#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
#472Keith Haring Foundation“Pop Shop IV”. Een zeefdruk op papier. In de plaat gesigneerd met inkt-en droogstempel. Genummerd 85/150.
"Pop Shop IV". A screen print on paper. Signed with ink and dry stamp in the plate. Numbered 85/150.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 180 / 220 -
#377Een lot van 13 Aziatisch houten dwars -en blokfluiten. Diverse houtsoorten.
A lot of 13 Asian wooden transverse and block flutes. Various types of wood.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#622Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.
A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.No longer availableDim. 65cmEstimate: € 120 / 180 -
#275‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.
"War and Occupation, as seen by Oscar Liedel. A Dutch deluxe edition out of 152/500 with color prints of watercolors, signed by the author."No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevegezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Summer farm landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 78,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#286Een set van 2 wingbackchairs in groene velours, de stof dient herdaan te worden.
A set of 2 wingback chairs in green velvet, the fabric needs to be redone.No longer availableDim. 106 x 73 x 87 cmEstimate: € 60 / 80