#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#563Een lot van 4 vintage werktuigen, bestaande uit een scheepskompas, een lantaarn in zwart metalen omkasting, een houten handweegschaal en een grijptang.
A lot of 4 vintage tools, consisting of a ship's compass, a lantern in black metal casing, a wooden hand scale, and a pair of pliers.No longer availableDim. H: 14.5 & 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Alphonse Mora‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in houten kader, getekend Alphonse Mora.
"Still life of flowers," oil paint on canvas in wooden frame, signed Alphonse Mora.No longer availableDim. h 70 x b 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,61 ct. FVS1 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.61 ct. FVS1 and baguette cut diamonds and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.43 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40