#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649‘Aan de kade’, waterverf op papier, getekend Em. Fryns.
#393Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#27Een lot van 3 zilveren servetringen.
#277Een lot van 9 vintage decoratieve processiebanieren of wanddecoraties met diverse religieuze thema’s. Verf op doek.
A lot of 9 vintage procession decorative banners or wall decorations with various religious themes. Paint on canvas.No longer availableDim. 70 x 70cmEstimate: € 80 / 120 -
#529Milo ManaraEen lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.
#80Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#567Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
#351Jema, HollandEen zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.
A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#68Een tinnen jardinière met rozen in bas-reliëf en kobaltblauwe schaal.
A pewter jardiniere with rose bas-relief and cobalt blue dish.No longer availableDim. 10,5 x 39cmEstimate: € 60 / 80