#298Een houten folklore dienblad met floraal decor.
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#81“Straffordshire”. Een lot van vier paar hondjes. Begin 20ste eeuw.
"Staffordshire". A lot of four pairs of dogs. Early 20th century.No longer availableDim. 12,5 en 10 cmEstimate: € 110 / 130 -
#84Jules Dubois“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.
"Beech wood". Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#657Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.
#166Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#144Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991‘Winter’, olieverf op doek, getekend M. Felbier. Achteraan het opschrift ‘Winter, Maurice Felbier, 1973’.
'Winter', oil on canvas, signed M. Felbier. At the back the inscription 'Winter, Maurice Felbier, 1973'.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 300 / 400