#547Een vintage hanglamp met lange parelmoeren slingers. Het elektrische deel dient geinstalleerd te worden.
#271Een lot strips, bestaande uit 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen en 20 gemengde titels.
A lot of comics, consisting of 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen, and 20 mixed titles.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#590Een 18 kt witgouden ketting met hanger met centrale briljant van 0,56 ct H VS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,64 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant featuring a central brilliant cut diamond of 0.56 ct H VS2 and additional diamonds with a total weight of 0.64 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#91Een Edwardiaanse gezwart houten graphoscope met gegraveerde details. Openklapbaar, met bijhoredende etsen.
#53CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century.No longer availableDim. h 14,5 & 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191SAMUD“Mobilgrave”. Een houten 5 octaafs, stille oefenpiano, met plaquette gemerkt; “MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER”. Incusief sleuteltje. Medio 1900.
"Mobilgrave." A wooden 5-octave silent practice piano, with a plaque marked; "MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER." Including a key. Circa 1900.No longer availableDim. 11 x 34 x 93cmEstimate: € 200 / 250 -
#454Hokusai Mangwa“Hokusai Mangwa”. Een lot van 3 Japanse houtsnedes op papier. Uit serie Hokusai Mangwa volume 11, gedateerd 1834.
#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#202Luc Goossens“Stilleven met vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Still life of colander and wooden head”. Oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 38cmEstimate: € 200 / 250