#419Een spiegel met een verguld houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 41cmEstimate: € 60 / 90 -
#588Een Chinees porseleinen dekselpot, blauw-wit met figuren in het decor.
A Chinese porcelain lidded jar, blue and white with figures in the decor.No longer availableDim. 147 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#260Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt wit en geelgouden hanger en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with an 18 kt white and yellow gold pendant, set with diamonds with a combined weight of approximately 0.20 ct, and sapphires with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#698Een lot Vieux Bruxelles porselein bestaande uit 6 vaasjes en 3 schoentjes.
#204Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
#207Val Saint LambertEen Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, model Eifel.
A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, Eifel model.No longer availableDim. h 35 x Ø 10,5 cm 1 kgEstimate: € 300 / 400 -
#285Villeroy & Boch, MettlachEen paar sierborden met decor van eenden en bloemen. Gemerkt achteraan.
A pair of decorative plates with duck and flower motif. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#393Een Afrikaanse houten handboog met diverse pijlen en pijlpunten. Regio voormalig Ruanda-Urundi.
#35Een groot biscuit wijwatervat, gedecoreerd met twee cherubijnen. Vroeg 20ste eeuw.
A large biscuit holy water font, decorated with two cherubs. Early 20th century.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Théo IdserdaPeriod: 1915-1922“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Marine." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 66,5 x 87,5cmEstimate: € 150 / 250