#342‘Havenzicht’, olieverf op board, draagt een monogram en het jaartal 37.
#498Een bronzen Pierrot met poedel.
#625Een dekselvaasje geflankeerd door twee kinderen van blauw en wit porselein. Chinees werk.
A lidded vase flanked by two children. Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#271Een lot van 9 postzegelalbums uit diverse landen.
#521Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#217Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
#560Een lang parelhalssnoer, drie rijen met zilveren slot.
#269F.C. Duval“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#105Een zilveren bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 gram.
#28Een Mid-Century koperen gegraveerd sierbord, verso gemerkt “dandarb kupo metall”. En een koperen kaarsenhouder, onderaan genummerd.
#352Alfons StrybolEen portret, olieverf op doek, getekend A. Strybol, ca 1950
A portrait, oil on canvas, signed by A. Strybol, ca 1950No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100 / 120