#220Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.74 ct.No longer availableDim. 7,34 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#170Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
#430Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300 / 400 -
#360Gamages LondonEen polshorloge, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in bijbehorende doos.
#58Vijf vaasjes in gekleurd glas en met verzilverde decoratie er rond.
Five small vases in colored glass with silver-plated decoration around them.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Een bronzen beeldje van een zittende poes, naar Barye.
#362Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#205Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.
A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#419Een lot van 2 aquarellen met roemerglas, onleesbaar gesigneerd.
#333KaiserTwee stuks Kaiser porselein, model Yokohama. Bestaande uit een vaas en een schaal.
#368Capo di MonteEen set van twee porseleinen tafellampen, gemerkt Capo Di Monte.
A set of two porcelain table lamps, marked Capo Di Monte.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60