#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#7Mickey MouseEen setje van 3 Mickey & Minnie Mouse peper- en zoutvaatjes, ca 1930.
#248LladroEen lot van 7 Lladro items waarvan 4 bellen, modelnummers 7613, 7614, 7615 en 7616 zijnde de 4 jaargetijden, 2 drijfkaarshouders, modelnummer 17665, ‘Sailing The Seas’ en nr 17666, ‘Dolphins At Play’ en dan nog een kerstbal van 1991 met modelnummer 5829, alles in originele verpakking.
A lot of 7 Lladro items including 4 bells, model numbers 7613, 7614, 7615, and 7616 representing the 4 seasons, 2 floating candle holders, model number 17665, 'Sailing The Seas', and no. 17666, 'Dolphins At Play', and also a 1991 Christmas ball with model number 5829, all in original packaging.No longer availableDim. h 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#279Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Van Vlaanderen.” Gravure, genummerd 3/50 Gesigneerd buiten de plaat.
"O.L.V. Van Vlaanderen." Engraving, numbered 3/50 Signed outside the plate.No longer availableDim. 17 x 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200