#477“Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.
#655Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#474Vier gebeeldhouwde eikenhouten panelen met vogeldecor en een wildeman. Inscripties: “Willekom in ons huis, 1636 en FST”. XIXde eeuw.
Four carved oak panels with bird decoration and a wild man. Inscriptions: "Welcome to our house, 1636 and FST". 19th century.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#127Christofle“Malmaison”. Een verzilverde koffiepot met ebbenhouten arm, model Malmaison, onderaan gemerkt. Met bijhorende stofzak.
"Malmaison". A silver-plated coffee pot with an ebony handle, Malmaison model, marked at the bottom. With accompanying dust bag.No longer availableDim. 25 x 23cmEstimate: € 350 / 450 -
#58CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5WiskemannEen set van 2 zwaar verzilverde bonbonnières op bijbehorende schaaltjes. Beide gemerkt Wiskemann.
A set of 2 heavily silver-plated candy jars on matching plates. Both marked Wiskemann.No longer availableDim. 9 x 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#698Een lot Vieux Bruxelles porselein bestaande uit 6 vaasjes en 3 schoentjes.
#372Een lot van 2 art deco prenten van een dame met harlekijn.
A lot of 2 Art Deco prints featuring a lady with a harlequin.No longer availableDim. 22 x 42 cmEstimate: € 35 / 45