#371Een grote Chinese vaas met een decor van bloemen op een houten sokkeltje.
A large Chinese vase with a floral decoration on a wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#205Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#285Val Saint LambertEen geslepen kristallen karaf met twee kleine likeurglaasjes, paars en rood in de massa.
A cut crystal decanter with two small liqueur glasses, purple and red in color.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#367Een polychroom Chinees porseleinen vaas met floraal decor en tekst.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration and text.No longer availableDim. 43 x Ø20cmEstimate: € 80 / 120 -
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#380Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with a sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 280 / 350