#431Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.No longer availableDim. h 30 x Ø 11 cmEstimate: € 100 / 150 -
#3692 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.
#655Een grote vintage onyx asbak.
A large vintage onyx ashtray.No longer availableDim. 10 x 35 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
#426Een vintage bar-cart, ca 1980, in chroom, messing en glas.
#212Benen geraamte onder glazen stolp.
A bone skeleton under a glass dome.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
#237Christian DelvauxEen lichtblauwe geldbeugel van crispy leder.
#144Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991‘Winter’, olieverf op doek, getekend M. Felbier. Achteraan het opschrift ‘Winter, Maurice Felbier, 1973’.
'Winter', oil on canvas, signed M. Felbier. At the back the inscription 'Winter, Maurice Felbier, 1973'.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#618Een paar Chinees porseleinen vazen meerkleurig versierd met paleistafereel in het decor en vergulde ornamenten. 1 vaas met breukherstel aan de bovenrand.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with a palace scene in the decor and gilded ornaments. 1 vase with restored breakage at the upper rim.No longer availableDim. 42 x Ø19cmEstimate: € 80 / 120 -
#593Een natuurstenen beeld van een echtpaar.
A husband and wife. Sculpted natural stone.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 120 / 140