Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

An 18 kt white gold ring set with a central blue topaz of approximately 3.35 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.47 ct. With certificate.
Dim. 5,62 g
SKU: 3001240590.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #590
Estimate: € 1200 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #94
    Jozef Tilleux

    “Binnenvaart.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1928.

    "Inland shipping." Oil on canvas. Signed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #616

    Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.

    A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.
    No longer available
    Dim. 196 x 127cm & 143 x 99cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #90

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.

    An 18K yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and small pearls.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #355
    Vincenzo Bertolotti

    Een porseleinen beeldje van een dame met parasol, bloemenmandje in een hoepelrok, gemerkt Bertolotti Milano. Kleine schilferschade aan enkele bloemetjes.

    A porcelain figurine of a lady with a parasol, flower basket in a hoop skirt, marked Bertolotti Milano. Small chips on some of the flowers.
    No longer available
    Dim. h 24.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #74

    Een lot van 10 miniatuurtjes, bestaande uit schilderijtjes olieverf op paneel, waaronder 1 gesigneerd Rik Bourguignon. Een icoontje, medaille, print, litho, etc.

    A lot of 10 miniatures, consisting of oil paintings on panel, including 1 signed Rik Bourguignon. An icon, medal, print, lithograph, etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #608

    Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.

    Double silver-plated candlestick mounted on a dragon. Indonesia.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #53
    Delft

    Een blauw-witte porseleinen knobbelvaas. Onderaan gemerkt De Porcelyne Fles.

    A blue and white porcelain bulbous vase. Marked De Porcelyne Fles at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x Ø18cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44

    4 ingekleurde gravures, 18e eeuws, diverse ontwerpen, stad-en plattelandstaferelen.

    4 hand-colored engravings, 18th century, various designs, city and countryside scenes.
    No longer available
    Dim. h 35 cm x b 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321
    Ed. Henri Bertels

    “La Belgique et la Guerre”. Een vierdelige boekenreeks, gedateerd 1920-1923, Bruxelles.

    "La Belgique et la Guerre" - A four-part book series, dated 1920-1923, Brussels.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #289
    Roger Hebbelinck Roger Hebbelinck

    “Winterse landschappen”. Een lot van 2 litho’s op papier, naar Albert Saverijs door Roger Hebbelinck. Gesigneerd en genummerd 307/350 & 262/350 buiten de plaat.

    "Winter landscapes". A lot of 2 lithographs on paper, after Albert Saverijs by Roger Hebbelinck. Signed and numbered 307/350 & 262/350 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 51 x 61cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #169
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More