#605Een beeld van een Chinese wijze van speksteen.
Statue of a Chinese wise man in soapstone.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#520Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,75 ct. FVVS1.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.75 ct, FVVS1.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 800 / 900 -
#29Frans Van ImmerseelEen reeks van 6 spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
A series of 6 proverbs with illustrations by Frans Van Immerseel. Signed outside the image.No longer availableDim. 23.5 x 14.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
#133Val Saint-LambertEen geslepen kristallen tafellamp, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#186Ludwig VolakEen vintage houten Mid-Century design salontafel met plywood poten. Ontwerp door Ludvik Volak.
#587Twee diverse spiegels.
Two diverse mirrors.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
"Flemish Bridge." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 47 x 50 cmEstimate: € 160 / 220