#462Anton Rooskens‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
#644Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
A lidded vase of Japanese porcelain with multicolored decoration of peonies, blossoms, and golden pheasants. Marked on the bottom. Circa 1950.No longer availableDim. h 31 x Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#15Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#26Een Art Deco wit marmeren piëdestal.
An Art Deco white marble pedestal.No longer availableDim. 38 x 35 x 35cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Hergé2 oude albums van Kuifje, Kuifje in Tibet en De geheimzinnige ster.
#630Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,21 ct. en een morganiet van +- 0,77 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.21 ct and a morganite of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 650 / 750 -
#606Een mahoniehouten kaptafel met wit marmeren blad en kantelbare spiegel.
#279Jean-Jacques Foulon“Heidezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#222V. WaningEen maritiem schilderij gesigneerd V. Waning, met boten op het droge .
#582Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
"Lady Portrait", mixed media on paper, signed Gust Smet.No longer availableDim. h 34 x b 24 cmEstimate: € 120 / 180