#353Een paar sierpotten van barbotine met reliefdecor van bloemen. Gemerkt C.J.
A pair of decorative pots in barbotine with raised flower relief decoration. Marked C.J.No longer availableDim. 20 x 21,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#120Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#700Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#483Een paar bronzen Jugendstil plaquettes met 2 figuren in het reliëf.
#177Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
#182Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
#239José Van GuchtPeriod: 1913-1980‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.
'Fishing boats ashore', a maritime watercolor signed Gucht lower right.No longer availableDim. h 46 x b 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
A dark walnut column clock with copper details and floral accents. Late 19th century. Minor signs of damage.No longer availableDim. 42 x 22 x 12,5cmEstimate: € 70 / 90