#674Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#648Balustervaas van polychroom porselein. Canton, Einde XIXde eeuw.
A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.No longer availableDim. 165 x 25 cmEstimate: € 140 / 180 -
#671Stanley, LondonEen 19de eeuws messingen kompas in werkende staat. Op het etui gedateerd 1805.
A 19th century brass compass in working condition. Dated 1805 on the case.No longer availableDim. 8 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰
#190Een 18 kt witgouden strikvormige broche.
An 18kt white gold bow-shaped brooch.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#613Limoges FranceEen art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.
An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#61Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.
#259Jef Louis Van Leemputten“Herderin met schapen aan de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd J. L. Van Leemputten.
"Shepherdess with Sheep at the Farm". Oil on canvas. Signed J. L. Van Leemputten.No longer availableDim. h 51 x b 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263Le Tallec à ParisEen Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
A French porcelain vase, multicolored with floral decoration and gilded details. Marked at the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø14cmEstimate: € 120 / 180