#451Een houten helmmasker getooid met twee kleine hoofden. Mogelijk Kameroen.
A wooden helmet mask adorned with two small heads. Possibly from Cameroon.No longer availableDim. 48 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224Een vroeg 18e eeuwse summier met de hand gekleurde kaart van het Waasland, getiteld Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes’. Lichte roestzweem, in kader.
An early 18th-century hand-colored map of the Waasland region, titled "Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes." Slight rust stain, framed.No longer availableDim. h 420 x b 560 cmEstimate: € 120 / 180 -
#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een Engels houten vitrinekast met Chinees geïnspireerd decor. Sporen van ouderdomsslijtage.
An English wooden display cabinet with Chinese-inspired decoration. Traces of age-related wear and tear.No longer availableDim. 104 x 60 x 40cmEstimate: € 100 / 120 -
#584Emile Baas“Kathedraal van Antwerpen.” Gravure, genummerd 35/50, en gesigneerd buiten de plaat.
"Cathedral of Antwerp." Engraving, numbered 35/50, and signed outside the plate.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#480Een 18 kt witgouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 kt white gold spiral pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 750 / 850