#549Een gebeeldhouwde middenstuk van een kast. 18de eeuws snijwerk met florale details en putto. Schade aan het voetje.
A sculpted centerpiece of a cabinet. 18th century carving with floral details and putto. Damage to the base.No longer availableDim. 115x11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#540Een 18 kt witgouden slavenarmband met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 2,76 ct in bloemvorm.
An 18 kt white gold diamond slave bracelet with a total weight of 1.92 ct and sapphires with a total weight of 2.76 ct in a flower shape.No longer availableDim. 19,65 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en telkens een Tahiti parel.
An 18 kt white gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct. and each with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#425Een set van 2 halfronde consoletafeltjes in hout met een wit marmeren blaadje.
A set of 2 semi-circular wooden console tables with a white marble top.No longer availableDim. 73 x 48 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#306Een set van 2 armstoelen in Louis VI stijl, ecru geschilderd hout en oud-roze fluwelen bekleding.
A set of 2 armchairs in Louis VI style, ecru painted wood and antique pink velvet upholstery.No longer availableDim. 96 x 58 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Mattieu“Steampunk Pestmeester”. Een brons gesculpteerde buste van een futuristische pest dokter op marmeren voet. Achteraan gesigneerd.
"Steampunk Plague Doctor". A bronze sculpted bust of a futuristic plague doctor on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 14 x 12cmEstimate: € 120 / 180 -
#39J.P. NealeEen lot van 3 handgekleurde gravures op papier. Architecturaal thema. Ontwerp door J.P. Neale, druk door Hobson, Varral & Wallace. Gedateerd 1831. In verpakking.
#80Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een parel.
#313Een comtoise klok met opschrift ‘Hora Fugit’ met emaillen wijzerplaat en een versiering in Dinanterie.
A comtoise clock with the inscription 'Hora Fugit', featuring an enamel dial and a Dinanterie decoration.No longer availableDim. 38 x 25 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
A vintage medical scale made of white lacquered metal, with a height meter. Marked Ets. Putzeys & mélot Liège. Mid-1950s.No longer availableDim. 212cmEstimate: € 100 / 150