#479Lucebert“Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.
"Composition with masks". Mixed technique. Signed and dated 1990 II.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#503Een houten gesculpteerd schedeltje op standaard met octopus hoofddeksel. Onder glazen stolp op houten sokkel.
A wooden carved skull on a stand with an octopus headdress. Under a glass dome on a wooden pedestal.No longer availableDim. 27cm & 40cm + Ø22cmEstimate: € 500 / 600 -
#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#281ValEen kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.
A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, 1908.
#612“Dame met parasol”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
"Lady with Parasol". Oil on panel. Unsigned.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#698Een lot Vieux Bruxelles porselein bestaande uit 6 vaasjes en 3 schoentjes.
A lot of Vieux Bruxelles porcelain consisting of 6 vases and 3 shoe figurines.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60