#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#210Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,34 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.34 ct in total.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 1150 / 1250 -
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Stad aan de stroom’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd L. Jordaens.
"City on the River", oil on panel in a gilded frame, signed L. Jordaens.No longer availableDim. h 42 x b 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
#513Val Saint LambertEen lot van 3 geslepen kristal parfumset, bestaande uit juwelen dekselpotje, pompflacon en parfumfles met dop. Gelabeled Val Saint Lambert.
A set of 3 cut crystal perfume items, including a jeweled lidded jar, a pump bottle, and a perfume bottle with stopper. Labeled Val Saint Lambert.No longer availableDim. H: 8-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
A multicolored interbellum pottery vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 41 x 19cmEstimate: € 150 / 250