#183Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
#422Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, EA. en gedateerd 2003.
#630Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
#72‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.No longer availableDim. h 43 x b 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#479Lucebert“Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.
"Composition with masks". Mixed technique. Signed and dated 1990 II.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#29“Open landschap met dorp en rivier.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1908.
#157Daniel George CollinsPeriod: 1899Een zilveren schaal op voet, gemerkt Sheffield, England, 1899 met als zilversmid Daniel George Collins. 390 gram.
#202Luc Goossens“Stilleven met vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Still life of colander and wooden head”. Oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 38cmEstimate: € 200 / 250