#587Twee diverse spiegels.
Two diverse mirrors.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#316Een 3-delig Engels houten nest of tables met glazen bovenblad en lederen bekleding met vergulde details.
A 3-piece English wooden nest of tables with glass top and leather upholstery with gilded details.No longer availableDim. 54 x 41 x 54cmEstimate: € 60 / 90 -
#662Een vaas van Murano glas.
A vase made of Murano glass.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#336Een nachtkastje met 1 gewoon- en 1 roldeurtje met kleine fineerschade en een zwart marmeren blad.
#20Een 18 K geelgouden ring bezet met drie kleine briljantjes en drie robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K yellow gold ring set with three small diamonds and three rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 500 / 600 -
"Harbor View." Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120