#447
Bronzen ruitersbeeldje. Tsjaad.
#62Rita Calluy
“Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#423Punu
Een gepatineerd uit hout en textiel gesculpteerd masker. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and textile sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 75/125 -
#540
#260Rado Switzerland
#515
Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
#244Jakob Smits
“Het symbool der Kempen I”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#285Val Saint Lambert
#498
Een bronzen Pierrot met poedel.
#340
#575Gründig
Grundig Konzertschrank 7063/56. Een vintage radio -en platenspeler meubel, in werkende staat. Lichte schade bovenblad. Bijgevoegd 40-tal bakelieten 75-toeren platen, waaronder OLV toren - La Esterella.
#393
Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
A bronze statue of an Indian dancer on a pedestal with a lotus flower.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40/60