#528Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a kneeling woman. West African craftsmanship.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Een grote Chinese blauw-witte vaas met 5 figuren in het decor en zeepaardjes als oren.
A large Chinese blue and white vase with 5 figures in the decoration and seahorses as handles.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#588Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.
A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
"Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#414Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 100