#227Charles Catteau Boch Frères KeramisEen Boch Keramis vaas, ontwerp door Charles Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D7A6.
A Boch Keramis vase, designed by Charles Catteau. Marked and numbered at the bottom D7A6.No longer availableDim. 34 x Ø20cmEstimate: € 200 / 300 -
#31Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 22 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#194“Hofdame met brief, voyeur en hond”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Vermoedelijk gerestaureerd.
#697Een lot van 6 porseleinen Mickey- en Minnie Mouse popjes, ca. 1930.
#151“La défence du foyer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd. E. Boisseau. Met gieterijstempel: Société des Bronzes de Paris.
#593Een decoratief struisvogelei op houten standaard.
A decorative ostrich egg on a wooden stand.No longer availableDim. 28,5 x 12,5cmEstimate: € 75 / 125 -
#58CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair diamant van +- 0,75 ct.
An 18kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.75 ct.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 900 / 1000 -
#271Een lot strips, bestaande uit 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen en 20 gemengde titels.
A lot of comics, consisting of 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen, and 20 mixed titles.No longer availableEstimate: € 75 / 125