#66Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#91Een beeld van een clown op een stoel, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte. Gegoten kunststof.
A sculpture of a clown on a chair, by Guiseppe Armani for Capo Di Monte. Cast plastic.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 120 / 180 -
#256Een piëdestal in 3 delen, groen geaderd marmer, gecanneleerde schacht.
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#317Lot verzilverd metaal: een boterpot, een doosje en een coupe met onderschaal.
#320Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#168Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
A pair of 18 kt rose gold earrings set with two central brilliant-cut diamonds IVS totaling 1.08 ct and with diamonds weighing approximately 0.28 ct in total.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 2100 / 2300