#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#116Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.No longer availableDim. 216 x 184 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#495Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.55 carat. ESI1.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#47ElektrosvitEen vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
A vintage mid-century design desk lamp with a bakelite shade and adjustable metal arm. Marked "Type 1013.01".No longer availableDim. 50 x 25cmEstimate: € 120 / 180 -
#132“Strand en zeezicht”. Olieverf op doek. Begin 20ste eeuw. Sporen van signatuur.
"Beach and sea view". Oil on canvas. Early 20th century. Traces of a signature.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
A 19th-century solid oak trunk with sculpted details.No longer availableDim. 67 x 126 x 61 cmEstimate: € 80 / 120