Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

An 18 kt white gold ring set with a central blue topaz of approximately 3.35 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.47 ct. With certificate.
Dim. 5,62 g
SKU: 3001240590.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #590
Estimate: € 1200 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #113

    Een zilveren chocoladekannetje met ebbenhouten handvat.

    A silver chocolate pot with an ebony handle.
    No longer available
    Dim. 390 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #378

    Een geelkoperen weegschaal. Een eendenkop houdt de weegschaal vast.

    A yellow copper scale with weights. A duckshaped handle holds the scale.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    A Guanyin in monochrome white porcelain in the Blanc de Chine style.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179
    Djef Swennen
    Period: 1871-1905

    Een lot van 2 schilderijen, waarvan 1 getiteld “Maria”, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en 1 “Portret van een jonge vrouw”, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, met klein letsel in het doek. Eind 19e eeuws.

    A lot of 2 paintings, one titled "Maria", oil on panel. Signed at the bottom, and one "Portrait of a young woman", oil on canvas. Signed at the bottom, with minor damage to the canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 23cm & 60,5 x 49cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #615

    Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.

    An African mask. Pende, DRC.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49
    Albert Caullet
    Period: 1875 - 1950

    ‘Stilleven met margrieten en handschoenen’, olieverf op doek, gesigneerd A. Caullet.

    'Still Life with Daisies and Gloves', oil on canvas, signed A. Caullet.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469

    “Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 60cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #216

    Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.

    A large oak storage chest with a sculpted floral decor front panel and iron lock. 19th century.
    No longer available
    Dim. 70cm x 165 x 63cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #437

    Grote terracotta vaas. Bankoni, Mali

    Large terracotta vase. Bankoni. Mali.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #474
    Nidaime Toyokuni ga Kunisada
    Period: 1780-1865

    “Bijin, denkend aan de lente (Kerselaar in bloei)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Nidaime Toyokuni ga”, zegel “Hama Yahei”, uitgevers zegel “Fuji-Kei (Fujio-Kayakei-Suke)”. Begin 19e eeuw.

    "Bijin, thinking of the spring (Cherry blossoms)". A Japanese woodblock print on paper. Signed "Nidaime Toyokuni ga", seal "Hama Yahei", publisher's seal "Fuji-Kei (Fujio-Kayakei-Suke)". Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 18,5cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More