#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#252Marcel Vaes“Avondstemming op de Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso opschrift.
#285Villeroy & Boch, MettlachEen paar sierborden met decor van eenden en bloemen. Gemerkt achteraan.
A pair of decorative plates with duck and flower motif. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#323Een gevarieerd lot van 9 oude borden met diverse voorstellingen, Maastricht, Jemappes en Nimy.
A varied lot of 9 antique plates with various designs, Maastricht, Jemappes and Nimy.No longer availableDim. Ø 24.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#142Henri Privat-LivemontPeriod: 1861-1936“Les Boches”. Een kunstmap met 6 litho’s, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.
"Les Boches". An art portfolio with 6 lithographs, mixed media. Signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 37cmEstimate: € 300 / 400 -
#105Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#600Een 18 kt witgouden spiraalvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white gold spiral ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 1400 / 1500 -
"Dunes". Oil on canvas in a gilt frame. Old restoration on the canvas. Signature illegible. 19th century.No longer availableDim. h 378.5 x b 46.5 cmEstimate: € 120 / 180