Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

An 18 kt white gold ring set with a central blue topaz of approximately 3.35 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.47 ct. With certificate.
Dim. 5,62 g
SKU: 3001240590.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #590
Estimate: € 1200 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #199

    Een wit plaasteren bas-reliëf met een embleem bestaande uit een boek, scepter, urn enz...

    A white plaster low-relief with an emblem consisting of a book, scepter, urn, etc.
    No longer available
    Dim. 92 x 133 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #94
    Jozef Tilleux

    “Binnenvaart.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1928.

    "Inland shipping." Oil on canvas. Signed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #138
    Delvaux

    Een design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.

    A designer handbag made of braided leather. Marked.
    No longer available
    Dim. 41 x 32cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #135

    Een paar kandelaars in Empire stijl van verguld en gepatineerd brons, gedragen door vrouwenfiguren.

    Pair of Empire style candlesticks in gilt and patinated bronze, supported by two female figures.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 900 / 1100
  • #423
    Punu

    Een gepatineerd uit hout en textiel gesculpteerd masker. Origine Punu, Gabon.

    A patinated wooden and textile sculpted mask. Origin Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #626

    Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.

    A small Moud runner with traditional coloration and pattern.
    No longer available
    Dim. 190 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #13

    Een messingen inktstel met saterhoofd.

    A brass inkwell with satyr head.
    No longer available
    Dim. 31 x 17 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463

    Een polychroom Oud-Grieks aardewerken oliekruikje of Lekythos met afgebroken hals. Vermoedelijk 5e eeuw vC.

    A polychrome ancient Greek terracotta oil flask or Lekythos with a broken neck. Presumably from the 5th century BC.
    No longer available
    Dim. 13,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #641

    Een Indonesisch houten gesculpteerde Dragon Flute uit Palisander.

    An Indonesian wooden carved Dragon Flute made of Rosewood.
    No longer available
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #303

    Een lot van oud bureaumateriaal bestaande uit: een koperen inktpothouder, een groene gietijzeren brievenhouder, 2 messing vide-poches, een verzilverde vide-poche en een messing vulpotlood met geïntegreerde meetlat.

    A lot of old desk objects consisting of: a copper inkpot holder, a green cast iron letter holder, 2 brass vide-poche's, a silver-plated vide-poche, and a brass pencil with an integrated measuring tape.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More