#406Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#285Val Saint LambertEen geslepen kristallen karaf met twee kleine likeurglaasjes, paars en rood in de massa.
A cut crystal decanter with two small liqueur glasses, purple and red in color.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
A lot of 3 hand-painted miniature ladies portraits.No longer availableDim. h 21 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60