bust of a lady. Signed on the back.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#618Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.
#327Morris, Goscinny e.a.Een lot van 35 Lucky Luke’s waaronder een reeks uit de jaren 60.
A lot of 35 Lucky Luke comics, including a series from the 60s.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#598Val Saint-LambertEen bolle geslepen kristallen vaas, blauw en kleurloos. Val Saint Lambert.
A round cut crystal vase, blue and colorless. Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 15 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#480Een 18 kt geelgouden fotohouder bezet met pietra dura en een pareltje.
An 18 kt yellow gold photo holder adorned with pietra dura and a small pearl.No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#261Henry DeanEen witte glaspasta vaas, gemerkt. Bijgevoegd 8 stukken sierfruit.
A white glass paste vase, marked. Accompanied by 8 decorative fruit pieces.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Val Saint LambertEen grote zware vintage kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.
A large heavy vintage crystal bowl, blue colored throughout the mass, Val Saint Lambert.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Een groot bord in Chinees blauw-wit met het decor van een boom en bloesems. Schilferschade aan de boord.
#548Een houten wereldbol barkast. Medio 1950.
A wooden globe bar cabinet. Mid-1950s.No longer availableDim. 96 x Ø70cmEstimate: € 150 / 200 -
#130Pomellato ArabesqueEen paar 18 kt geelgouden oorbellen.
A pair of 18kt yellow gold earrings.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 800 / 1000