#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 900 / 1000 -
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#129Frans De Bruyn“Boswegel met hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wood path with hey stacks" translates to "Forest path with haystacks". It is a painting in oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 76cmEstimate: € 200 / 400 -
#207Roger GuerinPeriod: 1896-1954Een meerkleurige vaas uit geglazuurd grès flammé steengoed.
A multicolored vase made of glazed flambé stoneware.No longer availableDim. 27 x 28cmEstimate: € 150 / 200