#303Een lot van oud bureaumateriaal bestaande uit: een koperen inktpothouder, een groene gietijzeren brievenhouder, 2 messing vide-poches, een verzilverde vide-poche en een messing vulpotlood met geïntegreerde meetlat.
A lot of old desk objects consisting of: a copper inkpot holder, a green cast iron letter holder, 2 brass vide-poche's, a silver-plated vide-poche, and a brass pencil with an integrated measuring tape.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#328Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.
#32BV VanderseypenMerklap, een ingekaderd gobelin borduurwerk. Gemerkt BV Vanderseypen, Everbergh 1873.
Sampler, a framed tapestry embroidery. Marked BV Vanderseypen, Everbergh 1873.No longer availableDim. 60 x 75cmEstimate: € 40 / 60 -
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#441“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
#492Een tandemfiets, merk Jewel, met stalen frame.
A tandem bicycle, brand Jewel, with a steel frame.No longer availableDim. h 102 x l 240 cmEstimate: € 120 / 180 -
#301Een lot van vintage schoeisel bestaande uit een paar lederen skischoenen, gemerkt “Henke”, een paar Joegoslavisch traditionele schoentjes met gespijkerde enkel en een paar traditionele Berber pantoffels met diverse versiering.
A lot of vintage footwear consisting of a pair of leather ski boots, marked "Henke", a pair of Yugoslavian traditional shoes with nailed ankle, and a pair of traditional Berber slippers with various decorations.No longer availableDim. H; 31 cm x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#10Een 18 K geelgouden broche bezet met drie steentjes.
An 18K yellow gold brooch set with three small stones.No longer availableDim. 2,62 gEstimate: € 80 / 120 -
#376Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.
A Chinese carved wooden stand with a marble top.No longer availableDim. h 33,5 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60