#65Hergé2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#676Een theetafeltje met vier vitrinedeurtjes, aan twee poten gerestaureerd. Laat 19e-, vroeg 20ste eeuws.
A tea table with four glazed doors, restored at two legs. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 75 x Ø 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#190Een 14 kt wit en roze gouden ring bezet met een centrale saffier van 2,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,96 ct. Met certificaat.
A 14 kt white and pink gold ring set with a central sapphire of 2.32 ct. and diamonds weighing approximately 0.96 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,15 g maat: 57Estimate: € 1300 / 1500 -
#309Ralph CzikanPeriod: 1867-ca 1931‘Zomers gevelzicht met rozen’, waterverf op papier, getekend en met aanduiding Ascain.
'Summer facade view with roses', watercolor on paper, signed and indicating Ascain.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#417Een modern glazen vaas met swirldecor.
A modern glass vase with swirl decoration.No longer availableDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 35 / 50 -
#394“Indonesische Krijgster”. Een schilderij op fluweel doek in gesculpteerd kader.
"Indonesian Warrior". A painting on velvet cloth in a sculpted frame.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90 -
#142Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 127 cmEstimate: € 600 / 900