#115Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.No longer availableDim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kgEstimate: € 400 / 600 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#613Limoges FranceEen art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.
An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#268Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰
#423Een Afrikaanse terracotta vaas uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
An African terracotta vase from Mali, believed to be from the Djenne tribe.No longer availableDim. h 36 x Ø 16.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#86Een ladekast in marquetterie met 2 laden.
#362Pat WoutersEen lot van 8 etsen en een drukplaat van 7 van de 8 etsen door Pat Wouters uit Hoboken, gedateerd 1991, 2 etsen en de drukplaat zijn ingekaderd. Allen buiten de plaat gesigneerd.
A set of 8 etchings and a printing plate of 7 out of the 8 etchings by Pat Wouters from Hoboken, dated 1991. 2 etchings and the printing plate are framed. All are signed outside the plate.No longer availableDim. h33 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.No longer availableDim. 73 x 48 x 33cmEstimate: € 160 / 180