#393Een Afrikaanse houten handboog met diverse pijlen en pijlpunten. Regio voormalig Ruanda-Urundi.
#608Een cloisonné vaas met zwarte achtergrond en een decor van bloemen, bladeren en een vlinder.
#151“La défence du foyer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd. E. Boisseau. Met gieterijstempel: Société des Bronzes de Paris.
#539Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
#644Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
A lidded vase of Japanese porcelain with multicolored decoration of peonies, blossoms, and golden pheasants. Marked on the bottom. Circa 1950.No longer availableDim. h 31 x Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#166Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
#71Jan CockxPeriod: °1930Een groen keramisch vaasje met kleine schilferschade aan de voet, onderaan getekend Jan Cockx.
A green ceramic vase with small chips at the base, signed Jan Cockx at the bottom.No longer availableDim. h 23.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#84Een lot van 2 vergulde kaders met een geweven tafereel uit 1001 nacht.
#183Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
#282Een lot van een portret schilderij op paneel en een gipsen beeldje. Naar Jean Gabriel Domergue.
A lot consisting of a portrait painting on panel and a plaster figurine. After Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 39 x 29 & h 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds, with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 900 / 1000