#526Indo-TabrizEen Indiaas handgeknoopte Tabriz loper in Kashmir natuurzijde. Sterk geëlaboreerde Saph-tekening. Met certificaat.
An Indian hand-knotted Tabriz runner in Kashmir silk. Intricately detailed Saph design. Comes with certificate.No longer availableDim. 467 x 91cmEstimate: € 350 / 550 -
#318Een lot van 3 vintage borden met maritiem thema, 1 met een octopus en 2 met vissen.
A lot of 3 vintage plates with a maritime theme, 1 with an octopus and 2 with fish.No longer availableDim. Ø 34.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#558Een massief houten polychroom en verguld Boeddha beeld in liggende positie. Thaise origine. Schade aan het haar.
A solid wood polychrome and gilded Buddha statue in a reclining position. Thai origin. Damage to the hair.No longer availableDim. 34 x 103 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair briljant van +- 0,15 ct.
#555Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#206Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#607Een paar Satsuma vazen met decor van figuren.
A pair of Satsuma vases with figural decoration.No longer availableDim. h 46,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#299Albert De Moen“Boom bij de hooimijten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tree by the haystacks." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#522Toru Kuranuki“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 1/15.
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
A cloisonné vase with a burgundy background and the decoration of flower vases.No longer availableDim. h 31 x Ø 14 cmEstimate: € 60 / 80