#42Goebel“Dobermann”. Een beeld van geglazuurd biscuit. Gemerkt.
"Dobermann". A sculpture in glazed biscuit. Marked.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#545Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#141Christofle FranceEen bestek voor 6 personen, 64 stuks van Christofle bestaande uit 6 grote en 6 kleine messen, 6 grote en 6 kleine vorken, 6 grote en 6 kleine lepels, 12 taartvorkjes, 12 mokkalepeltjes, 1 pollepel, 1 taartschep, 1 serveervork en 1 serveerlepel.
A set of cutlery for 6 people, 64 pieces by Christofle consisting of 6 large and 6 small knives, 6 large and 6 small forks, 6 large and 6 small spoons, 12 cake forks, 12 coffee spoons, 1 ladle, 1 cake server, 1 serving fork, and 1 serving spoon.No longer availableDim. l 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#31Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 22 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98“Theatre TinTin”. Een vintage poppenkast set met 5 poppen van Kuifje, Haddock, Zonnebloem, Janssen en Bobbie.
"Theatre TinTin". A vintage puppet theater set with 5 dolls of Tintin, Haddock, Professor Calculus, Thompson, and Snowy.No longer availableDim. 100 x 55cmEstimate: € 200 / 250 -
#405Een vintage salontafel met tegelblad waarop een abstracte voorstelling.
A vintage coffee table with a tile top featuring an abstract design.No longer availableDim. 34 x 117 x 50 cmEstimate: € 60 / 80