#277Een paar porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje met een boek, onderaan getekend Unter Weiss Bach.
A pair of porcelain figurines of a boy and a girl with a book, signed Unter Weiss Bach at the bottom.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#307Yuzhmash USSR“Yuzhmash” Een vintage space-age nachtlamp. Gemaakt ter herinnering aan de eerste ruimtevlucht. Punt aan vleugel raket afgebroken.
"Yuzhmash" A vintage space-age night lamp. Made in commemoration of the first space flight. Tip of wing rocket broken off.No longer availableDim. 40 x Ø14cmEstimate: € 60 / 90 -
#30Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
An 18 kt yellow gold ring set with three brilliant cut diamonds and a green colored stone.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 160 / 200 -
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#480Een 18 kt witgouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 kt white gold spiral pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#586Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
A coffee table with caning and a glass top on carved claw feet.No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80