#513Een gestileerde bronzen beeld van een wandelende panter op schuine marmeren voet.
#514Een paar bronzen kandelaars met vier lichtpunten en één enkele kandelaar van gedraaid messing. Einde XIXde eeuw.
A pair of bronze candlesticks with four light points and a single candlestick made of twisted brass. End of the 19th century.No longer availableDim. H. 56 & 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#64Jules van AelPeriod: 1912-1997“Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596Een meerkleurig Perzisch tapijt met geometrisch patroon.
#4Van HoltEen ovaal miniatuurtje met zicht op een meer met boot en figuur vooraan.
An oval miniature depicting a view of a lake with a boat and figure in the foreground.No longer availableDim. 10 x 8 cmEstimate: € 25 / 40 -
#359“Dochter van Jean Baptiste Madou met echtgenoot”. Een paar ingekleurde fotoportretten. Verso opschrift, 19e eeuw.
#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
A lot of three vintage telephones in metal and bakelite.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#163Een zilveren presenteermandje met handvat, met bloemdecor. Duitse merken, 800‰. Genummerd 82775. Kleine barst aan de lange buitenrand.
A silver presentation basket with handle, decorated with flowers. German marks, 800‰. Numbered 82775. Small crack on the long outer edge.No longer availableDim. 500 g h 22 cmEstimate: € 240 / 320 -
#427Een paar houten gesculpteerd vergulde beeldjes van Thaise Boeddha’s.
A pair of wooden sculpted gilded figurines of Thai Buddhas.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 100 / 150