#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#344LumioEen industriële stijl kunststoffen hanglamp.
An industrial style plastic pendant lamp.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#430Een 18 kt roze gouden ketting met hanger en met bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en amethist en maansteen.
An 18kt rose gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and amethyst and moonstone.No longer availableDim. 16,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#82Leon RiketPeriod: 1876 - 1938“Winters hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter farmhouse view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
"The Haymaking of the Field." Pastel on paper. Ambiguously signed. Dated 1929.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120