#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius.
A violin with case for restoration, inside which it bears a label indicating Antonio Stradivarius.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Zeilboten op een kabbelende zee’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Sailboats on a rippling sea', oil on painter's panel, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 68 x b 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#360Een 18 kt witgouden ketting.
An 18 kt white gold necklace.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#239José Van GuchtPeriod: 1913-1980‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.
'Fishing boats ashore', a maritime watercolor signed Gucht lower right.No longer availableDim. h 46 x b 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#431Een lot van 4 authentieke Afrikaanse speren in hout en staal.
#125Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
#50Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale robijn van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct and a central ruby of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 900 / 1000