#101Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
#291Een bestekkoffer, 12 personen, Solingen West Germany, 23/24 karaat vergulde delen.
#674Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
#528Een lot van 3 miniaturen bestaande uit een Oriëntaalse man zittend onder een boom, een besneeuwd landschap verwerkt in een broche, beide geschilderd, en een prent van Napoleon in een ovalen messing kadertje.
#376Stokke, NorwayEen beukenhouten meegroeistoel, model tripp-trapp van Stokke.
A beech wood adjustable chair, model Tripp Trapp by Stokke.No longer availableDim. h 77 x b 45.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#488Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.
#80Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een parel.
#93Delvaux“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#140Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee saffieren en vijf zirkonen.
An 18kt yellow gold ring set with two sapphires and five zircons.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 370 / 450 -
#186Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 450 / 550