#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#504Leonardo TorfsPeriod: °1927“Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.
"Landscape with water". Watercolor. Signed.No longer availableDim. 25 x 35,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#64Alphonse Mora‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in houten kader, getekend Alphonse Mora.
"Still life of flowers," oil paint on canvas in wooden frame, signed Alphonse Mora.No longer availableDim. h 70 x b 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
"Landscape with windmill and farmhouse."No longer availableDim. 60x100 cmEstimate: € 40 / 60