#13Een messingen inktstel met saterhoofd.
#465Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 365 x 228 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
A typical high-pile Chinese Aubusson carpet with Peking flower design.No longer availableDim. 183 x 122 cmEstimate: € 150 / 200 -
#621Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.
#336Een nachtkastje met 1 gewoon- en 1 roldeurtje met kleine fineerschade en een zwart marmeren blad.
#674‘Fluisterende jeugd’, een overwegend rood portret van twee kinderen, olieverf op paneel.
#117Een schaaltje van zilver, Nederlands, draagt het stadskeur van Den Haag, Jaarletter J en de initialen van de maker P.K..
A small dish in silver, Dutch, bears the city mark of The Hague, year mark J, and the initials of the maker P.K.No longer availableDim. 515 gram Ø 19.5cmEstimate: € 200 / 250 -
#479“Polderlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan monogram. Lichte verfschade.
#204Een paar girandoles van metaal en kristal.
#587Twee diverse spiegels.
Two diverse mirrors.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
“Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 400