#211Een uit dierlijk been gesculpteerd beeldje van een gezicht. Vermoedelijk Gallo-Romeins.
A sculpture of a face carved from animal bone. Presumably Gallo-Roman.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 50 / 75 -
#458Terracotta beeld. Bankoni, Mali.
#386Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
A wooden pedestal with a green marble top.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#538Een bronzen beeld naar L’Âge d’Airain van Rodin.
A bronze sculpture after the Bronze Age by Rodin.No longer availableDim. H: 54 cmEstimate: € 500 / 550 -
#123ChanelEen zijden sjaal in originele doos.
#604‘Zeezicht met zeilboten’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#602Herbert H. NewtonPeriod: 1881 - 1951‘Zomers landschap’, olieverf op doek, gesigneerd H. H. Newton.
#513“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#592Een spiegel van geslepen glas met vergulde gesculpteerde lijst.
#102Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlamingenbrug.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#663Een beschilderde Chinese jardinière in papier-maché op houten voet en met zinken binnenbak.
A painted Chinese jardiniere in papier-mache on a wooden stand with a zinc bucket inside.No longer availableDim. h 51 x Ø 41 cmEstimate: € 60 / 80