#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#199Juliette PintelonPeriod: °1897“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60 -
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#502R. Leclercq“Ezel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#54War MackenPeriod: 1883-1970“Hoevegevel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmhouse facade". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 36 x 39cmEstimate: € 80 / 120