#137“Bacchante”. Een brons gesculpteerd beeld.
"Bacchante". A bronze sculpted statue.No longer availableDim. 46cmEstimate: € 150 / 250 -
#232“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
“Staring man”. Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1937.No longer availableDim. 50x67 cmEstimate: € 120 / 200 -
#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#225Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550 / 750 -
#606Een mahoniehouten kaptafel met wit marmeren blad en kantelbare spiegel.
#54Deckers (?)“Zeezicht met stoomboot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#339“Le passage du Rhein par l’Armée de France... ”. Een gravure op papier.
#27Een trench-art obus met een deksel waarop een zwijntje, een militair embleem en 2 kogels vooraan.
A trench art shell with a lid featuring a little pig, a military emblem, and 2 bullets on the front.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#480Een 18 kt geelgouden fotohouder bezet met pietra dura en een pareltje.
An 18 kt yellow gold photo holder adorned with pietra dura and a small pearl.No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150 -
#53CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century.No longer availableDim. h 14,5 & 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76František Jirák TATRAPeriod: 1960“Lollipop”. Een lot van 4 vintage Mid-Century design stoelen met plywood rug en gestoffeerde zitting. Model Lollipop, ontwerp door František Jirák voor TATRA.
"Lollipop". A set of 4 vintage Mid-Century design chairs with a plywood backrest and upholstered seat. Model Lollipop, designed by František Jirák for TATRA.No longer availableDim. 80 x 42 x 47cmEstimate: € 550 / 650