#537Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#123“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#82Leon RiketPeriod: 1876 - 1938“Winters hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter farmhouse view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
A necklace of dark Tahitian pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 650 / 750