#4Jaak Gorus‘Bosrand’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat .
#595Een 18 kt geelgouden schakelarmband met drie tussenstukken van jade.
An 18 kt yellow gold link bracelet with three jade pendants.No longer availableDim. 22,90 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#405Een vintage salontafel met tegelblad waarop een abstracte voorstelling.
A vintage coffee table with a tile top featuring an abstract design.No longer availableDim. 34 x 117 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee zirkonen.
No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 200 / 250 -
#477“Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.
#328Een 19e eeuwse verstelbare boekenhouder in fineer en vilt, achteraan ontbreekt een strookje van het fineer.
#417Een terracotta Dakarkari ruiter, een grafgift.
A terracotta Dakarkari rider, a burial offering.No longer availableDim. h 50 x l 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161“Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.
"Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#270Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1 ct.
#376Stokke, NorwayEen beukenhouten meegroeistoel, model tripp-trapp van Stokke.
A beech wood adjustable chair, model Tripp Trapp by Stokke.No longer availableDim. h 77 x b 45.5 cmEstimate: € 30 / 50