#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#17Een art-deco gefumeerde persglazen vaas met het decor van tulpen. Fait en Belgique.
An art-deco smoked glass vase decorated with tulips. Made in Belgium.No longer availableDim. h 22 x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#55Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal, een blauw en kleurloos vaasje en een groen en kleurloos bolvaasje. Miniaturen als voorbeeld voor op maat gemaakte vazen.
A lot of 2 pieces Val Saint Lambert crystal, a blue and colorless small vase, and a green and colorless spherical vase. Miniatures as examples for custom-made vases.No longer availableDim. h 12 x Ø 6 en h 6 x Ø 7.5 cmEstimate: € 120 / 220 -
#35Een groot biscuit wijwatervat, gedecoreerd met twee cherubijnen. Vroeg 20ste eeuw.
A large biscuit holy water font, decorated with two cherubs. Early 20th century.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#357StrasbourgEen paar borden van veelkleurig aardewerk, het ene met een gechantourneerde rand en met een decor van rozen, het andere met een decor van tulpen.
A pair of multicolored earthenware plates, one with an ornate edge and a rose decor, and the other with a tulip decor.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#264Een lot van 4 diverse portret miniatuurtjes, waarvan 3 in serie. Bijgevoegd portretje in print.
#199Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Shepherd with sheep by tree." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 62 x 80 cmEstimate: € 240 / 320