Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.
Een 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.

Een prachtige 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.

A beautiful 18kt white gold art deco brooch set with three central brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.5 ct, baguette-cut diamonds with a total weight of 2 ct, and octagonal-cut diamonds with a total weight of 6.5 ct. Color F VS1.
Dim. 25,55 g
SKU: 1912230475.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #475
Estimate: € 5000 / 7000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #547

    Een vintage hanglamp met lange parelmoeren slingers. Het elektrische deel dient geinstalleerd te worden.

    A vintage pendant lamp with long mother-of-pearl strands. The electrical part needs to be installed.
    No longer available
    Dim. H: 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #280

    Een 18 kt roze gouden Tennis armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. VS.

    An 18kt rose gold Tennis bracelet set with diamonds weighing approximately 3.23 ct, VS clarity.
    No longer available
    Dim. 11,23 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #20

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and emeralds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,53 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #362
    Pat Wouters

    Een lot van 8 etsen en een drukplaat van 7 van de 8 etsen door Pat Wouters uit Hoboken, gedateerd 1991, 2 etsen en de drukplaat zijn ingekaderd. Allen buiten de plaat gesigneerd.

    A set of 8 etchings and a printing plate of 7 out of the 8 etchings by Pat Wouters from Hoboken, dated 1991. 2 etchings and the printing plate are framed. All are signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. h33 x b 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66
    NV Hardglas Zoetermeer

    Een vintage glazen toogvitrine met messing frame en 1 klepje vooraan. Glas achterzijde manco. Bovenzijde glas gemerkt.

    A vintage glass display cabinet with a brass frame and 1 front flap. Glass at the back is missing. Glass top marked.
    No longer available
    Dim. 16 x 47 x 71cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #15

    Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.

    A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #588

    Een Chinees porseleinen dekselpot, blauw-wit met figuren in het decor.

    A Chinese porcelain lidded jar, blue and white with figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 147 x Ø24cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #129
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with flowers". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 75 x 60 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #416

    Een handgeknoopt hoogpolig tapijt.

    A hand-knotted high-pile wool carpet.
    No longer available
    Dim. 149 x 210cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #204
    Salvador Dali

    “Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.

    "Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #410

    Een 18 kt witgouden hanger bezet met zes kleine briljantjes.

    An 18 kt white gold pendant set with six small brilliant-cut diamonds.
    No longer available
    Dim. 1,90 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #64
    Lode Bosmans

    “Meisje in de deuropening”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Girl in the doorway." A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 32cm
    Estimate: € 100 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More