#567Een uit bot gesculpteerd kleine buste van een half gezicht half schedel met baard op standaard, onder glazen stolp met houten plateau.
A small bust carved from bone, depicting half of a face and half of a skull with a beard, on a stand, under a glass dome on a wooden base.No longer availableDim. 17cm & 30 x Ø14cmEstimate: € 150 / 200 -
#31Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 22 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een lot van 2 iconen op houten paneel. Bestaande uit “Deësis met apostelen” en “Sint-Joris”, verso label.
A lot of 2 icons on wooden panel. Consisting of "Deësis with apostles" and "Saint George", verso label.No longer availableDim. 30 x 19cm - 38 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#348Een houten pianostoeltje met gesculpteerde details. In hoogte verstelbaar, met rond gestoffeerde zitting, gesteund op 3 poten.
A wooden piano stool with sculpted details. Height adjustable, with a round upholstered seat, supported by 3 legs.No longer availableDim. 50 x Ø34,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#467LucanEen lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
#23Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#102Théo IdserdaPeriod: 1915-1922“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#44Bernard Dufour‘Harbour scene’, olieverf en inkt op schilderspaneel, gesigneerd Bernard Dufour.
#261Henry DeanEen witte glaspasta vaas, gemerkt. Bijgevoegd 8 stukken sierfruit.
A white glass paste vase, marked. Accompanied by 8 decorative fruit pieces.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Een houten Art Deco juwelendoosje in geometrische vorm.
A wooden Art Deco jewelry box in a geometrical shape.No longer availableDim. 10 x 38 x 16cmEstimate: € 40 / 60