#669Een stuk wit koraal, met vele armen.
#622Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.
A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.No longer availableDim. 65cmEstimate: € 120 / 180 -
#295Een Romeins Militair diploma replica op bronzen plaquette met inscriptie.
#168Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#233DelvauxEen zijden sjaal in originele doos.
#454Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
#90Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.
An 18K yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and small pearls.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#57Amphora, CzechoslovakiaEen paar aardewerken Art Deco vazen door Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt en genummerd.
A pair of ceramic Art Deco vases by Amphora Riessner, Czechoslovakia, decorated with parrots and flowers. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 31 x Ø14cmEstimate: € 80 / 120 -
#191“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#17Een lot van acht oudere koperen kandelaars bestaande uit vier sets van twee.
A lot of eight older brass candlesticks consisting of four sets of two.No longer availableDim. h 35 x Ø 18.5 cmEstimate: € 40 / 60