#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#281Een lot van 10 postzegelalbums uit diverse landen.
A lot of 10 stamp albums from various countries.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
A blue and white Chinese porcelain opium jar with lid, with proof of purchase. Bears seal at the bottom.No longer availableDim. 12,5 x 10,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#299‘Vaartuigen op woelige zee’, waterverf op papier, onleesbaar gesigneerd.
"Vessels on a stormy sea," watercolor on paper, signature illegible.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
#699Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
A lot of two etchings by Jaak Gorus: "at the Kiel" and "Rockox House." Both signed outside the plate J. Gorus.No longer availableDim. 11 x 13 en 15 x 10 cmEstimate: € 30 / 50