#240Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#94Abraham BloemaertPeriod: 1566-1651Een gravure van een hoeve met watermerk van Abraham Bloemaert.
An engraving of a farmhouse with a watermark by Abraham Bloemaert.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
#98Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.No longer availableDim. 44 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Stad aan de stroom’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd L. Jordaens.
"City on the River", oil on panel in a gilded frame, signed L. Jordaens.No longer availableDim. h 42 x b 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.No longer availableDim. 216 x 184 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#507Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
"Jesus & Maria". A canvas print.No longer availableDim. 97 x 67cmEstimate: € 40 / 60