#291BeautycordEen oude Beautycord 120, Japan 1955, Medium formaat camera. Met originele lederen draagtas.
An old Beautycord 120, Japan 1955, Medium format camera. With original leather carrying case.No longer availableDim. 14 x 10 x 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#147Een paar marmeren cassolettes van geaderd marmer met bronzen guirlandes.
A pair of marble cassolettes with veined marble and bronze garlands.No longer availableDim. h 41 x Ø 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#433WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#577Een lampenvoet van metaal in de vorm van een vuurtoren. Gemaakt van twee obussen.
A metal lamp base in the shape of a lighthouse. Made from two shell casings.No longer availableDim. H. 113 cmEstimate: € 80 / 100 -
#595Een vintage metalen en houten opbergkoffer.
A vintage metal and wooden storage trunk.No longer availableDim. 34 x 72 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#444 ingekleurde gravures, 18e eeuws, diverse ontwerpen, stad-en plattelandstaferelen.
4 hand-colored engravings, 18th century, various designs, city and countryside scenes.No longer availableDim. h 35 cm x b 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
#364‘Cathedrale d’Anvers’. Een ets op papier met zicht op de Onze Lieve Vrouwetoren, rechts onder gesigneerd.
"Cathedral of Antwerp". An etching on paper depicting a view of the Our Lady's Tower, signed in the lower right corner.No longer availableDim. h 45 x b 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Harbor View." Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120