#544Dries (?)“Jong meisje met muts”. Een litho. Gesigneerd en genummerd 6/22 buiten de plaat. Gedrukt bij het Masereelcentrum te Kasterlee.
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#386Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
A wooden pedestal with a green marble top.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#293Twee kleine iconen met de H. Maagd. Rusland, XIXde eeuw.
Two small icons of the Virgin Mary. Russia, 19th century.No longer availableDim. 18 x 15 & 9 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65Een Grieks bronzen, museum replica, beeldje van de godin Minerva.
A Greek bronze museum replica statue of the goddess Minerva.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 75 / 125 -
#563FürstenbergEen 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.
A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#431Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.No longer availableDim. h 30 x Ø 11 cmEstimate: € 100 / 150 -
#8Een lot van 3 19e eeuwse porseleinen bekers, 2 met maritiem decor en opschrift Nieuport-Bains en 1 met een heilige.
A lot of 3 19th-century porcelain cups, 2 with maritime decoration and inscription Nieuport-Bains, and 1 with a saint.No longer availableDim. H; 9,5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#663Een beschilderde Chinese jardinière in papier-maché op houten voet en met zinken binnenbak.
#132Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
#644Een vintage luchter, ca. 1950, met 5 armen. In hoogte verstelbaar.
A vintage chandelier, circa 1950, with 5 arms. Height adjustable.No longer availableDim. h 80 x Ø 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#698Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
A lot of 3 vintage Murano clowns with various colors in the glass.No longer availableDim. 30 & 25 & 22cmEstimate: € 60 / 80