#22J. GrietenPeriod: 1902 - 1969“Boomse pannen IX”. Een ets. H.C. Gesigneerd.
“Roof tiles from Boom IX”. An etching. Signed and H.C.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 25 / 30 -
#183Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
#277Een lot zilver bestek en diverse, bijgevoegd 2 messing belletjes.
A lot of silver cutlery and various items, including 2 brass bells, still to be inspected.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#89Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
#78Charles CatteauEen bloempot, Boch Fr. La Louvière, Charles Catteau getekend CT. met decornummer D.745. in de bodem 2 haarlijnscheurtjes.
A flowerpot, Boch Fr. La Louvière, signed CT Charles Catteau with decor number D.745. Two hairline cracks in the bottom.No longer availableDim. h 20 x Ø 27.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#33Aztec Clay Moistener CoEen vintage wortel-en notenhouten humidor met 4 compartimenten voor verschillende formaten. Binnen gemerkt.
A vintage walnut wood and rootwood humidor with 4 size compartments. Marked inside.No longer availableDim. 13,5 x 37 x 24cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#289Paul Schouten“Bosweg met dame in herfst.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#419Een spiegel met een verguld houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 41cmEstimate: € 60 / 90 -
#353Een paar sierpotten van barbotine met reliefdecor van bloemen. Gemerkt C.J.
A pair of decorative pots in barbotine with raised flower relief decoration. Marked C.J.No longer availableDim. 20 x 21,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
"On the moors" - oil on canvas in a gilded frame, signed Fr. Vantongerloo and dated 1946.No longer availableDim. h 55 x b 71 cmEstimate: € 250 / 350