#91Een Edwardiaanse gezwart houten graphoscope met gegraveerde details. Openklapbaar, met bijhoredende etsen.
#46Een Victoriaanse opklapbare ‘cakestand’.
A Victorian folding 'cake stand'.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Stokke, NorwayEen beukenhouten meegroeistoel, model tripp-trapp van Stokke.
A beech wood adjustable chair, model Tripp Trapp by Stokke.No longer availableDim. h 77 x b 45.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#587MuranoEen Murano vaas uit meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.
#234“De zieke met levertraan”. Olieverf op paneel met de voorstelling van een bedlegerige man.
#151“La défence du foyer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd. E. Boisseau. Met gieterijstempel: Société des Bronzes de Paris.
#389Een Boeddhistische Tanka met het levensverhaal van prins Siddharta.
#576Een handgeknoopte Perzische loper.
#438PreijsEen bronzen beeldje van een meisje. Op lichtgroene sokkel.
#42Goebel“Dobermann”. Een beeld van geglazuurd biscuit. Gemerkt.
"Dobermann". A sculpture in glazed biscuit. Marked.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Een vintage lederen toilet-reiskoffer met 17-tal accessoires.
#114Charles Le Bon“Les meules à Gedinne.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Recent herdoekt.
"The Haystacks at Gedinne." Oil on canvas. Signed. Recently relined.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 180