#168Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#234‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
#375Een lot van 2 Roskopf zakhorloges waarvan 1 met haarlijnscheurtjes in de wijzerplaat, de 2de mist zijn wijzers en glas.
#329“Les plus belles fleurs de G. Van Spaendonck, 1746-1822. Choisies et Composées par Karl Li Handler”. Ed. Librairie Gründ, Paris. Onvolledig (8 chromolitho’s).
#390Een 18 K witgouden kruisvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K white gold cross-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,68 gEstimate: € 280 / 350 -
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een houten Louis XVI-stijl halkastje met 7 laden en bronzen elementen versierd.
A wooden Louis XVI-style hallway cabinet with 7 drawers decorated with bronze elements.No longer availableDim. 101 x 30 x 39cmEstimate: € 120 / 180 -
#146ImexcotraEen vintage boekenkast van het merk Imexcotra uit Aalst.
A vintage bookcase by Imexcotra from Aalst.No longer availableDim. 155 x 100 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120