#173Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#163Een bronzen beeld van een dansende dame in art-deco stijl op zwart marmeren voet. Draagt handtekening.
A bronze sculpture of a dancing lady in art-deco style on a black marble base. It bears a signature.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 400 / 500 -
#24lot bestaande uit 4 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelandszichten . Eén glas van de kader gebroken.
#526Indo-TabrizEen Indiaas handgeknoopte Tabriz loper in Kashmir natuurzijde. Sterk geëlaboreerde Saph-tekening. Met certificaat.
An Indian hand-knotted Tabriz runner in Kashmir silk. Intricately detailed Saph design. Comes with certificate.No longer availableDim. 467 x 91cmEstimate: € 350 / 550 -
#405Een vintage salontafel met tegelblad waarop een abstracte voorstelling.
#54Deckers (?)“Zeezicht met stoomboot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#332Een Duits kristallen Freundschaftsglas met geëmailleerde bloemen en vergulde rand. Roze in de massa gekleurd.
A German crystal friendship glass with enameled flowers and gilded edge. Colored pink throughout.No longer availableDim. 13.5 x Ø 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#435Een lot van 5 kunstboeken met thema fotografie, bestaande uit; Jeanloup Sieff - 40 Years of Photography - Hardcover, In Our Time - The world as seen by Magnum photographers - William Manchester - Hardcover, Walker Evans - The Museum of Modern Art, New York - Hardcover, Henri Cartier-Bresson & André Kertész - Aperture.
A lot of 5 art books on the theme of photography, including: Jeanloup Sieff - 40 Years of Photography - Hardcover, In Our Time - The world as seen by Magnum photographers - William Manchester - Hardcover, Walker Evans - The Museum of Modern Art, New York - Hardcover, Henri Cartier-Bresson & André Kertész - Aperture.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#236Een eikenhouten commode met 3 laden.
#416Een handgeknoopt hoogpolig tapijt.
A hand-knotted high-pile wool carpet.No longer availableDim. 149 x 210cmEstimate: € 100 / 200 -
#672Een grote geslepen Mechelse spiegel in houten gesculpteerd kader.
A large cut-glass Mechelen mirror in a wooden carved frame.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 100 / 150 -
#259Jef Louis Van Leemputten“Herderin met schapen aan de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd J. L. Van Leemputten.
"Shepherdess with Sheep at the Farm". Oil on canvas. Signed J. L. Van Leemputten.No longer availableDim. h 51 x b 73 cmEstimate: € 80 / 120