#195Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.85 ct in total.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#528Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a kneeling woman. West African craftsmanship.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295Beukenhouten schildersezel.
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#171G. FieravinoEen art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#116Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.No longer availableDim. 216 x 184 x 64 cmEstimate: € 200 / 300