#203Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#536NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt, gemerkt Sino-Naïn in zijde op zijde. Hoge knoopdichtheid met rijkelijk uitgewerkte Shah Abbas tekening, lotusbloemen en ranken. Met certificaat.
A hand-knotted Persian carpet, marked Sino-Naïn in silk on silk. High knot density with elaborately detailed Shah Abbas design, lotus flowers, and vines. With certificate.No longer availableDim. 280 x 180cmEstimate: € 600 / 800 -
#674Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
#265Hergé“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
#74Joz. De Swerts“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#310PontiacEen vergulde dames zakhorloge met bloemversiering aan de achterkant.
#498Een koperen Art Deco luchter, met roze glazen kappen en 6 lichtpunten.
A copper Art Deco chandelier, with pink glass shades and 6 light points.No longer availableDim. H: 93 cmEstimate: € 120 / 200