#36Royal CopenhagenEen lot van 13 porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#234“Het hooien van het veld.” Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd. gedateerd 1929.
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#574Een vliegenmepper van hout met runderhaar. Kongo.
A wooden fly swatter with cow hair. Congo.No longer availableDim. L. 70 cm tot.Estimate: € 35 / 45 -
#572Rachel Sutherland“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 39 x 49cmEstimate: € 40 / 60 -
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a kneeling woman. Congo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 60 / 100