#258His Master’s VoiceEen His Master’s Voice grammofoonspeler met enkele bijbehorende platen. Sporen van herstelling, klem niet origineel.
A His Master's Voice gramophone player with some accompanying records. Signs of repair, clamp not original.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#326Een kaptafeltje met opklapspiegeltje en 2 openklapbare vakken.
#125Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
#86Een ladekast in marquetterie met 2 laden.
#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#122Julien CélosPeriod: 1884-1953“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Snowscape". Oil painting on panel. Signed.No longer availableDim. 43 x 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#44Bernard Dufour‘Harbour scene’, olieverf en inkt op schilderspaneel, gesigneerd Bernard Dufour.
#127Christofle“Malmaison”. Een verzilverde koffiepot met ebbenhouten arm, model Malmaison, onderaan gemerkt. Met bijhorende stofzak.
"Malmaison". A silver-plated coffee pot with an ebony handle, Malmaison model, marked at the bottom. With accompanying dust bag.No longer availableDim. 25 x 23cmEstimate: € 350 / 450