#271Een lot van 9 postzegelalbums uit diverse landen.
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18K yellow gold earrings, each set with a pearl.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 200 / 250 -
#377Een lot van 13 Aziatisch houten dwars -en blokfluiten. Diverse houtsoorten.
A lot of 13 Asian wooden transverse and block flutes. Various types of wood.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#226Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
#471Enrique BrogliaEen deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, Enrique Broglia. Gesigneerd.
A partially gilded bronze sculpture on a marble base, by Enrique Broglia. Signed.No longer availableDim. h 24 x 23 x 23 cmEstimate: € 500 / 700 -
#133Val Saint-LambertEen geslepen kristallen tafellamp, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#161Een uit steen gesculpteerd huisaltaar. Vermoedelijk 500-1000 N.C.
A stone sculpted home altar. Presumably 500-1000 BC.No longer availableDim. 20 x 17cmEstimate: € 200 / 300 -
#441“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
#628Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
A mandolin, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italian, year 1908-09.Added a non-functioning metal flute marked Ch. Mathieu, Paris.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Een art-deco beeld, brons op een groene marmeren voet, apen in palmbomen en een katachtige.
An art-deco sculpture, bronze on a green marble base, monkeys in palm trees and a feline.No longer availableDim. 60 x 60 x 9 cmEstimate: € 130 / 180