#42Goebel“Dobermann”. Een beeld van geglazuurd biscuit. Gemerkt.
"Dobermann". A sculpture in glazed biscuit. Marked.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een set van 2 armstoelen in Louis VI stijl, ecru geschilderd hout en oud-roze fluwelen bekleding.
A set of 2 armchairs in Louis VI style, ecru painted wood and antique pink velvet upholstery.No longer availableDim. 96 x 58 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#88Hammand Creake & Co.Een Engels eikenhouten ijs of koekjes-emmer met keramische binnenkant en zilveren deksel. Gemerkt “HC & Co for “Hammand Creake & Co.”. 1886-1935 Sheffield, England.
An English oak ice or biscuit barrel with a ceramic interior and a silver lid. Marked "HC & Co for "Hammand Creake & Co." 1886-1935 Sheffield, England.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 120 / 180 -
#647Een Chinees aardewerken blauw-witte vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese earthenware blue and white vase with floral decoration. Marks at the bottom.No longer availableDim. 19,5 x 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#58CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Een lot van 7 kunstboeken, bestaande uit; Alphonse Mucha - Het complete grafische werk - Atrium Hardcover, Monet - N.B. Sinclair - Hardcover, Renoir - Nancy Nunhead - Hardcover, Modigliani - Tekeningen uit de collectie van Paul Alexandre - Noël Alexandre, Modigliani et Montparnasse - Roger van Gindertael, Mondrian - Ulrike Gauss - oplage 4000, De Brabantse Fauvisten - nav expo Gemeentekrediet van België.
A lot of 7 art books, consisting of; Alphonse Mucha - The Complete Graphic Work - Atrium Hardcover, Monet - N.B. Sinclair - Hardcover, Renoir - Nancy Nunhead - Hardcover, Modigliani - Drawings from the Collection of Paul Alexandre - Noël Alexandre, Modigliani and Montparnasse - Roger van Gindertael, Mondrian - Ulrike Gauss - edition of 4000, The Brabant Fauvists - accompanying exhibition by Gemeentekrediet van België.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150 -
#142Henri Privat-LivemontPeriod: 1861-1936“Les Boches”. Een kunstmap met 6 litho’s, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.
"Les Boches". An art portfolio with 6 lithographs, mixed media. Signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 37cmEstimate: € 300 / 400 -
#95Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.
A Val Saint Lambert bonbonnière, red and colorless crystal, H. Lega, signed and numbered 90 69/120.No longer availableDim. h 27 x Ø 15 cm 2,5 kgEstimate: € 400 / 500