Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 2,60 g
SKU: 2111230510.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #510
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #68

    Een lot van 5 Frans porseleinen beeldjes en wanddeco. Bijgevoegd biscuit beeldje van moeder met kind. Duimpje kind manco.

    A lot of 5 French porcelain figurines and wall decor. Attached biscuit figurine of mother with child. Missing thumb of child.
    No longer available
    Dim. H: 5-16 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #214

    Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.

    A lot of silver including a basket, a ladle, and a sauce spoon, all three with Dutch hallmarks, and also 2 cigarette cases and a napkin ring with the name Bertus.
    No longer available
    Dim. 800‰ - 490 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #447

    Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.

    A carved wooden spoon. Likely from Congo.
    No longer available
    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.

    A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. 45 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #535
    Satsuma

    Een polychroom Japans porseleinen Satsuma theeservies, 24-delig, bestaande uit 10 kopjes en schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad. Eind 19e eeuws.

    A polychrome Japanese porcelain Satsuma tea set, consisting of 24 pieces, including 10 cups and saucers, teapot, milk jug, sugar pot, and tray. Late 19th century.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #326

    Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.

    A bar cart with 2 doors and cut glass, circa 1900.
    No longer available
    Dim. 74 x 86 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #576

    Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.

    A set of 3 Louis XV style armchairs with antique pink floral motifs.
    No longer available
    Dim. H: 83-87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een gesculpteerde massief eikenhouten Mechelse kast met glas-in-loodraam, 2 deuren en 1 lade.

    A carved solid oak Mechelen cabinet with stained glass window, 2 doors, and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 220 x 95 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #572
    Rachel Sutherland

    “Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 39 x 49cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.

    A large dish in glazed earthenware.
    No longer available
    Dim. h 7 cm x Ø 44 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #568

    Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.

    A wooden Buddha statue on a pedestal, both signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #386

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted panels, 2 drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 219 x 170 x 62cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More