#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#125Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
#30Een camée broche in 18 karaats geelgouden frame.
A cameo brooch in an 18-karat yellow gold frame.No longer availableDim. h 5 x b 4 cm 19,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#262Marie Oosterley“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Roses." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 39 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale robijn van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct and a central ruby of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 900 / 1000 -
#394“Sweet Love”. Een beeldje, materie onbekend, van een zittende Putti. Verso getiteld en genummerd 1/8.
#669“Christus der Allherrscher”. Een icoon geprint op porselein, gelimiteerde editie achteraan genummerd 333/3000.
"Christ the Almighty." An icon printed on porcelain, limited edition numbered 333/3000 on the back.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#81Een bronzen Art Nouveau spiegel met liggende vrouwenfiguur onderaan.
A bronze sculpted Art Nouveau mirror with reclining female figure at the bottom.No longer availableDim. 34 x 19cmEstimate: € 150 / 250 -
#6Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
A bentwood coat rack in the style of Thonet.No longer availableDim. h 185 cmEstimate: € 60 / 80