#516Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
#252Louis IcartPeriod: 1888-1950“Dame met hoed”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady with Hat." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 120 / 180 -
#295Een Romeins Militair diploma replica op bronzen plaquette met inscriptie.
#69Edm. Lagaert‘Stadszichten’, een lot van 2 aquarellen op papier, beide gesigneerd Edm. Lagaert.
"Cityscapes", a lot of 2 watercolors on paper, both signed by Edm. Lagaert.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.No longer availableDim. bruto: 43,60 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#380Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18K white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 300 / 350 -
#287ChristofleEen lot bestek Christofle voor 12 personen, allen gemerkt op de vismessen na.
#588Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#46Een massief eiken hallbank/koffer met armleuningen.
A solid oak hallway bench/chest with armrests.No longer availableDim. 110 x 116 x 45 cmEstimate: € 40 / 60