#112Robert Van HorickPeriod: 1940-“Dame met hoed in surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift label “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”.
#60Munt de CartierEen 18 kt geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
#27Een trench-art obus met een deksel waarop een zwijntje, een militair embleem en 2 kogels vooraan.
A trench art shell with a lid featuring a little pig, a military emblem, and 2 bullets on the front.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair diamant van +- 0,75 ct.
An 18kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.75 ct.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 900 / 1000 -
#498Een koperen Art Deco luchter, met roze glazen kappen en 6 lichtpunten.
#405Een vintage salontafel met tegelblad waarop een abstracte voorstelling.
#652“Aartsengel Michael”. Een icoon op paneel. Signatuur onderaan. Resten van label op paneel.
"Archangel Michael." An icon on panel. Signature at the bottom. Remnants of label on panel.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 60 / 80 -
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee zirkonen.
No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 200 / 250