#52Teran (?)“Graanveld bij onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Wheatfield during thunderstorm." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#218Val Saint-LambertTwee vazen op voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt en “M”.
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
'Sonnets luxurieux de L'Arétin', a lot of 18 erotic engravings. Show traces of moisture.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#610Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
#112Araki NobuyoshiEen polaroid foto van de Japanse Kunstenaar Nobuyoshi Araki.
#511Bronzen zittende Boeddha. Cambodja.
#283Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#665Een schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor binnen een powder blue rand. Hoge zool.
#341Een lot van 12 rood koperen “cloches de restaurant”.
#370Een 18 K witgouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 K white gold brooch set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 80 / 120 -
#595Een vintage metalen en houten opbergkoffer.
A vintage metal and wooden storage trunk.No longer availableDim. 34 x 72 x 36cmEstimate: € 60 / 80