#29Een koperen drieluik spiegel met bloemen en engeltjes versierd.
#341Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
A table lamp, ca. 1980s, featuring a horse figurine made of bone and brass, with a rectangular off-white lampshade.No longer availableDim. 60 x 42 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#421Een masker met zwart patina. Mali.
A mask with black patina. Mali.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#252“Studie van een Stadsgezicht met brug.” Houtskool op papier. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#343Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.
A vintage desk lamp, model Goose, chrome and metal with hammered paint finish. Made in Germany.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80