#58CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
#212Emile Durieux“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
#207Val Saint LambertEen Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, model Eifel.
A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, Eifel model.No longer availableDim. h 35 x Ø 10,5 cm 1 kgEstimate: € 300 / 400 -
#171“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#15Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#270Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1 ct.
#311Val Saint LambertEen grote zware vintage kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.
A large heavy vintage crystal bowl, blue colored throughout the mass, Val Saint Lambert.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“t’Verloren brood Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/100.
"t'Verloren brood Antwerp". An etching. Signed and numbered 9/100.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#288Limoges FranceEen Frans porseleinen inktstel, met Chinoiserie tafereel. Onderaan gemerkt Limoges Dynasty.
A French porcelain ink set, with a Chinoiserie scene. Marked Limoges Dynasty at the bottom.No longer availableDim. 16x26x7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#194“Hofdame met brief, voyeur en hond”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Vermoedelijk gerestaureerd.
"Lady-in-Waiting with Letter, Voyeur, and Dog." A painting, oil on canvas. 19th century. Suspected restoration.No longer availableDim. 53,5 x 42,5cmEstimate: € 180 / 220