Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

An 18 kt white gold ring set with a central blue topaz of approximately 3.35 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.47 ct. With certificate.
Dim. 5,62 g
SKU: 3001240590.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #590
Estimate: € 1200 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #87

    Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.

    A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.
    No longer available
    Dim. h 43 x Ø 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #640

    Een 18 K geelgouden harpvormige broche bezet met vier kleine diamantjes oude slijp en vier robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18K yellow gold harp-shaped brooch set with four small old-cut diamonds and four rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,28 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #523

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #647

    Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.

    A large vase made of Torhout earthenware with stylized thistle decoration.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #540

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. HVS1 en HSI1.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.86 ct. HVS1 and HSI1.
    No longer available
    Dim. 1,80 g
    Estimate: € 1200 / 300
  • #648

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #127
    Victor Evrard

    ‘Gezeten Petrus’, een bronzen beeld met olijfgroene patina. Draagt handtekening ‘Evrard’.

    'Seated Peter', a bronze sculpture with an olive green patina. Bears the signature 'Evrard'.
    No longer available
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 250 / 320
  • #229
    Bernard Charoy

    Een lot van 5 kleurenlitho’s met een licht erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.

    A lot of 5 color lithographs with an erotic theme, all drawn by Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #401

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    A Guanyin in monochrome white porcelain in the Blanc de Chine style.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Cornelis Kimmel
    Period: 1804-1877

    ‘Zomer en Winter te Middelburg’, een set van 2 schilderijen, olieverf op paneel, gesigneerd C. Kimmel.

    "Summer and Winter in Middelburg," a set of 2 paintings, oil on panel, signed C. Kimmel.
    No longer available
    Dim. 20.5 x 31.5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #499
    Marcel Govers

    “Stilleven met rozen en een Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.

    “Still life with roses and a Chinese vase”. Oil on canvas. Signed bottom left.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #364

    ‘Cathedrale d’Anvers’. Een ets op papier met zicht op de Onze Lieve Vrouwetoren, rechts onder gesigneerd.

    "Cathedral of Antwerp". An etching on paper depicting a view of the Our Lady's Tower, signed in the lower right corner.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More