#430Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.
A pearl necklace with a 14kt yellow gold clasp set with pearls.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#285Villeroy & Boch, MettlachEen paar sierborden met decor van eenden en bloemen. Gemerkt achteraan.
A pair of decorative plates with duck and flower motif. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#647Een Chinees aardewerken blauw-witte vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese earthenware blue and white vase with floral decoration. Marks at the bottom.No longer availableDim. 19,5 x 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Een groot massief eikenhouten beeld van Sint Hubertus te paard met hertje, een man en twee honden.
#256Een gefineerd mahoniehouten Napoléon III kaarttafeltje met klapblad en bronzen elementen. 19e eeuws met gegraveerd floraal decor. Gebruikssporen en lichte schade aan poot.
A veneered mahogany Napoleon III card table with folding top and bronze elements. 19th century with engraved floral decoration. Signs of use and slight damage to leg.No longer availableDim. 76 x 66 x 74cmEstimate: € 200 / 300 -
#572Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#601Een cloisonné vaas met blauwe achtergrond en een decor van bloemen.
A cloisonné vase with a blue background and a flower decoration.No longer availableDim. h 31 x Ø 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#480Een 18 kt geelgouden fotohouder bezet met pietra dura en een pareltje.
An 18 kt yellow gold photo holder adorned with pietra dura and a small pearl.No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#186Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#140Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee saffieren en vijf zirkonen.
An 18kt yellow gold ring set with two sapphires and five zircons.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 370 / 450