#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#79‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.
#547KarlsbaderEen paar porseleinen schotels, verguld met romantisch tafereel. Onderaan gemerkt.
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#372Marie-Christine Huybrechs“Koets op de dijk”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Carriage on the dike." A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 150 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
A German porcelain sculpted candelabra decorated with 2 putti and floral elements. 4 light points. Marked at the bottom.No longer availableDim. 52 x 28cmEstimate: € 175 / 225