#160Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 900 / 1000 -
#224Een vroeg 18e eeuwse summier met de hand gekleurde kaart van het Waasland, getiteld Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes’. Lichte roestzweem, in kader.
An early 18th-century hand-colored map of the Waasland region, titled "Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes." Slight rust stain, framed.No longer availableDim. h 420 x b 560 cmEstimate: € 120 / 180 -
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#294Felix TimmermansEen paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
A pair of prints. "Procession." & "Peasant scene."No longer availableDim. 16,5 x 16,5 & 14 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
A lot of 3 glazed earthenware Zaan or butter pots.No longer availableDim. 57 x 43cmEstimate: € 75 / 125