Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.
Een 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.

Een prachtige 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.

A beautiful 18kt white gold art deco brooch set with three central brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.5 ct, baguette-cut diamonds with a total weight of 2 ct, and octagonal-cut diamonds with a total weight of 6.5 ct. Color F VS1.
Dim. 25,55 g
SKU: 1912230475.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #475
Estimate: € 5000 / 7000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #528

    Een lot van 3 miniaturen bestaande uit een Oriëntaalse man zittend onder een boom, een besneeuwd landschap verwerkt in een broche, beide geschilderd, en een prent van Napoleon in een ovalen messing kadertje.

    A lot of 3 miniatures consisting of an Oriental man sitting under a tree, a snowy landscape incorporated into a brooch, both painted, and a print of Napoleon in an oval brass frame.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148
    Delvaux

    “Model Amitié”. Een zwart lederen rugzak met certificaat.

    "Model Amitié". A black leather backpack with certificate.
    No longer available
    Dim. H: 33 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #529
    Marcel Notebaert
    Period: 1924-1986

    “De 4 jaargetijden”. Een serie van 4 werken, gemengde technieken op papier. Binnen en buiten de platen gesigneerd. Naar opschrift, “proefexemplaren”.

    "The 4 seasons." A series of 4 works, mixed media on paper. Signed inside and outside the plates. According to the inscription, "trial copies."
    No longer available
    Dim. 43,5 x 52,5cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #281
    Val

    Een kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.

    A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een meerkleurige Chinese vaas met 8 figuren in reliëf op een houten sokkeltje.

    A multi-colored Chinese vase with 8 relief figures on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 24.5 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een lot van 7 Duits porseleinen halfpopjes. Allen op de rug genummerd, diverse hoogtes.

    A lot of 7 German porcelain half dolls. All numbered on the back, various heights.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #23

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #617
    Vallauris

    Een vintage vaas in organische vormgeving met de beeltenis van een haan. Onderaan gemerkt Vallauris met ontwerper J. Sagan.

    A vintage vase with organic design featuring the image of a rooster. Marked Vallauris and designer J. Sagan.
    No longer available
    Dim. h 23 x l 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #217

    Een Boheems kristallen vaas met vergulde putto en vergulde details aan de voet. Met bijpassend kistje.

    A Bohemian crystal vase with gilded putti figurine and base. With accompanying box.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #232

    “Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.

    “Staring man”. Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1937.
    No longer available
    Dim. 50x67 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #478

    Een Chinees porseleinen schaaltje met vruchten aan tak in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain bowl with fruits on a branch in the decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7 x Ø17,5cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #700
    Giorgio Armani Collezioni

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 155 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 130
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More