#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#344LumioEen industriële stijl kunststoffen hanglamp.
An industrial style plastic pendant lamp.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Royal CopenhagenEen lot van 13 porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
A terracotta statue of a girl, signed P. Sersté.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 30 / 50