Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.
Een 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.

Een prachtige 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.

A beautiful 18kt white gold art deco brooch set with three central brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.5 ct, baguette-cut diamonds with a total weight of 2 ct, and octagonal-cut diamonds with a total weight of 6.5 ct. Color F VS1.
Dim. 25,55 g
SKU: 1912230475.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #475
Estimate: € 5000 / 7000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #674

    Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.

    A large cut mirror in an oak frame.
    No longer available
    Dim. h 168 x b 91 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143
    Isidoor De Rudder

    “André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.

    "Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #648

    Balustervaas van polychroom porselein. Canton, Einde XIXde eeuw.

    Baluster vase of polychrome porcelain. Canton, End of the 19th century.
    No longer available
    Dim. 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #68
    Delvaux

    Een lange donker rode sjaal van wol en katoen. Gemerkt.

    A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.
    No longer available
    Dim. 165 x 25 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #671
    Stanley, London

    Een 19de eeuws messingen kompas in werkende staat. Op het etui gedateerd 1805.

    A 19th century brass compass in working condition. Dated 1805 on the case.
    No longer available
    Dim. 8 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰

    A mirror with a silver frame, marked 925‰ on the bottom verso.
    No longer available
    Dim. 34 x 27cm x 925‰
    Estimate: € 120 / 200
  • #190

    Een 18 kt witgouden strikvormige broche.

    An 18kt white gold bow-shaped brooch.
    No longer available
    Dim. 5,80 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #613
    Limoges France

    Een art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.

    An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #61

    Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.

    A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 53 x 22cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #259
    Jef Louis Van Leemputten

    “Herderin met schapen aan de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd J. L. Van Leemputten.

    "Shepherdess with Sheep at the Farm". Oil on canvas. Signed J. L. Van Leemputten.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #366

    Een lotje van 3 Chinese dekselpotjes waarvan het deksel ontbreekt en 2 beschadigde vaasjes.

    A set of 3 Chinese lidded pots, missing their lids, and 2 damaged vases.
    No longer available
    Dim. h 16.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #263
    Le Tallec à Paris

    Een Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.

    A French porcelain vase, multicolored with floral decoration and gilded details. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø14cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More