Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.
Een 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.

Een prachtige 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.

A beautiful 18kt white gold art deco brooch set with three central brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.5 ct, baguette-cut diamonds with a total weight of 2 ct, and octagonal-cut diamonds with a total weight of 6.5 ct. Color F VS1.
Dim. 25,55 g
SKU: 1912230475.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #475
Estimate: € 5000 / 7000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #83
    Chevrolet

    “Chevy Bel-Air ‘55-’57”. Een origineel OEM vintage gechromeerd motorkap ornament met bouten. Genummerd 3731752 C1.

    "Chevy Bel-Air '55-'57". An original OEM vintage chrome hood ornament with bolts. Numbered 3731752 C1.
    No longer available
    Dim. 35 x 27cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #472

    “Jean-Baptiste-Albert Du Mont” & “Madame Anne-Joséphine Limbourg”. Een paar olieverf portretschilderijen, doek op paneel, in ovalen kader. Anontaties verso, medio 1800.

    "Jean-Baptiste-Albert Du Mont" & "Madame Anne-Joséphine Limbourg". A pair of oil portrait paintings, canvas on panel, in oval frames. Annotations on the reverse, circa 1800.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 22cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #692

    Een lot van 4 Art Deco geslepen Champagneglazen.

    A set of 4 Art Deco cut Champagne glasses.
    No longer available
    Dim. 10 x Ø9cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #10

    Twee 18 kt geelgouden hangers met haaientanden.

    Two 18 kt yellow gold pendants with shark teeth.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #319
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van 2 etsen door Romain Malfliet, Carolustoren en Onze Lieve Vrouw St Andries beide te Antwerpen. Gesigneerd buiten de plaat.

    A lot of 2 etchings by Romain Malfliet, Carolus Tower and Our Lady of St. Andries, both in Antwerp. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 34 x 10 en 30 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #210

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #181

    Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.

    A walnut Frisian tail clock decorated with a painted landscape and gilded angels with a globe. Beautifully detailed replica.
    No longer available
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #248

    Paar Frans opaalglazen lampenvoeten Napoléon & Joséphine. 1 wiekglas manco.

    Pair of French opal glass lamp bases Napoléon & Joséphine. 1 missing glass wick.
    No longer available
    Dim. 75cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #168
    Sèvres

    “Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.

    "Vase Bouc A Raisins" is a set of 2 hand-painted cobalt blue lidded vases with ram's head handles, bearing the Sèvres mark at the bottom. One side is adorned with a profusion of flowers and a butterfly, while the other side features a scene depicting three individuals in a traditional French garden. Dating back to the 19th century.
    No longer available
    Dim. h 34,5 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #428
    Hergé

    Vier oude albums van Kuifje, L’Oreille Cassée, L’Etoile Mystérieuse, Le Tresor de Rackham Le Rouge en Tintin Au Congo waarvan de laatste een recentere uitgave.

    A lot of 4 old Tintin books, L’Oreille Cassée, L’Etoile Mystérieuse, Le Tresor de Rackham Le Rouge en Tintin Au Congo, with the last one being a more recent edition.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Fons Meylemans

    “Stilleven met brood, appel en prei”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fons Meylemans.

    "Still life with bread, apple, and leek." Oil on canvas. Signed Fons Meylemans.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More