#692Een lot van 4 Art Deco geslepen Champagneglazen.
#10Twee 18 kt geelgouden hangers met haaientanden.
Two 18 kt yellow gold pendants with shark teeth.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#210Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 700 / 800 -
#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#248Paar Frans opaalglazen lampenvoeten Napoléon & Joséphine. 1 wiekglas manco.
#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
#428HergéVier oude albums van Kuifje, L’Oreille Cassée, L’Etoile Mystérieuse, Le Tresor de Rackham Le Rouge en Tintin Au Congo waarvan de laatste een recentere uitgave.
A lot of 4 old Tintin books, L’Oreille Cassée, L’Etoile Mystérieuse, Le Tresor de Rackham Le Rouge en Tintin Au Congo, with the last one being a more recent edition.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#249Fons Meylemans“Stilleven met brood, appel en prei”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fons Meylemans.
"Still life with bread, apple, and leek." Oil on canvas. Signed Fons Meylemans.No longer availableDim. h 80 x b 100 cmEstimate: € 80 / 120