Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.
Een 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.

Een prachtige 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.

A beautiful 18kt white gold art deco brooch set with three central brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.5 ct, baguette-cut diamonds with a total weight of 2 ct, and octagonal-cut diamonds with a total weight of 6.5 ct. Color F VS1.
Dim. 25,55 g
SKU: 1912230475.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #475
Estimate: € 5000 / 7000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #479
    Lucebert

    “Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.

    "Composition with masks". Mixed technique. Signed and dated 1990 II.
    No longer available
    Dim. 46 x 56 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #503

    Een houten gesculpteerd schedeltje op standaard met octopus hoofddeksel. Onder glazen stolp op houten sokkel.

    A wooden carved skull on a stand with an octopus headdress. Under a glass dome on a wooden pedestal.
    No longer available
    Dim. 27cm & 40cm + Ø22cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #696

    Een eikenhouten armstoel met getorsde poten en bruine gobelin stof met florale motieven.

    An oak armchair with twisted legs and brown tapestry fabric with floral motifs.
    No longer available
    Dim. H: 112 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #406
    Jiri Jiroutek Interier Praha

    Een vintage houten Mid-Century design salontafel met zwart glazen blad. Ontwerp door Jiri Jiroutek voor interier Praha.

    A vintage wooden Mid-Century design coffee table with a black glass top. Designed by Jiri Jiroutek for Interier Praha.
    No longer available
    Dim. 56 x 88 x 50cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #185
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.

    A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kg
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #380

    Een parelhalssnoer met verstelbaar zilveren slot, 925‰. We voegen er een parelarmband aan toe.

    A pearl necklace with an adjustable silver clasp, 925‰. We also include a pearl bracelet.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #281
    Val

    Een kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.

    A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #65
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, 1908.

    A Val Saint Lambert vase, blue and colorless crystal, 1908.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 12 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #612

    “Dame met parasol”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    "Lady with Parasol". Oil on panel. Unsigned.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636
    Ets. Putzeys & Mélot, Liège

    Een vintage medische weegschaal van witgelakt metaal, met lengtemeter. Gemerkt Ets. Putzeys & mélot Liège. Medio 1950.

    A vintage medical scale made of white lacquered metal, with a height meter. Marked Ets. Putzeys & mélot Liège. Mid-1950s.
    No longer available
    Dim. 212cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #196

    Een koperen Napoleon III hallantaarn met 1 lichtpunt, diverse guirlandes en ornamenten. Met geslepen en gesatineerde coupe.

    A copper Napoleon III hall lantern with 1 light point, various garlands, and ornaments. With cut and frosted glass shade.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø34cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #698

    Een lot Vieux Bruxelles porselein bestaande uit 6 vaasjes en 3 schoentjes.

    A lot of Vieux Bruxelles porcelain consisting of 6 vases and 3 shoe figurines.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More