#254“Plattelandsgezichten”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. 19e eeuws.
"Rural landscapes." A lot of 2 paintings, oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 20 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
#16Een armstoel in massief eik en cannage, getorste delen en leeuwen in het snijwerk.
#421“De 8 onsterfelijken”. Een Chinees paneel, textiel en zijde op karton.
"The Eight Immortals". A Chinese panel, textile and silk on cardboard.No longer availableDim. 30 x 75cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
A necklace adorned with small and large pearls of various colors and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 230 / 280 -
#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#301Een lot van vintage schoeisel bestaande uit een paar lederen skischoenen, gemerkt “Henke”, een paar Joegoslavisch traditionele schoentjes met gespijkerde enkel en een paar traditionele Berber pantoffels met diverse versiering.
A lot of vintage footwear consisting of a pair of leather ski boots, marked "Henke", a pair of Yugoslavian traditional shoes with nailed ankle, and a pair of traditional Berber slippers with various decorations.No longer availableDim. H; 31 cm x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#560Een lang parelhalssnoer, drie rijen met zilveren slot.
A pair of vases made of red colored cut crystal, designed by Hubert Fouargé around 1905. Val Saint-Lambert, unmarked.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met twee briljanten mt een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. GVVS.
An 18 kt white gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct. GVVS.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 600 / 700