#408Val Saint LambertEen blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
#82P. Moreau‘Vissersboten op een kabbelende zee’, olieverf op doek, gesigneerd P. Moreau.
#642Constant De BusscherePeriod: 1876-1951‘Landbouwer met trekpaarden’, ets op papier, getekend buiten de plaat De Busschere, 9/100.
"Farmer with Draught Horses", etching on paper, signed outside the plate De Busschere, 9/100.No longer availableDim. 37 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298Een houten folklore dienblad met floraal decor.
#394‘Het levensverhaal van prins Siddharta’, een Boeddhistische Tangka op zijde geschilderd.
"The life story of Prince Siddhartha", a Buddhist Tangka painted on silk.No longer availableDim. 78 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.
An 18K yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and small pearls.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#262Valerius De Saedeleer Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
"Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.No longer availableDim. 54 x 61cmEstimate: € 100 / 200 -
#241Christian DelvauxEen bruine taupe lederen geldbeugel in D vorm.
A brown taupe leather money pouch in D shape.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 160 / 200 -
#402P. MadisonEen groot abstract schilderij, olieverf op doek, getekend P. Madison.
A large abstract painting, oil on canvas, signed P. Madison.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.
A lot of 2 colorless crystal decanters.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60