"Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#170Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,85 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.85 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#188NAPAKOEen vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
A vintage mid-century design table lamp with 2 light points on a metal base, chrome top, and milk glass globe. Marked Napako and numbered 85206.No longer availableDim. 46 x Ø30cmEstimate: € 250 / 350 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
A German porcelain sculpted candelabra decorated with 2 putti and floral elements. 4 light points. Marked at the bottom.No longer availableDim. 52 x 28cmEstimate: € 175 / 225