#18Een kristallen schaal op een gedreven verzilverde voet met vogelkoppen, onderaan gemerkt Henniger.
#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#446Een handgeknoopt Perzisch tapijt met medaillon.
A hand-knotted Persian carpet with medallion.No longer availableDim. 292 x 188 cmEstimate: € 120 / 200 -
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150 -
#73Porcelaine de CouleuvreEen paar Frans porseleinen vazen met floraal decor, vergulde details en armen in zwaan vorm. Onderaan gemerkt. Begin 19e eeuw.
A pair of French porcelain vases with floral decoration, gilded details, and arms in the shape of swans. Marked at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 28 x 15cmEstimate: € 100 / 200 -
#281ValEen kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.
A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591Märklin Ho, E44039 elektrische lokomotief, gefabriceerd in 1953, met originele verpakking.
Märklin Ho, E44039 electric locomotive, manufactured in 1953, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120