#668Een lampje in gebrand glas met een danseres in art-deco stijl.
A lamp in stained glass with an art deco-style dancer.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#421“De 8 onsterfelijken”. Een Chinees paneel, textiel en zijde op karton.
"The Eight Immortals". A Chinese panel, textile and silk on cardboard.No longer availableDim. 30 x 75cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
#593Een natuurstenen beeld van een echtpaar.
#587Twee diverse spiegels.
Two diverse mirrors.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#13Een messingen inktstel met saterhoofd.
#234‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
#155Een Oud-Romeins bronzen olielamp met vogel en gelaat ornament. 1e eeuw nC.
An ancient Roman bronze oil lamp with bird and facial ornament. 1st century AD.No longer availableDim. 7,5 x 12cmEstimate: € 300 / 400 -
#21Een porseleinen milieu de table in de vorm van een schaal op voet met daarop een beeldje van de jonge Napoleon Bonaparte. Onderaan een merkteken en een nummer. Kleine schilferschade aan Napoleon’s jas.
A porcelain centerpiece in the shape of a footed bowl with a figurine of young Napoleon Bonaparte on top. It has a mark and number on the bottom. Small chips on Napoleon's jacket.No longer availableDim. h 35 x l 35 cmEstimate: € 40 / 60