Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Poncet - Faguet

Een 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

An 18 kt white gold watch with an 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.
Dim. 45,35 g
SKU: 1912230200.
Auction day: 19 December 2023 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 1400 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #586

    Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.

    A rattan garden set consisting of a table and 4 chairs from around 1930, painted white and with a glass top on the table.
    No longer available
    Dim. 75 x 89 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #18

    Een kristallen schaal op een gedreven verzilverde voet met vogelkoppen, onderaan gemerkt Henniger.

    A crystal bowl on a chased silver-plated base with bird heads, marked Henniger at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 16 x Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #415
    Taschen

    Een lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.

    A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #404
    Geenens

    “Berkenbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geenens.

    "Birch wood". Oil on canvas. Signed Geenens.
    No longer available
    Dim. h 100 x b 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt met medaillon.

    A hand-knotted Persian carpet with medallion.
    No longer available
    Dim. 292 x 188 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #390

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.

    An 18 kt white gold ring set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #627

    Een art-deco vaas in faiènce gemerkt Ceramique Bruxelles.

    An art-deco vase in faience marked Ceramique Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502
    Toru Kuranuki

    “Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.

    "Abstract composition". A screenprint on paper, signed below the plate, dated '84, and numbered 8/15.
    No longer available
    Dim. 58 x 74cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #73
    Porcelaine de Couleuvre

    Een paar Frans porseleinen vazen met floraal decor, vergulde details en armen in zwaan vorm. Onderaan gemerkt. Begin 19e eeuw.

    A pair of French porcelain vases with floral decoration, gilded details, and arms in the shape of swans. Marked at the bottom. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 28 x 15cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #198
    Valenti

    ‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.

    'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #281
    Val

    Een kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.

    A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #591

    Märklin Ho, E44039 elektrische lokomotief, gefabriceerd in 1953, met originele verpakking.

    Märklin Ho, E44039 electric locomotive, manufactured in 1953, with original packaging.
    No longer available
    Dim. l 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More