#22J. Cornélis“Koedoe” en “Polospeler”. Twee houtskooltekeningen. Gesigneerd.
"Kudu" and "Polo Player". Two charcoal drawings. Signed.No longer availableDim. cmEstimate: € 25 / 30 -
#577Een lampenvoet van metaal in de vorm van een vuurtoren. Gemaakt van twee obussen.
A metal lamp base in the shape of a lighthouse. Made from two shell casings.No longer availableDim. H. 113 cmEstimate: € 80 / 100 -
#116Een marquetterie tafel in Lodewijk XV-stijl. Met bronzen details.
#337Twee boeken over sport. Benno Wauters, “De Flandriens”. Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-F° (met voorwoord van Michel Wuyts). Marc Mercy, “Sportissimo, 100 jaar sportwereld”. Ed. Uigeverij Kanibaal voor Het Nieuwsblad 2012. In-F°.
Two books about sports. Benno Wauters, "De Flandriens". Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-Folio (with a foreword by Michel Wuyts). Marc Mercy, "Sportissimo, 100 years of the sports world". Ed. Uigeverij Kanibaal for Het Nieuwsblad 2012. In-Folio.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#65Een Grieks bronzen, museum replica, beeldje van de godin Minerva.
A Greek bronze museum replica statue of the goddess Minerva.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 75 / 125 -
#640Een 18 K geelgouden harpvormige broche bezet met vier kleine diamantjes oude slijp en vier robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18K yellow gold harp-shaped brooch set with four small old-cut diamonds and four rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 180 / 220 -
#186Ludwig VolakEen vintage houten Mid-Century design salontafel met plywood poten. Ontwerp door Ludvik Volak.
#451Kinkozan SatsumaEen paar Japans porseleinen Kinkozan Satsuma vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt. Meiji periode.
A pair of Japanese porcelain Kinkozan Satsuma vases with floral decoration. Marked on the bottom. Meiji period.No longer availableDim. 31 x Ø15cmEstimate: € 200 / 300 -
#246Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
A veneered wooden secretaire with bombe drawers. 2 drawers inside.No longer availableDim. 109 x 88 x 50cmEstimate: € 60 / 80