#552Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
A Pakistani hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 165 cmEstimate: € 75 / 100 -
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#434Bosmans‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478Een Chinees porseleinen beeld van Boeddha Shakyamuni, famille rose. 19/20e eeuw.
A Chinese porcelain statue of Buddha Shakyamuni, famille rose. 19th/20th century.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#204Een paar spiegels met gedreven koperen omlijsting van bewogen vorm in Lodewijk XV-stijl. XIXde eeuw.
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#90Een 18 karaats witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 10,27 gEstimate: € 800 / 1000 -
#525Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#1Hutchenreuter“Arend.” Polychroom beeld van Duits porselein. Onderaan gemerkt.
"Eagle." Polychrome figure of German porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 44,5 cmEstimate: € 80 / 120