#548Een lot van 3 opaalglazen vazen, handbeschilderd met floraal tafereel, waarvan 1 Victoriaans rooskleurig met kristallen hangers versierd.
A lot of 3 opaline vases, hand-painted with floral scene, including 1 Victorian rose-colored one decorated with crystal pendants.No longer availableDim. H; 23-26 cmEstimate: € 75 / 125 -
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#574Een vliegenmepper van hout met runderhaar. Kongo.
A wooden fly swatter with cow hair. Congo.No longer availableDim. L. 70 cm tot.Estimate: € 35 / 45 -
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100