#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
#106Kurt ØstervigPeriod: 1912-1986Serie van 4 Mid-Century Deense design stoelen in teak. Ontwerp door Kurt Østervig.
A set of 4 Mid-Century Danish design chairs in teak. Designed by Kurt Østervig.No longer availableDim. 78 x 51 x 50 mEstimate: € 600 / 900 -
#69Prosper De RooverPeriod: 1899-1974“Zeezicht met vissersboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with fishing boats". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43,5 x 49 cmEstimate: € 100 / 200 -
#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#676Een theetafeltje met vier vitrinedeurtjes, aan twee poten gerestaureerd. Laat 19e-, vroeg 20ste eeuws.
A tea table with four glazed doors, restored at two legs. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 75 x Ø 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
"Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#741Artis-HistoriaEen groot lot compleet ingeplakte boeken, bestaande uit jaarboeken (’88-’94, ‘96, ‘98), ‘Europa’s Erfgoed’ (10 delen), ‘Burchten en Kastelen van België’ (10 delen). (29 totaal).
A large lot of fully bound books, including yearbooks ('88-'94, '96, '98), 'Europe's Heritage' (10 volumes), 'Castles and Chateaus of Belgium' (10 volumes). (29 total).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#284Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Winterlandschap aan de Leie”. Een kleurenlitho op papier, door Hebbelinck. Genummerd 256/350 buiten de plaat.
"Winter landscape on the Leie River". A color lithograph on paper, by Hebbelinck. Numbered 256/350 outside the plate.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Hutchenreuter“Arend.” Polychroom beeld van Duits porselein. Onderaan gemerkt.
"Eagle." Polychrome figure of German porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 44,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Ames Mfs. Co. Chicopee Mass.Een US 1862 pattern Cavalry sabel met koperen gevest, greep van leder en draad. In metalen schede. Gemerkt "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." en genummerd.
A US 1862 pattern Cavalry saber with copper guard, leather and wire handle. In metal scabbard. Marked "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." and numbered.No longer availableDim. 106 cmEstimate: € 350 / 450 -
#119Georges SteelPeriod: 1923-2010“Jonge Gitano met druiven”. Een schilderij, olieverf op doek, Onderaan gesigneerd en gedateerd 1962.
#317Een paar Hollandse polychroom aardewerken dekselvazen met bloemdecor.
A pair of Dutch polychrome earthenware covered vases with flower decoration.No longer availableDim. h 38 & 30 cmEstimate: € 45 / 65