#655Een grote vintage onyx asbak.
A large vintage onyx ashtray.No longer availableDim. 10 x 35 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#607Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
#103Lancelot SamsonEen bronzen buste, Lancelot Samson Voorburg Den Haag.
A bronze bust, Lancelot Samson Voorburg The Hague.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sloepenweg, Antwerpen”. Een ets op papier. Onderaan, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.
"Sloepenweg, Antwerp". An etching on paper. Signed and numbered 47/100 below, outside the plate.No longer availableDim. 28,5 x 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Een uit pitch-pine hout en metaal vervaardigde poppen-of kinderwagen.
#563FürstenbergEen 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.
A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.No longer availableEstimate: € 100 / 150