#567Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium in wood, bakelite, and metal. Ca 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een masker met zwart patina. Mali.
A mask with black patina. Mali.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#555“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
#351Een meerkleurig Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multicolored Chinese porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 34 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#422Walter Vilain“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#420Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 180 / 250