Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.

An 18 kt white gold ring set with a central blue topaz of approximately 3.35 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.47 ct. With certificate.
Dim. 5,62 g
SKU: 3001240590.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #590
Estimate: € 1200 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #118

    Suske en Wiske, De belhamel-bende, luxe fluwelen hc met foedraal (1982) in nieuwstaat, genummerd exemplaar: nr 233/500 met de handtekening van Willy Vandersteen. Luxe versie ter gelegenheid van het verschijnen van het 100ste Suske en Wiske verhaal "De Belhamel-Bende" in "De Standaard" en in "Het Nieuwsblad".

    Suske and Wiske, The Belhamel Gang, deluxe velvet hardcover with slipcase (1982) in mint condition, numbered copy: no. 233/500 with the signature of Willy Vandersteen. Deluxe version released on the occasion of the 100th Suske and Wiske story "The Belhamel Gang" in "De Standaard" and "Het Nieuwsblad".
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #88
    Bert Nienhuis De Distel
    Period: 1890-1919

    Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.

    A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x Ø20cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #627

    Een lot van 2 Italiaans porseleinen schaaltjes en 1 vaasje met floraal decor.

    A lot of 2 Italian porcelain bowls and 1 vase with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 21cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #412
    Robert Van Cauwenberghe
    Period: 1905 - 1985

    ‘Naakt’, pastel op papier, opgedragen aan Isidoor Opsomer en getekend door Robert Van Cauwenberghe.

    'Nude', pastel on paper, dedicated to Isidoor Opsomer and signed by Robert Van Cauwenberghe.
    No longer available
    Dim. 70 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #483

    Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.

    A cold patinated bronze camel in the spirit of Viennese bronzes.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #654

    Een vintage UFO luchter van aluminium.

    A vintage UFO chandelier in aluminum.
    No longer available
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #646

    Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.

    A hand-knotted carpet, restored and treated.
    No longer available
    Dim. 236 x124
    Estimate: € 40 / 60
  • #133
    Val Saint-Lambert

    Een geslepen kristallen tafellamp, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal table lamp, red colored in the glass body. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #418
    Catherine Dossogne

    “Omwikkelde Dame.” Terracotta. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.

    "Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #463

    Een polychroom Oud-Grieks aardewerken oliekruikje of Lekythos met afgebroken hals. Vermoedelijk 5e eeuw vC.

    A polychrome ancient Greek terracotta oil flask or Lekythos with a broken neck. Presumably from the 5th century BC.
    No longer available
    Dim. 13,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #604

    ‘Zeezicht met zeilboten’, olieverf op doek, draagt handtekening.

    "Seascape with sailboats", oil on canvas, bears signature.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #196

    Een vintage Mid-Century klaptafeltje met draaibaar tafelblad, 1 lade met legrekje onderaan. Brussel Expo’58 design.

    A vintage Mid-Century folding table with rotating tabletop, 1 drawer with bottom shelf. Brussels Expo'58 design.
    No longer available
    Dim. 64 x 80 x 53(x2)cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More