#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#200Een 18 kt witgouden halssnoer en bijpassende armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
An 18 kt white gold necklace and matching bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.40 ct.No longer availableDim. 63,34 gEstimate: € 5200 / 5500 -
#420Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
An impressive solid oak Régence cupboard with 4 doors and 2 drawers. 18th century.No longer availableDim. 260 x 216 x 70Estimate: € 300 / 500