#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#412Twee offsetprints, de Reichstag ingepakt door Christo met in één van de kaders een stuk van de originele doek waarmee deze ingepakt was.
A set of 2 offset prints, the Reichstag wrapped by Christo, with a piece of the original cloth used for the wrapping in one of the frames.No longer availableDim. h 85 x b 54 cmEstimate: € 240 / 320 -
#295Beukenhouten schildersezel.
#547KarlsbaderEen paar porseleinen schotels, verguld met romantisch tafereel. Onderaan gemerkt.
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#380Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with a sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 280 / 350 -
#108Val Saint LambertEen grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with green throughout. Marked and signed.No longer availableDim. Ø39cmEstimate: € 60 / 80 -
#566Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#328Een set van 4 Chinese kommetjes met een bloemdecor en opschriften, onderaan gemerkt.
A set of 4 Chinese bowls with a floral decoration and inscriptions, marked on the bottom.No longer availableDim. h 6 x Ø 8 cmEstimate: € 25 / 50