#547Een vintage hanglamp met lange parelmoeren slingers. Het elektrische deel dient geinstalleerd te worden.
#280Een 18 kt roze gouden Tennis armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. VS.
An 18kt rose gold Tennis bracelet set with diamonds weighing approximately 3.23 ct, VS clarity.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#20Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and emeralds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 500 / 600 -
#362Pat WoutersEen lot van 8 etsen en een drukplaat van 7 van de 8 etsen door Pat Wouters uit Hoboken, gedateerd 1991, 2 etsen en de drukplaat zijn ingekaderd. Allen buiten de plaat gesigneerd.
A set of 8 etchings and a printing plate of 7 out of the 8 etchings by Pat Wouters from Hoboken, dated 1991. 2 etchings and the printing plate are framed. All are signed outside the plate.No longer availableDim. h33 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#588Een Chinees porseleinen dekselpot, blauw-wit met figuren in het decor.
A Chinese porcelain lidded jar, blue and white with figures in the decor.No longer availableDim. 147 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#416Een handgeknoopt hoogpolig tapijt.
A hand-knotted high-pile wool carpet.No longer availableDim. 149 x 210cmEstimate: € 100 / 200 -
#204Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
#410Een 18 kt witgouden hanger bezet met zes kleine briljantjes.
An 18 kt white gold pendant set with six small brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 100 / 150 -
"Girl in the doorway." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 32cmEstimate: € 100 / 200