#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#324Walter Vaes“Bosgezicht met stal”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
#153‘Dante’. Een beeld van gebeeldhouwd albast, deels gepatineerd, op marmeren voetstuk.
'Dante'. A sculpture made of carved alabaster, partially patinated, on a marble pedestal.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#697Chinees schaaltje met een famille rose decor van een bloeiende tak.
Chinese plate with a famille rose decor of a flowering branch.No longer availableDim. 5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#611Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#108Een uit pitch-pine hout en metaal vervaardigde poppen-of kinderwagen.
#488Witmarmeren buste naar de oudheid.
#187Een lot van 6 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#185Floris JespersPeriod: 1889-1965“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
#82P. Moreau‘Vissersboten op een kabbelende zee’, olieverf op doek, gesigneerd P. Moreau.
#362‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
"Congolese village view." Oil on board. Indecipherable signature.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 100