#626Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#68Een tinnen jardinière met rozen in bas-reliëf en kobaltblauwe schaal.
A pewter jardiniere with rose bas-relief and cobalt blue dish.No longer availableDim. 10,5 x 39cmEstimate: € 60 / 80 -
#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#555Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#266Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.
'Nude', pastel on paper, dedicated to Isidoor Opsomer and signed by Robert Van Cauwenberghe.No longer availableDim. 70 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#75Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.
#392R. Anthonissen“Dansend koppel.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2010.
"Dancing couple." Oil paint on paper. Signed. Dated 2010.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389Pol MaraPeriod: 1920-1998“Abstract portret.” Litho op papier. Buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 22/55.
"Abstract portrait." Lithograph on paper. Signed outside the plate. Numbered 22/55.No longer availableDim. 54,5 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80