#10Een 18 K geelgouden broche bezet met drie steentjes.
An 18K yellow gold brooch set with three small stones.No longer availableDim. 2,62 gEstimate: € 80 / 120 -
#623Een oude viool, kopie naar Andreas Borelli, “ateliers de lutherie fondee en 1780”. In bijpassende houten koffer.
#249Walter Arras“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 X 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153‘Dante’. Een beeld van gebeeldhouwd albast, deels gepatineerd, op marmeren voetstuk.
'Dante'. A sculpture made of carved alabaster, partially patinated, on a marble pedestal.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#661Een tafellamp met marmeren voet en licht vergulde metalen delen.
#419Een set van 2 kaders, gemengde techniek op doek, op 1 van de doeken rechts onder gesigneerd.
#66Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#204Een paar girandoles van metaal en kristal.
#32BV VanderseypenMerklap, een ingekaderd gobelin borduurwerk. Gemerkt BV Vanderseypen, Everbergh 1873.
Sampler, a framed tapestry embroidery. Marked BV Vanderseypen, Everbergh 1873.No longer availableDim. 60 x 75cmEstimate: € 40 / 60 -
#328Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.
#546Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
Lot of silver-plated metal: egg cups, spoons, etc. in five cases.No longer availableEstimate: € 25 / 35